Bolesti při ms. Co si o tom myslíte?

9. pro 2020

Dobrý den ženy mam prosbu už 3 měsíc mám děsné bolesti pri MS nejen bolest ale že mám teď pořád zpoždění týden i 20dni minulý měsíc jsem měla zpoždění 3tydny byla jsem na gynde pichnul mi injekci MS přišla s bolestmi a že jsem měla cystu.nyni další měsíc týden zpoždění a MS je hrozná krvacim už 4 den a hodně.ja tohle neznám beru léky na stitnou zlazu a vždy jsem měla MS pravidelnou max 2 dny zpoždění a slabou jeden den jsem jí měla tot vše. Prostě jsem chtěla jen že mám pořád teď velké zpoždění a MS je dlouhá.co si o tom myslíte?

misak48
9. pro 2020

Ohledně zpoždění a síly krvácení neporadím, ale na bolesti mi krásně zabírá kontryhelovy čaj 🙂

michaelarousova
9. pro 2020

Za me na bolesti gynex a mel by srovnat i cyklus☺️

priefi
9. pro 2020

@misak48 a jak se pije kontryhel, aby nebyla bolestivá ms? Mě třeba hrozně bolí první den jakoby u čípku. Taková dost silná bolest, která je hlavně tam dole a přestane, až se ms rozjede v plné parádě. Ale než se ta sliznice trhne, tak to dost bolí.

priefi
9. pro 2020

@michaelarousova a po vysazení gynexu je ještě ten efekt, anebo pomáhá pouze při aktivním používání?

michaelarousova
9. pro 2020

@priefi musi clovek stale je brat..beru tedy nejvetsi davku co jde a to 7kapek 3 denne ..beru je uz 3 mesice a diy nim mam bolesti o 80% lepsi ..takze co udela po vysazeni netusim protoze mi pomahaji☺️Ja mam bolestivou ovulaci i ms ..vicemene mi bylo blbe mimo jednoho tydne v mesici stale a ty kapky mi opravdu pomahaji ☺️ Co se tyka toho ze upravuji cyklus ,vim jen z diskuzi tady , cyklus mam pravidelny☺️

misak48
9. pro 2020

@priefi piju každý den krvácení dva větší šálky denně. Přišla jsem na to náhodou, když jsem ho pila po revizi na obnovu sliznice... To jsem ho teda pila denně delší dobu a najednou přišla MS bez bolesti. Teď už piju jen s krvácením a stačí to. Ale první den jsem vyloženě bolestivý neměla nikdy, tak moc nedokážu říct, jak rychle to zabere...

amazonkajanik
9. pro 2020

Na bolestivou ms se doporučuje i pupalka dvouletá. Jinak, jeden den ms a slabá není dobré. Teď bude trvat,než se srovná ta štítná žláza,tělo se srovná s hormony a pak by to mělo být lepší. Ale...
Pokud doposud byla ms jen tak lehká,tak pak i ta klasická s lehkou bolestí,může pro někoho,kdo nezná(není zvyklý)připadat jako děsně bolestivá.

priefi
9. pro 2020

@michaelarousova já jsem právě někde četla, že po nějaké době je třeba vysadit. Nemyslím tu týdenní pauzu po 3 týdnech, co by měla vycházet na ms, ale po delším užívání. Ale možná se pletu
@misak48 mě právě bolí jen ten jeden den, ale zato obstojně

michaelarousova
9. pro 2020

@priefi ja se ptala doktorky, a ta mi rekla ze mohu brat dlouhodobe☺️Ale ja doufam ze brzo otehotnim a pak to nebude treba☺️

priefi
9. pro 2020

@michaelarousova držím pěsti 🍀

novamaminkalucie
9. pro 2020

Se zpožděním jsem tedy problém nikdy neměla ale bolesti u MS mám cely život tak hrozné že přežiju první tři dny jen s termoforem, piškotama, čajem (dobrý je odvar z řebříčku) algifen no a nebo různý kombinace prášků jelikož zvracení, brek, návaly horka, zimy a pocit že chci křičet a nemůžu mluvit je skrz ty křeče všude normální stav každý měsíc... takže těhotenství je pro mě teď vysvobození. Každopádně není špatná ani nahřívací deka, ale jak píšu tohle všechno pomáhá zvládnout bolesti a ten děsný stav který je pro mě běžný už od první MS pokud jste to předtím neměla určitě bych zašla na různá vyšetření určitě bych to nebrala na lehkou váhu.