Bolest vaječníků po ovulaci. Máte s tím zkušenost?

22. únor 2021

Ahojky, v úterý jsem si pichla ovitrelle, a včera okamžitě po sexu mě neskutečně začaly bolet Vaječníky. Až tak, že jsem nemohla vstát z postele a musela si dát algifen. Teď už se to zase začíná hlásit, ale jen práva strana - odtud byla ovulace. Máte s tím někdo zkušenost?

leniczka23
22. únor 2021

Mám to každý měsíc i bez ovitrelle, je to síla. Ale je do známka že ovulace opravdu proběhla.

autor
22. únor 2021

@leniczka23 škoda, už jsem myslela, že by to mohlo být třeba hnízdění 🤣

leniczka23
22. únor 2021

Hnízdění okamžitě po sexu? 🤣🤣🤣 To ne no, mě uhnizdovani začalo bolet 7dpo a 9dpo jsem zaspinila a už byl i duch na testu. Tak vydrž a držím palce

autor
22. únor 2021

@leniczka23 nepíšu,ze uhnizdovani po sexu, ale celkově. Že by z toho mohly vaječníky bolet. Jak říkám, ovitrelle jsem si pichla v úterý ráno ve tři. Ale tak asi je to ještě brzo

autor
22. únor 2021

Ale možná jen vsugerovano, dokonce jsem ráno šla zvracet, tak já nevím, jestli si to člověk může až tak vsugerovat. Mám už třetí cyklus s ovit, a pak se mám už objednat na ivf 😪

leniczka23
22. únor 2021

Tak počkej, přečetla jsem si to znovu, tzn že si včera byla 5 dní po ovu takže to to uhnizdovani už muže být, ale taky nemusí. Na nevolnosti je ale.opravdu brzy. A ano, opravdu psychika je mocná. Hele naděje umírá poslední, během 7-10 dní budes mít jasno, tak ještě jednou moc moc držím palce 🍀🍀🍀

autor
22. únor 2021

@leniczka23 dekujiiii, třeba už to vyjde 😇

kvetuska145
27. únor 2021

Ja taky zvracela po injekci. Uz nevim jestli to bylo za tyden nebo na druhy den, ale vim ze mne to v noci probudilo. A za dalsi tyden jsem zjistila 🤰🏻 Taky jsem si rikala ze je to blbost tak brzo ale fakt nevim cim to bylo. Asi těma hormonama😀 jo a na jedne strane mne porad pichalo az do //. Myslela jsem ze dorazi ms a nic🥰

autor
28. únor 2021

@kvetuska145 jeee, super, ale já už mám 13.dni,co jsem se pichla, ale test je bilej 😭 píchá mě vajecnik a bolí mě prsa, takže to zase asi nevyšlo 😭

kvetuska145
28. únor 2021

Chjo to me mrzi😞 me taky silene bolela prsa a boli do ted 🙄 ja mela uz 13 den slabou druhou carku 😬 tak treba vykukne jeste pozdis☘️☘️

autor
1. bře 2021

@kvetuska145 děkuji 😉 nechapu to, první šlo v poho, druhý loni v červnu na první pokus a teď prostě nic

kvetuska145
1. bře 2021

Uvidis, ja se hlavne na to neupinala a rikala si, ze to nevyjde proste jsem to hodila za hlavu a neresila to. 😬 no a kamaradka, ktera mi pichala injekci, taky si prosla IVF tak do me porad hucela jestli jsem uz testovala, rikam ne, koupim si ho az fakt pri terminu ms. No koupila udelala a byly tam. Neverila jsem. 🙏🏻 Mela jsem priznaky jak kdyz to mam dostat, takze to byl sok🥰

autor
1. bře 2021

@kvetuska145 jeeee 😇 gratuluji

kvetuska145
1. bře 2021

Dekuju, i tobe to vyjde uvidis❤️