Bolest prsou po nechráněném styku. Poradíte, prosím?

katanovobran
23. únor 2020

Ahoj holky,mam takový dotaz.
Před týdnem sme s přítelem měli nechránění pohlavní přerušovaný styk,antikoncepci neberu protože mi nedělá dobře tak to musíme provozovat takto,vím stoprocentně že nevyvrcholil do mě ale potom sme měli sex ještě jednou sice se byl oplachnout ale bylo to asi po 15 minutach,ted k věci dneska mě začali bolest prsa ale ze spoda u žeber a já nevím zda je to od mých příšerně bolavych zad,které mě právě bolí přímo na lopatkach nebo by se eventuelně mohli ozývat nějake těhu příznaky ale zda se mi to ještě dost brzy,prsa nejsou nalitá jen bolestivá jako modřina poradte prosím

alilali
23. únor 2020

Týden po sexu si myslím, že na příznaky je brzy...

katanovobran
autor
23. únor 2020

@alilali Já si taky myslím,hlavně neřeknu kdyby sme jeli na ostro ja na ty kapky touhy moc nevěřím ale spíš se bojím toho že sme měli styk davkrat po sobě a říká se že je to riziko celkem,já bych proti mimi nic neměla ale před pul rokem sme si zažili mimoděložní tak ještě není ten spravný čas

alilali
23. únor 2020

@katanovobran Sex bez ochrany je vždycky riziko. Já se jen vyjádřila k tomu, že týden po sexu je na příznaky brzy, nikoliv, že nemůžeš být těhotná. 🙂

marketa11112
25. únor 2020

Tyden po sexu to muze byt ,,uhnizdovani,,. Ja to na sobe poznala stoprocentne. Zazila jsem to dvakrat a vzdy to vedela hned. Uvidis za tri,ctyri tydny 🙂

vendelinka08
25. únor 2020

@katanovobran já bych to asi řekla tak, pokud se má stát, tak se stane a budeš těhotná. Pokud ne, tak ne. S manželem jsem přerušovaný styk měla dlouho a nikdy se nic nestalo, ale může se stát, o tom žádná. Tak ještě počkej s uvidíš. Každá žena je individuální a její tělo se chová jinak. Těžko soudit, jak je to ve tvém případě. A neměj zbytečně obavy.

janca2000
25. únor 2020

Ja osobně mam bolest prsou jako příznak ovulace. Ale každý to má jinak. Pokud náhodou bys to tak měla i ty, tak pravděpodobnost otěhotnění je téměř nulová, protože i kdyby nějakou "kapku lásky" vypustil, není šance aby přežila 😇