Pediatr na Proseku, Střížkově, doporučíte?

janii_m
28. dub 2017

Ahoj maminky, sice jsem teprve v 27tt, ale rada bych se poptala na zkusenosti s detskymi lekari na Strizkove ci Proseku. Nejlepe na poliklinice Prosek. Muzete mi, prosim, nejakeho doporucit? Nebo i naopak mate s nekym spatne zkusenosti? Predem dekuji 🙂

lenkajan
29. dub 2017

Ahojky! Chodime k pani doktorce Stiborove a muzu ji jen doporucit! K pediatrovi je nejlepsi mimco registrovat uz v tehotenstvi, a to co nejdrive, at mas jistotu, ze vas vezmou 😉

janii_m
autor
29. dub 2017

@lenkajan
Ahoj Leni, dekuji. Take si myslim, ze cim driv, tim vetsi sance na uspech 😉

janii_m
autor
29. dub 2017

@lenkajan
Mohu se jeste zeptat, jak se pani doktorka stavi k ockovani? Tedy jeho pripadnemu posunuti ci odmitnuti? Nejsme jeste rozhodnuti ani tak, ani onak, jen se ptam dopredu 😉

lenkajan
30. dub 2017

My dávali jen hexavakcínu a posunuli jsme první dávku až na třetí měsíc. Důvody jsme vysvětlili a problém s tím nebyl.

anakolut
30. dub 2017

Chodíme k paní doktorce Haaseové, ale je zbytečné ji doporučovat, protože nebere nové pacienty. Nemůžu si ji vynachválit. Je výborná. Pečlivá odbornice, ketré se nebojí ani děti, ani rodiče. Vždy milá a pozorná.

janii_m
autor
30. dub 2017

@lenkajan
Skvělé. Hned v úterý paní doktorce zavolám, jestli ještě bere nové pacienty a snad to vyjde. Našla jsem na ní skvělá doporučení. Díky Leni 🙂

janii_m
autor
30. dub 2017

@anakolut
To je škoda. I tak díky za reakci. Snad nás vezme paní doktorka Stiborová.