Dobrý a hodný doktor na kyčle? Kopřivnice a okolí

abn
21. srp 2016

Potřebuji na kontrolu s klukama, nejsem odsud a nikoho tu neznám. Nechci jet s klukama daleko. Nevíte o někom šikovném v okolí? Kopřivnice, Nový jičín, Frýdek a okolí.

tublatanka
21. srp 2016

Ahoj, MUDr ostrý Kopřivnice

abn
autor
21. srp 2016

@tublatanka moje pediatrička říkala, že prý je takový "zlý"

tublatanka
21. srp 2016

@abn chodila jsem k němu s dětmi, a byl k nim jemný,příjemný, k dospělým se chová jinak, to ano.tisic lidi,tisíc zkušeností no.

abn
autor
21. srp 2016

@tublatanka aha, dobře. jde mi hlavně o malé aby s něma hezky zacházel. Děkuji za info 🙂

lajla
21. srp 2016

No já se dvěma vždy chodila na polikliniku do Místku byla jsem moc spokojená, objednaji na čas jen miminka a jde to rychle...oproti Ostravě kde jsme bydleli předtím, čekali jsme tam s prominutím jak dobytek na porážku, v řadě... která nebrala konce

tabeu
21. srp 2016

@lajla Já teda na poliklinice v Místku nebyla spokojená ani trochu. Sice ta řada šla rychle ale pan doktor co dělal kyčle a jako vedlejšák ledviny (bohužel mi vypadlo jméno) by tedy neměl vyšetřovat miminka. Byl netrpělivý, děti mu očividně lezly na nervy a na mě byl pěkně nepříjemný, že si moje mimčo dovolilo začít brečet, když ho tam přetáčeli jak pytel a já ho nedokázala utišit během sekundy! Přitom to bylo jejich přístupem. Pak jsme šli na ledvinky k jiné milé paní doktorce a tam byl malý pěkně v klidu.

abn
autor
21. srp 2016

no o Ostravě bych pomlčela, kor FNO nesnáším to tam. Umí jen strašit a být hnusní jako by sežrali moudrost světa...absolutně s něma nejsem spokojená. Byla jsem tam na obyč kontrole s malýma a nenapadlo by mě, že "pediatrička" vypustí z huby větu "Jinak vám umřou".... absolutně mě neposluchala. 100x jí řeknu že jsou malí skoro pernamentně na bříšku a že se už i několik minut v klidu udrží na ručičkách a ona mi napíše do zprávy za 2 týdny začít polohovat na bříško...je vidět, že si jen mele svoje a neposlouchá vůbec nic o dítěti co "vyšetřuje". Nechci narazit na dalšího doktora co neví co je individuální přístup a jen straší maminky a vyhrožuje.

sara84
21. srp 2016

V Trinci- jezdi i Tesin a moc hodny a laskavy doktor. Syn ho pocural a srdecne se tomu zasmal 🙂

lajla
21. srp 2016

@tabeu no vidíte to já max a to jsem tam byla několikrát...a vždy v pohodě,i když děti rvaly... žádné kecy ani jiné nepříjemnosti, a kdyby
.. To já si pusu umím otevřít..
Nikdy se nelze zavděčit všem, mužem přispět pouze svou vl zkušenosti

abn
autor
22. srp 2016

Stale se rozhoduju priatupove je pro me lepsi frydek hlavne s dvojkocarem. Jeste uvidim snad pak nebudu litovat...kazdopadne diky
Napisu pak teda taky svoji zkusenost at uz pujdem kamkoli. Mela bych tam jit tento tyden ale partner v praci a ja to sama nezvladam hlavne na me uz padla unava a jsem rada ze je nakojim a uspim a pak si na hodinku zdrimnu

tabeu
22. srp 2016

@lajla
@abn Vím, že tady více lidí moc nedoporučovalo polikliniku v nějaké diskuzi. Ale třeba zrovna u nás pán doktor jen neměl svůj den a jindy je ok..Těžko říct. Na ty kyčle se naštěstí nechodí tak často aby se to nedalo přežít..Ale kdysi jsem tu četla, že holky doporučovaly Sagenu, že se tam dá objednat. Zkušenost ale nemám.

abn
autor
22. srp 2016

V sagene jsem byla na kardiu a byli tam mili. Se schvalne podivam jak to tam maji. Hlavne nikde moc necekat kvuli krmeni :/