Prodloužení podpůrčí doby. Byl to správný postup?

majka4567
20. únor 2020

Ahojte baby,
prosím vás,mam otázku,včera som bola na socialke po žiadost o predlženie podpurči doby,pani na socialke mi tu žiadosť dala a poslala ma s tou žiadostou k posudkovému lekárovi....Pán lekár chcel po mne posledne spravy z vyšetrenia....pýtal sa ma na obtiaže atd. a kedže mam pred operaciou tak mi to hned orazitkoval papir se žlutym pruhem a dopsal LPK OSSZ: Dop. Prodlouženi nemocenského a potom s tou žiadostou stale nevyplnenou ma poslal k pani, ktera mi tu žiadost dala....tam som žadost vyplnila podepsala,pani si okopirovala papir se žlutym pruhem s tym razitkem a to bylo všechno....
Otázka znie,byl to spravny postup? Mne sa to zda príliš jednoduche... alebo neviem.....mate ine skusenosti? Dakujem za odpovede....🙏 pekny večer...

lv
21. únor 2020

Nehledej problém tam, kde není 😆 když tě čeká zákrok, je jasné, že prodlouží

vaseli16
21. únor 2020

Ja kdyz jsem byla doma s prac. Urazem a musela jsem zadat protoze jsem mela sesroubovanou nohu a cekala me operace tak jsem si stahla formular vyplnila, napsala proc zadam a poslala... Vzhledem k tomu ze meli zpravy i od dr ze nejsem doma jen s rymou a opravdu muj stav vyzaduje prodloužení tak bylo vse ok...no ale to jsem se rozepsala... Proste ano je to takhle jednoduche kdyz to opravdu stav vyzaduje

majka4567
autor
21. únor 2020

vaseli16:Dakujem ti...😉

majka4567
autor
21. únor 2020

@lv to je pravda....😉