Zimní lyžování v Rakousku - kde objednáváte?

zuzanasimova
14. říj 2014

Prosím poraďte stránky,kde objednáváte lyžování v Rakousku včetně ubytování né přes cestovku nejlépe soukromě.Za každé tipy moc děkuji!

berynka
14. říj 2014

@zuzanasimova zatím s dětma jezdíme v ČR, ale do budoucna se chystám hledat normálně na Booking.com

povidalka911
15. říj 2014

Tak to by mě taky dost zajímalo. V Rakousku je krásně, strávila jsem tam více než čtvrt roku v kuse, ale lyžovat jsem tam nebyla. Byla jsem tam pracovně 😒 , takže na lyže už nějak nevybyla energie, ale výlety byly a musím říct, že tam bylo opravdu krásně. Na lyže bych jela hned. Něco bych poradila, ale já bohužel znám jen hotel, kde jsem pracovala a tam byly tedy dobré pálky za ubytování. No taky to byl luxusní hotel v Kitzbuhelu, tak se není čemu divit. Každopádně, sem s tipy, taky bych jela 🙂 , kdyby to bylo za slušný peníz. Někdy nabízí pobyty v Alpách slevové portály, ale osobní zkušenost nemám. Takže i kdyby měl někdo zkušenost s touto verzí pobytu, byla bych moc vděčná za recenze.

fifina86
15. říj 2014

Mame objednano pres NevDamu 😉 Jedeme do arealu Daichstein West,ktery je vhodny pro rodiny s detmi.Hlavne pro nej rozhodlo,ze ma prenositelnou permici,coz nebyva zvykem (my ji vyuzijeme,protoze mame miminko,tak se u nej budeme stridat)

zuzanasimova
autor
15. říj 2014

@fifina86 Děkuji za odpověď jen se zeptám jak to tam vypadá se sněhem a kdy je lépe jet v jakém termínu.
Máme 3 děti jedno z toho je tří leté takže bychom uvítali přenosnou permici jak píšete. Můžete mi doporučit nějaké ubytování-ještě jsme v Rakousku nebyli.Jsme sice z Krkonoš ale asi to jen kvalita než u nás že?Jinak větší děti lyžují dobře je tam dostatek vleků pro ně? Kupujete si pernamentku nějak v předstihu on-line?Děkuji za odpověď Zuzka

fifina86
15. říj 2014

@zuzanasimova jedeme v lednu, ještě před začátkem hlavní sezony (rozdíl v cenách je poměrně velký). Kromě loňské zimy, kde sníh nebyl skoro nikde, kromě ledovci samozřejmě, jsme vždy v Alpách měli lepší podmínky než v ČR (a to nejezdíme jen do Rakouska). My letos jedeme do apartmánu, kvůli malé abychom si mohli vařit 😉Pokud umíte německy existují stránky, kde jsou přímo kontakty na majitele apartmánů, takže neplatíte nic za zprostředkování.
Vleků je všude dost, s jasnou převahou sedaček.Vlekaři jsou ochotní a bez problémů dětem pomohou nasednout, zpomalí vlek apod, toho bych se nebála.
Pernamentku kupujeme až na místě, po dětech chtějí doklad, že jim je opravdu tolik, kolik je.

zuzanasimova
autor
15. říj 2014

Jak prosím zjistím na stánkách že jsou pernamentky přenosné.Existují i na děti přenostné? Dětem je 11 a 13 let takže by třeba chodili z jedním z nás. Jde to nějak požadovat u kasy o přenosné? Oni si je nějak fotí vím že je to taky v Krkonoších že to nelze přenášet? Můžete mě napsat pokud víte kde ty pernamentky mají v jakých areálech.Děkuji moc Zuzka

zuzanasimova
autor
15. říj 2014

@fifina86 Jak prosím zjistím na stánkách že jsou pernamentky přenosné.Existují i na děti přenostné? Dětem je 11 a 13 let takže by třeba chodili z jedním z nás. Jde to nějak požadovat u kasy o přenosné? Oni si je nějak fotí vím že je to taky v Krkonoších že to nelze přenášet? Můžete mě napsat pokud víte kde ty pernamentky mají v jakých areálech.Děkuji moc Zuzka

fifina86
15. říj 2014

@zuzanasimova Koukněte na stránky areálu najdete tam většinu odpovědí na vaše otázky, mají je dokonce v češtině: http://www.dachstein.at/cs/zimni/dovolena-skipa...

O ostatních areálech a přenosných pernamentkách nevím, kde mají. Ale tam, kde přenosné nejsou, si pořizují fotky a ty pak počítač porovnává 😉

pajik82
15. říj 2014

Super téma, zvažuju, zda se letos/vlastně příští rok 😉 nevydat také do Alp. Poraďte kam nejlépe? Byla jsem pouze jedinkrát na jeden den na lyžovačce a bylo to nepopsatelně lepší než v ČR. Manžel je lyžař začátečník, já si vystačím s modrou sjezdovkou a synovi bude 3,5 roku a na lyžích ještě nestál, takže jemu bude stačit "svah u parkoviště" a pak ještě máme ročního chlapečka. Napadá vás někoho pro nás vhodná destinace? 😉 Tzn. rodinná dovolená s malými dětmi, nejlépe s možností pěších(sáňkovacích) výletů.

lenisek12
6. lis 2014
Uživatel lenisek12 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenisek12.

Ahoj, my jsme vzdycky hledali pres bergfax.at - soukromnici si tam inzeruji svoje ubytovani, lidove ceny 🙂 a nebo jeste normalne zadas na googlu "gasthaus" a oblast kam chces jet 🙂

libuskakol
18. lis 2014

My už jsme v Alpách párkrát byli a vždycky přes slevové portály, nikdy nás nikdo nevypekl. Tohle je třeba dobrá nabídka http://www.vouchery.cz/detail-newsletter/262539... a nebo s manželem občas využíváme slevomat pobyty pro dva a nemůžeme si to vynachválit. 🙂