Pojištění storna zájezdu, která pojišťovna nabízí?

achillea
29. bře 2016

Ahoj holky, nevíte prosím o pojišťovně, která nabízí pojištění storna bez spoluúčasti, tzn. že v případě nemoci proplatí 100% ? Ještě uvítám tipy, u koho sjednáváte cestovní pojištění? Fischer mi nabídl pojištění k dovolené, ale zdá se mi to přemrštěné. Děkuji za rady.

barborka09
30. bře 2016

@achillea Bohužel nevím - taky jsem kdysi řešila a většinou bylo 80% proplácení, těch 20 spoluúčast. Taky jsem byla překvapená, že nikdo nebyl ochoten vrátit celou částku. Co se pojištění týče, tak mě vždy nejlíp vycházelo pojištění přímo u mé zdravotní pojišťovny. Jenže když si kupuju zájezd přes cestovku, tak si sjednávám komplet pojištění přímo u té cestovky i když je to předražené. Chtěla jsem udělat pojištění pouze storna zájezdu u cestovky a zbytek že si udělám sama přes pojišťovnu. Ovšem to jsem narazila - buď komplet balíček se vším všudy, nebo nic. Takže jsem se smířila s faktem že to hold přeplatím a už nepátrám. Jo a taky jsem ještě narazila na jednu věc - jsou cestovky, kde už nejde pojistit storno zájezdu když ho kupuješ na last moment. Přitom některé zájezdy jdou do last momentu klidně i čtrnáct dní před odletem a člověk fakt netuší co se může stát, hlavně když má děti.