Let s Ryanair. Jaké dokumenty naskenovat? Jak to probíhá po online odbavení na letišti?

dodysek
6. led 2022

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s Ryanair. Koupili jsme si letenku, dražší, s přednostnim vstupem, dvě palubní zavazadla a rezervace místa.
Vím, že u Ryanair se musí dělat online check-in. Jeden z bodů je naskenování dokumentů, ale nepisou jakých.. jen občanka nebo i očkování?
Jak je to pak dal? Jsem online odbavena. Půjdu k check-in překážce ( třeba na kontrolu dokumentů, očkování atd) nebo jdu rovnou na security check?
Chtěla bych vědět zda tím někdo prošel a jestli by mi mohl napsat jak přesně to probíhalo. Děkuji

marlendyetrich
7. led 2022

Dobrý den, naskenujete občanku očkováním se prokazujete až na letišti.
Jdete k normální přepážce, rovnou dopředu. Zavolají ˇˇzřízenceˇˇ letiště a ten vás dovede až k letadlu kde půjdete s doprovodem jako první.

ludmirena
7. led 2022

Netřeba nic skenovat, ani OP, ani očko. Stačí jít na security.

dodysek
autor
8. led 2022

@ludmirena online odbavení bez naskenování občanky bohužel nejde.kdyz neuděláme online odbavení, platí se 55€

zelenaesmolda
8. led 2022

@dodysek
obcanku nikam scenovat nemusis,proste zadas udaje na webu nebo v aplikaci

dodysek
autor
8. led 2022

@zelenaesmolda ono to tam po mě chce ale "naskenovat dokumenty" a tenhle krok nejde posunout dal, aniž bych ho vyplnila. Jaké dokumenty teda?