Last minute v červenci 2024. Jaký bude rozdíl v ceně červen - červenec?

cwrcek83
10. čer 2024

Zdravím, není tady nekdo, kdo dělá v cestovce a mohl by mi napsat o kolik se budou finančně lišit zájezdy last minute do Řecka červen červenec..ted se dá docela pěkny sehnat kolem 40tis na týden all inclusive 2+2. Jde mi o to zda to za tu cenu seženu i v červenci nebo zda se to s červencovým datem zdraží třeba o 10tis..

mimco
10. čer 2024

@cwrcek83 za 40? Kde? Švagrová teď platila 110tis za týdenní Rhodos 2+2 all…

moudivlacek
10. čer 2024

tak to si přisednu, a počkám na info, osobně si myslím, že jednak zájezdů bude méně (jelikož prázdniny), nebude takový výběr a cena bude vyšší (vyšší je během letních prázdnin i ne last minute), ale můžete mít kliku a něco se může objevit, i když ta cena mi přijde sci-fi

mia5344
10. čer 2024

@cwrcek83 za 40 se sehnat dá. Věřím tomu že to tak bude i v červenci ale budou to přesně takové jak jsi poslala. Málo hvězd a ještě i podprůměrné hodnocení od lidí ... Abyste pak nebyli zklamani...

moudivlacek
10. čer 2024

@mia5344 aha, já to ani nerozklikávala, tak ubytko, kde 45% lidí napíše, že je buď špatné, nebo hrozné je i za 40 drahé ...

veroniquecz
10. čer 2024

@mimco coo?? My po vlastní ose, Rhodos 4* za 25 k. za dva dospělé.

letter
10. čer 2024

.

pe2la
11. čer 2024

@veroniquecz Dobrý den a to máte se vším všudy? Včetně jídla, cestovního pojištění atd.? Paní má zájem o all inclusive pro 2 dospělé a 2 děti, takže 40 tis. mi přijde jako pěkná cena...

veroniquecz
11. čer 2024

@pe2la ubytování 4* s výhledem na moře, polopenze s nápoji, pojištění, letenky. Letěli jsme z Vídně, tam jsou ty ceny někde jinde. Ubytování jsem objednavala přes Booking. Transfer na Rhodu jsme měli veřejnou dopravou za pusu. Z ČR vlak a zpátky bus, taky v ceně.

cwrcek83
autor
12. čer 2024

@pe2la tak jsme sehnali..není to žádná pětihvězda, ale myslim si, že děti budou spokojený.. https://www.alexandria.cz/hotel/11358-ellia-ale...

cwrcek83
autor
12. čer 2024

Tak jsme sehnali, díky Vašim radám nakonec pojedeme v červnu, červenec bude pak už asi velkej boj...
díky všem za příspěvek a mějte hezký den 🙂

tulipdona
12. čer 2024

Místa v hotelech budou, ale v letadle ne. Pokud ti nebude vadit let z Bratislavy nebo Lipska, tak ok. Ale z Čech nebude skoro možné odletět.

journals
12. čer 2024

@cwrcek83 naše zkušenost z loňska:
Polovina června super last minute 50 tis.
Červenec, regulérní zájezd 150 tis. 🤷🏻‍♀️

pe2la
25. čer 2024

@cwrcek83 hlavně ať si to užijete 🙂

pe2la
25. čer 2024

@veroniquecz to zní skvěle! Jen pro 2 osoby je trochu jiná situace než se dvěma dětmi...věřím, že se dá najít cokoliv za krásnou cenu, jen vyhledávání asi není pro každého🙈 každopádně věřím, že jste byli spokojení a dovču si užili🙂

veronicka89
25. čer 2024

Recko ktere je pod 25.000 za dospelou osobu bych prehela hodne rychle ..( 2+2 se koukam ja a kvalitni dobry hotel je okolo 2800 eur

veroniquecz
26. čer 2024

@veronicka89 nemusí být. My byli ve 4* luxusním hotelu a koukám, ze v plné sezóně je to pro dva v superrior pokoji na týden za 38 k.

veroniquecz
26. čer 2024

@pe2la ani ne, teď jsem to hodila na booking ten náš hotel a je tam rozdíl 6tisic, což není tak strašný.

veroniquecz
26. čer 2024

@pe2la jinak samozřejmě ne cestovka. Chce to cihat na akční letenky a na dobré ceny na bookingu. Úplně nej je, když jsi flexibilní a nevadí ti se do těch akčních termínů napasovat ;)

ninive211
26. čer 2024

@veroniquecz No v sezoně bez cestovky bych neletěla. Nebo teda ne na poslední chvíli, to totiž pak taky nemusí být vůbec letenky. To mají rozebrané právě CK. Jinak já jsem si loni pohrávala s nápadem, že bychom letěli Mallorca, na vlastní triko, vlastní ubytování přes booking + letenky...no přišlo mi, že ty ceny, co na mě vyskočily jen za to ubytko, byly tak přestřelené, že započíst k tomu letenky, tak jsme na 200k za týden za polopenzi ani nemrknem...hledala jsem přelom červen-červenec.

veronicka89
26. čer 2024

@veroniquecz no ale ne primo na plazi a renovovane pokoje ( popr. Klouzacka pro deti ) - ptz to jsou prave pro me kriteria 🙂

veronicka89
26. čer 2024

@ninive211 jo fakt mallorca je masakr posledni roky...

veroniquecz
26. čer 2024

@veronicka89 ano, na plazi s výhledem na more ;)

veroniquecz
26. čer 2024

@ninive211 cestovky mají své chartery, ty nemají s pravidelnými linkami nic společného. Samozřejmě nesmis letět z česka. A nevím jaké hotely jsi hledala ale přes booking je mám vždy alespoň o třetinu levněji než ptes cestovku. Jinak než bez CK už nelítáme.

veronicka89
27. čer 2024

@veroniquecz jestli neni stary tak mi pidni klidne nazev ja nic nemuzu najit 😍

veronicka89
27. čer 2024

@veroniquecz jo a jeste me zajima kde je levnejsi pres booking hotel nez pres cestovku ;) ptz to se mi po souctu vydaju taky jeste nestalo 🙂

ninive211
27. čer 2024

@veroniquecz "samozřejmě nesmíš letět z Česka". No my jsme zatím nikdy jinak neletěli. Přes Booking hledám ubytko tam, kde máme vlastní dopravu (auto). Nebo párkrát jsem našla na Bookingu nrbo Airbnb a pak kontaktovala napřímo a dostali jsme výhodnější cenu bez provize (ale to vše až na 1 výjimku bylo u nás)

veroniquecz
27. čer 2024

@veronicka89 řešila jsem takhle Řecko, Bulharsko a Česko.

veroniquecz
27. čer 2024

@veronicka89 jak myslíš starý? ;)

veroniquecz
27. čer 2024

@ninive211 no prave proto to píšu. Letenky z Česka jsou silene drahé. Za dve zpáteční letenky Řecko-Vídeň jsem platila se vším všudy cca. 5 tisíc. Z Prahy jednou tolik a z ostatních letišť je to šílená bída, tam jsou fakt jen chartery.
Proste když jsem se překonala a zjistila, ze tu cestovku na nic nepotrebuju tak už nechci cestovat jinak. Nevím proč ji zbytečně krmit 😁