Jak reagovat na vztekání syna (2) na veřejnosti v Anglii?

wercikw
6. pro 2014

Byl už někdo s prckem v UK ?
Pokud ano ,tak jste reagovaly na vztekající se dítě na veřejnosti.
Ptám se jelikož vím,že jejich úřady vzaly dvěma českým rodinám dítě ... A víme, že děti jsou u nich na prvním místě , můžou cokoli bez špatného ohledu.
Můj syn má období vzdoru,je hodně vztekající se a večer než usne vyvádí jak tur. Tak mám obavy a jestli spíše nemám výlet zrušit.

Děkuji za odpovědi.

tarra27
6. pro 2014

@wercikw my tady žijeme....vztékající dítě nevadí...nesmis ho bit nebo byt na něho hrubá....kricet ad....se jdeš na výlet nemyslím si,ze by to někdo řešil....

somalicats
6. pro 2014

@wercikw Já byla se svou starší, pravda, je to už nějaký ten pátek - byly jí tenkrát 4 roky, divoká, no ideál do těchto zemí 😉. Problémy nebyly, naopak jsem byla mile překvapená - všude, kam jsme přišli (restaurace a spol) - měli dětské koutky, nebo nám přímo ke stolu přinesli hračku či omalovánku, aby se při čekání na jídlo nenudila.

tarra27
6. pro 2014

@somalicats tady se s dětmi moc do hospody nechodí....respektive asi možná na oběd ale jinak smitec, neriskovala bych....a je jiné byt tu na výletě a žít .... 😉

somalicats
6. pro 2014

@tarra27 My byli v Cheltenhamu u kamarádky, takže obědy a pak navečer večeři, v noci pochopitelně nikoli 🙂

wercikw
autor
6. pro 2014

Uf, vážně sem si oddychla. My tam letíme navštívit mamku, do restaurace mě ani nehne 🙂

tarra27
6. pro 2014

@wercikw ty výlety se neřeší....spis pak kdybys tu žila...me přijde UK v něčem úplně praskla.a socialka a pestounstvi zejména to je byznys...

vykladzkaret
23. pro 2014

nebojte, dokud se k dítěti chováte s respektem, nikdo se nebude zajímat. I v Británii se děti občas vztekají 😀

buldrik
23. pro 2014

norsky pripad rozviril vody ... taky si myslim, ze urady budou chapat uplne jinak kdyz tam zijete nebo jste jen na navsteve. Ale kazdopadne bych se snazila vyhnout kriku nebo placnuti pres zadek.

janinek
23. pro 2014

@wercikw nekoukej tolik na telku. Nicmene placani na verejnosti si odpust.

lu777
23. pro 2014

já myslím, že to bude v pohodě... my byli se synem 16 měsíců kdysi v New Yorku... a musím říct, že to, že když hodil scénu tak že dospělí dělali, že nevidí neslyší (což občas bylo až legrační když jel opravdu na plno 😅 ), tak mě ten jejich přístup spíš uklidňoval...
prostě jsem čekala a ono ho to přešlo dříve nebo později... výhoda byla, že jsme tam byli na dovolené (návštěva u rodiny manžela) asi 2 týdny... takže čas vcelku byl když se někde zaseknul

za mě to je horší když člověk třeba musí do školy, do práce a do toho se sekne mladší dítě... to je pak větší stres, protože nelze přijít denně do práce nebo do školy pozdě...

ad plácání: ono to stejně většinou k ničemu není 😅

cutie_01
24. pro 2014

@lu777 Mohu se zeptat, jak syn zvladl let do NYC a casovy posun? Klidne do IP, at to tu nespamujeme. Diky moc 🙂