Hotel Apollon - Řecko, Kos - Lambi a Řecko celkově

nefertiti20
4. kvě 2017

Chystáme se v září k moři, prckovi tou dobou bude 1rok a 7měs. , je to vhodná destinace s malým? Jaké je celkově Řecko na klima, stravu apod.? Já sama nikdy u moře nebyla, takže nemám zkušenosti vůbec žádné, jsem vystresovaná už teď.. Může se v Řecku jíst jejich jídla, pít voda a zůstat bez potíží? Moc děkuji za všechny poznatky, co se týče dovolené v Řecku, klidně i z jiné oblasti, myslím, že to vyjde na stejno pokud je to v rámci jedné země..
a ještě dotaz: píší že slunečníky a osušky jsou za poplatek ,ale nikde nepíší kolik..kolik si tak +- mám představit? 1euro, 5eur? více nebo méně? děkuji moc

ileni
4. kvě 2017

Kos je dost větený,vhodny spise na surf.jedina dovolena kdy kvuli vlnam neslo vlest do more a koupat se v bazenu...S jidlem v recku urcite problem neni, voda jak kde, nektere ostrovy maj svuj pramen a muze se kohoutkova jinde se kupuje balena. ..Slunecniky vetsinou 10 euro.
Kos ma oblazkove blaze, pro prcka by byl asi lepsi pisek...

marcicek84
4. kvě 2017

Kos a LAMBI, hrozí uprchlíci, volila bych Korfu, KRÉTU ( I KDYŽ na Krétě HODNĚ SUCHÝ VZDUCH)...
js dítětem určitě vzít all inclusive, vyplatí se to...jíst jejich jídla jde kdekoli, jen ceny vody a jídla jsou opravdu vysoké...
jinak v řecku toaletak se neházi do wc mísy ale do koše
poplatky min. 5 Euro pro jednoho, klidně i více...záleží kde...

elchacz
4. kvě 2017

Recko obecne je fajn na dovolenou s detmi. Hygiena, jidlo i piti vzdy bez problemu. Jen bych volila jinou destinaci, Kos je takovy divoky. Preptejte se v nejake cestovce, co doporucuji s detmi. Thassos je pry fajn a pak ty klasiky jako Kreta a Korfu, jak pisou holky.

23363
4. kvě 2017

Já Řecko miluji a s dítětem můžu doporučit. Jídlo v pohodě, voda je taky pitná, jen je taková nedobrá... 🙂 myslím chuťově. Na Krétě jsem si s ní nedokázala ani vyčistit zuby, ale já jsem cíťa. My byli s malou dva roky zpátky , tehdy taky rok a sedm měsíců, na Kosu - Mitsis Norida Beach (nebo tak nějak) a bylo to opravdu super. Nebyl tam sice písek, ale tehdy nám to nevadilo.... malá seděla pod slunečníkem a přesypávala kamínky celý den... 🙂