Dovolená v Českém krasu

kalutedi
4. led 2018

Ahoj, už vybíráme dovolenou. Letos jsme vymysleli Český kras/Křivoklátsko. Doporučíte mi nějaké ubytování? Může být i v okolí nebo směr k Plzni. Nejlépe s dětským hřištěm a koupáním. Nemusí být nutně bazén, stačí koupaliště (rybník, pískovna).
(dva dospělí, 5let a 1,5)
Díky

whoknows
4. led 2018

Jsem z Křivoklátu, jakou hledáte cenovou relaci? 🙂 Tady rybníky ani pískovny příliš nejsou, ale je tady naše krásná Berounka.

marty154
4. led 2018

My byly v Čechách v Horní Libchavě,ubytování fara maltézských rytířů,je tam zahrada,koupat jsme se byly na Máchaču....hodně výletů jsme absolvolaly,je tam kuchyňka,měly i větší nafukovací bazén,ale počasí nám nepřálo......Podívejte se na jejich stránky...nám to stačilo,jelikož jsme tam jen přespávaly...byly jsme tam už 3x a vždy spokojeni 🙂

kalutedi
autor
5. led 2018

@whoknows Berounku bereme, nejsme žádní cíťové😎 Jen tam musí být nějaký normální "terén" pro děti.
Cenová relace...tak nějak normálně. Já vím, to je široký pojem. Záleží na tom, co v tom bude. Doporučte cokoliv, my už si to probereme😉

kalutedi
autor
5. led 2018

@marty154 To už je spíš Kokořínsko než Křivoklátsko😉 Taky se mi to plete🙂 Jinak hezké.

whoknows
5. led 2018

@kalutedi Tak zkuste mrknout na kemp Višňová. Je tam více možností ubytování od stanů, po apartmány a pokoje (penzion U přívozu). Je to v krásné zátoce Berounky, nedaleko je legendární hospůdka U Rozvědčíka a nebo perfektní hospůdka U Jezzu. Navíc hrady, zříceniny, krásné lesy, bezva koupání pro děti. 🙂