Dovolená u moře v říjnu, máte zkušenost?

luciem34
26. črc 2016

Dobrý den 😉

Byl někdo na dovolené u moře v říjnu? Dřív partner nedostane volno, tak jsme si naplánovali dovolenou od 5.10. . Máte někdo zkušenosti v tuto dobu jet k moři?
Vím, že večery budou asi už všude chladnější, ale aby přes den to bylo na opalování na pláži. Turecko, Tunisko a Egypt jsme zavrhli!!!
Přemýšleli jsme o JIžním Kypru a nebo Krétou.

Děkuji předem za vaše zkušenosti 🙂

andreaandrejka
26. črc 2016

@luciem34 My byli někoikrát v tomto období na Kanárských ostrovech a super..30 stupnů po celé dny 😉

luciem34
autor
26. črc 2016

@andreaandrejka Taky jsem nad Kanárama přemýšlela, ale četla jsem že tam je studené moře.

andreaandrejka
26. črc 2016

@luciem34 Jo? Nevěř všemu co čteš 😀 Moře je tam úžasně teplý i v říjnu.

terulinkas
29. črc 2016

já jela v příjnu na capverdy a bylo to super...

pe2la
2. srp 2024

@luciem34 byli jsme začátkem října na Tenerife a bylo to skvělé!! už bych asi jinak ani nejela...moře bylo teplé, počasí tak akorát - nebyla nesnesitelná vedra, večery už příjemné chladné, málo turistů...prostě pohoda...

kupi
3. srp 2024

Byli jsme několikrát začátkem října na Krétě a na Rodosu a bylo to vždy super. Teplé moře, počasí kolem 28-30 stupňů. Jen jednou nám na Krétě celý den pršelo, ale další dny už bylo zase krásně.

pipi_puncocha
3. srp 2024

My jsme takhle byli na Santorini a boží. V létě je to tam asi masakr stran turistů, takhle bylo poloprázdno, počasí 25-30, moře teplé, vyhřáté po létě. Protestovali jsme celý ostrov.

mimi1004
3. srp 2024

Diskuze z roku 2016.