Dovolená s dětmi v Itálii, seženeme ubytování na místě?

petronelka3
2. únor 2015

Potřebovala bych poradit. Rádi bychom vyrazili na dovču do Itálie. Jedná se mi o to, zda je - podobně jako v Chorvatsku - možné sehnat ubytování až na místě (podél silnic stojící plakáty "room for rent"). Pokud ne, máte nějaké dobré zkušenosti s někým, kdo u nás zprostředkovává tyto pronájmy?
Děkuji moc 🙂
Petra

diamanta
2. únor 2015

my byli dvakrát. Prostě jsem v nějaké kanceláři vzala katalog, projela si nejlevnější apartmány nebo mobilheimy v některý severní části Itálie (nechce se nám jezdit daleko) a objednala. Prvně to byl apartmán v Rosolina Mare, a stál mimo sezonu okolo 6000,- na týden, podruhé to byl mobilheim ve vesničce mobilheimů, na pláži, a těsně na konci léta to bylo za 13000,-. Jelikož děti jsou pořád nemocné, tak je dobrý pojištění storna.

thesun
2. únor 2015

@petronelka3 byla jsem takhle v Itálii několikrát, dá se sehnat 🙂 konkrténě v San Benedetto, čistý moře, pěkný prostředí, pláž kousek a tím že jsem jela před sezonou - konec června tak i super ceny 🙂

moudivlacek
2. únor 2015

@petronelka3 nevim. zda jsem presne pochopila otazku, pokud se ptas,zda je mozne vyrazit na blint a na miste neco sehnat, rekla bych,ze oproti Choirvatsku je mensi sance neco za rozumnou cenu sehnat, my jezdime s ital. agenturou Lampo, tyden vychazi cca 8000 (domek pro 5 osob) bez jidla a dopravy,ale rezervujeme uz tak prosinec/leden, ty lepsi nabidky jsou hned pryc,ono obecne Chorvatsko je zname tim privatnim ubytkem, v Italii jde vetsina ubytovacich kapacit pres agentury 😉

marketa75
17. dub 2015

Sezenes, to vis ze sezenes, prijde ale na to, kam jedes...hodne klasteru ted ma udelany luxusni a levny ubytovani, vazne muzu jen doporucit, cenove to vyjde jako v campu...jinak se da hodne info o situaci aktualne zjistit na fb strankach objev italii, je to skupina cechu a slovaku zijicich v it teda nejen, zadne nabidky cestovek, realitek, proste jen diskuze a spoustu clanku a fotek...doporucuji https://www.facebook.com/groups/812409822179933/

vercafontanka
13. bře 2017
Uživatel vercafontanka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercafontanka.

Ubytování určitě seženeš. Nemyslím si, že budeš mít problém. My jsme jeli do Val di Fiemme na lyže a ubytování bylo pestré na výběr. http://www.visitfiemme.it/cs/winter/ubytovani-val-di-fiemme. V nabídce máš jak hotely, také penziony, apartmány.