Dovolená s 2letou holčičkou u moře, kde se vám líbilo?

bartovaandrea
24. kvě 2017

Ahoj 🙂 manzel by vzal rad letos starsi dcerku na dovolenou na jih k mori. Muzete mi prosim napsat vase zkusenosti? Nejlip kde se vam s detmi libilo, dopravu (auto mame), a konkretni hotel nebo apartman. Natalka ma dva roky. Ja s nimi nepojedu a budu doma s nasim miminkem 🙂 moc vam dekuju.

bartovaandrea
autor
24. kvě 2017

🙂

tymothy
24. kvě 2017

Záleží jak moc na jih. 🙂 Fajn je např Palmová riviéra v Itálii (dosažitelná autem za 1 den), ale nějak si nedokáži představit, že tam pustím samotného manžela s dvouletým dítětem. 🙂 Přeci jen už je to trochu dál a ač je můj manžel dobrý a zkušený řidič, potřebuje se během cesty alespoň na pár hodin vystřídat a odpočinout si.

S ubytováním moc neporadím, nás je trochu víc, takže hledáme vždy něco prostornějšího, co by pro 2 vyšlo dost draze. Osobně si myslím, že pokud by opravdu jeli jen sami 2, možná se jim vyplatí místo apartmánu i hotel, klidně i s polopenzí. Ono teoreticky i ta cesta autem verzus cesta letadlem vyjde pro 1 dospělého a 1 dítě cenově nastejno...a já bych teda byla asi u letadla i klidnější.

bartovaandrea
autor
24. kvě 2017

@tymothy diky 🙂 tak autem by manzel jel asi nekam na sever chorvatska, to by zvladl, a mozna si vezme sebou svagra s dcerou 😀 takova dovolena tatinci a batolatka 😀 . Ale kdyby chteli dal tak letecky 🙂 uprimne doufam ze to vyjde 😀 tyden bych byla doma s hodnouckym miminkem 😀 to by byla dovca pro me 😀

3cacorky
24. kvě 2017

Doporučuji Selce tam je u pláže děts.hřiště,cukrárny obchudky vše po ruce,nebo Crikvenice jezdí tam dětský vláček po pobřeží cesta se dá,o trošku dál na km..Omiš,Primišten..Medulin..jemné pláže a takè něco pro děti ..🙂určitě bych se nebála s malýma je to lepší..cestu prospí,velký už tak ne ..😉

mku
25. kvě 2017

My byli s malou v chorvatsku a pak i letecky na kanarskych ostrovech... jestli mas miminko starsi jak cca pul roku, jela bych klidne jako cela rodinka 😉

kacasa
25. kvě 2017

Tak..ja bych letela letadlem 🙂 Pro deti je super Zakynthos..pisecne plaze, cista voda, zadne zviratka..rybicky, meduzy ve vdoe..koupani skvely..pozvolny vstup do more..pro deti ideal! a jste tam za 2 hodiny

bartovaandrea
autor
25. kvě 2017

Diky za typy 🙂 kouknu na to, miminko ma ted 6 tydnu 🙂 budu s ni radeji doma.

hrasek15
25. kvě 2017

My jsme vzali 2,5roku starého kluka autem na Makarskou riviéru, kontrétně Brela. Bylo to super, ale ty kopce a schody...😵 loni jsme vyrazili do Podgory, oproti Brele je to placka. Jinak co se týče cesty... Tam to bylo v pohodě, přes noc malý spal a přítel řídil, střídat nechtěl, stejně by prý hlídal cestu. Zpátky přes den už to bylo horší... A loni jsem zvládla dojet do Chorvatska úplně sama, nikdo v autě. Až na posledních 250 km se přidal přítel, který už tam byl (dlouhé vyprávění). Naprd je, že jsou všude kamínky, s těmi si děti moc nepohrají...😕

3cacorky
29. kvě 2017

V Medulinu nejsou,Omiš také ne jsou tam i písečné pláže 😉Určitě se najdou i jinde v Chorvatsku..ikdyž u Omiše ten písek děs,byl všude možná lepší kamínky🙂Určitě ať manžel jede,zvládnou to a vy si odpočinete ..taky bych to brala 😉