Dovolená na Mallorce, kde jste byli?

ilili75
24. únor 2016

Dobrý večer všem,
chtěla bych Vás poprosit o Vaše zkušenosti s dovolenou na Mallorce, kde jste byli (oblast, hotel), jak jste byli spokojeni. Vybírám letošní dovolenou, láká nás právě Mallorca, chtěli bychom velké písečné pláže, klidné, pozvolné moře, klidné letovisko.
Předem Vám děkuji a přeji hezký večer, Ilona

veraga
25. únor 2016

Navštívila jsem letovisko S'Illot, hotel Mariant, rok 2010. S hotelem jsem byla spokojená, jídlo skvělé. Co se týče letoviska, tak byl taky klídek. Byla jsem tam v září, což se obecně nedoporučuje - na Mallorce je to nejdeštivější měsíc v roce. Celkově to byla klidná dovolená - na mě možná až moc. 😅 Pláž byla dlouhá a vypadala takhle:

biggie
25. únor 2016

Taky jsme byli v Hotelu Mariant 🙂 přelom září - říjen na 8 dnů a počasí parádní. Dovolená opravdu klidná, příroda a okolí krásné. Vřele doporučuji, hned bych zase letěla 🙂

monikagurthova
25. únor 2016

My jsme byli loni v půlce června v Palmanově hotel Globales Palmanova a velká spokojenost. Je to klidné místo, do centra blízko a při tom byl hotel zastrčený takže když jsi chtěla svůj klid měla jsi ho. Pláž super, písek, klidné moře, mušle 🙂 byly to super líbánky 🙂

ilili75
autor
28. únor 2016

Mockrát děkuju za tipy! Doufám, že nám dovolená vyjde, už teď se moc těším, ještě jednou díky všem!

gigi2
28. únor 2016

My byli taky v Mariantu před dvěma lety v červnu na LM za velmi dobrou cenu a tím pádem celkově velká spokojenost...celkově je Mallorca velmi vhodná pro rodiny s malýma dětma..krásné pláže,dobré jídlo,zázemí pro děti...jen v sezóně opravdu hodně turistů a s dětma bych volila nějakej hotel více zaměřenej na ně,než byl třeba Mariant...ale i tam byly rodiny s dětma a spokojeni...

lucisek1984
28. únor 2016

Palma Nova hotel Fergus tobago more hned u hotelu, all inclusive, jídlo naprosto luxusní.Byli jsme tam v pulce září, jeden den ham pršelo, jinak počasí super. V blízkosti obchody i zábava, klidně bych tam letěla zase

thereseej
21. dub 2017

obnovuji diskuzi 🙂 kde jste byli a co se vám líbilo?? případně tip pro rodinu s dětmi 🙂