Dovolená last-minute - máte zkušenost s cenami? Je to opravdu výhodnější?

terezapos
14. čer 2018

Ahoj prosim mate nekdo zkusenost o kolik je levnejsi last minut nez normalne pri porizeni drive? A jak moc dopredu si ten last minut koupit? dekuji moc za vase zkusenosti

market177
14. čer 2018

o dost levnější....třeba teď v červnu jsou last minute úplně úžasný, kdybych měla pro malou už vyřízenou občanku tak jedeme hned 🙂 je to nejlevnější den předem, ale samozřejmě se dá sehnat pěknej last minute i třeba 5 dní dopředu....

terezapos
autor
14. čer 2018

prave jsem koukala ze ted jsou za hubicku a v srtpnu uz to jsou celkem palky tak me zajimalo o kolik se to muze potom snizit ta cena tim last minute. my jedem za mesic autem a rozhodli jsme se ze by jsme zkusili jeste jednu v srpnu letecky ale 50 000 uz se nam davat nechce.

market177
14. čer 2018

to záleží no...každy rok je to jiný, třeba loni nebyl skoro žádný výběr a bylo to dost drahý, třeba letecky all inclusive byl v sezone kolem 15 000 kč nejlevnější a navíc fakt nic moc...ale třeba to letos bude lepší...bejt váma jedu radši ještě teď v červnu (teda pokud byste mohli samozřejmě), protože takovýhle ceny jsou fakt dobrý a oproti sezoně je to fakt rozdíl, i kdyby jste pak sehnali last minute.....každopádně nejlépe koukej na www.invia.cz 🙂 záleží kam si taky představujete letět a jestli chcete all inclusive?

terezapos
autor
14. čer 2018

Ano chteli by jsme all unclusiv a mate prosim zkusenost co je lepsi jestli lucht ultra nebo jen alk inclusiv? Dekuju

market177
15. čer 2018

@terezapos tak lepší je normální all inclusive kde je piti alespoň do tech 23 hod například... Jídla je az až, spíš jde o to pití 🙂

terezapos
autor
15. čer 2018

Moc dekuji ta informace zkusime tedy v srpnu nejaky last minute

terezapos
autor
17. čer 2018

Holky jsem ted uplne zmatena koukala jsem zas na ry dovoleny a pani z cestovkx mi rekla ze last minute je na srpen jiz vypsany 😳 ja myslela ze je to az tak mesic dopredu

jolal
17. čer 2018

@terezapos tady máš krasně vysvětleno co znamena Last minute: http://www.mahalo.cz/zaklady-cestovani/jsou-las...

Pokud chces usetrit tak si kup jen letenky, ubytovani si zarezervuj na na AiRbnb nebo trivago, booking. Ovsem je nutna aspon jazykova vybava, samostatnost, mistopis.. 😉

jancabr
17. čer 2018

mám cestovní agenturu a v oboru jsem skoro 10 let. Poslední roky už to není takové, jako bývalo dříve. V červnu jsou ty last minute ceny ještě fakt super, ale srpen už to taková sláva nebývá. Zajímavé last minute ceny se začínají objevovat 3 týdny před odletem. Dřív to nemá moc smysl sledovat. Doporučuji koupit to tak cca týden před odletem. Ale hlavně si nesmíte vymýšlet mega požadavky, jinak fakt nevyberete. Prostě už je to přebraný a jestli chcete někam letět, tak musíte vybírat z toho, co je. Určitě doporučuji hotel s All inclusive - máte tam zahrnuto alko i nealko pití po celý den. Označení Ligt all inclusive je taková plná penze s pitím u jídla. Jinak nic. Jak už naznačuje slovo ligt = něco odlehčeného.

jancabr
17. čer 2018

Jinak lásty na srpen už jsou samozřejmě vypsaný, ale je to spíš takové lákadlo, jako když ti v obchodě napíšou SLEVA a zlevní to o korunu oproti základní ceně.

terezapos
autor
18. čer 2018

@jancabr moc dekuji mam v planu to hludat od konce cervence a muzes mi poradit kam v recku nebo bulharsku s malymi detmi?

jancabr
19. čer 2018

@terezapos V Bulharsku asi kamkoliv, všude jsou písečné pláže a pozvolný vstup do moře. Pokud máte rádi rušnější místa, zvolte Primorsko nebo Slunečné pobřeží.
Z Řecka - cenově zajímavý je vždy Rhodos, Kréta, Kos, Zakyntros. Na Krétě trochu pozor na pláže. Někdy bývají s kamenným podložím.

terezapos
autor
19. čer 2018

@jancabr strasne moc dekuju za rady 👍

cajomilka
1. dub 2019

Ahoj, oživuju starší diskusi - chtěli bychom letos poprvé zkusit Last minute, myslíte, že je šance sehnat last minute na první týden v červenci (s odletem ideálně hned 29.6.), kdy si asi bere dovču každý? Bohužel v červnu letět nemůžeme, manžel pracuje ve školství. A jaké byste doporučili servery či konkrétní cestovky kromě Invia? Díky 🙂

sonisek
1. dub 2019

@cajomilka my vloni kupovali dovču někdy kolem 29.6. a odlet 6.7.,byli jsme přímo ve Firo Tour a chtěli jsme něco jineho,ale prostě ty zájezdy šly strašně na dračku právě z důvodu dovolenych a těch státních svátků. A i parkoviště na letišti byla plná...

jolal
1. dub 2019

@cajomilka uprimne nerealne,a uz ted budete mit problem sehnat rodinny pokoj

cajomilka
2. dub 2019

@sonisek Dik, a můžu se zeptat (jestli si to pamatuješ), jaká byla původní cena a kolik jste platili vy?

cajomilka
2. dub 2019

@jolal No, máme k dispozici vlastně skoro celý červenec, do 26.7., myslíš, že 2. nebo 3. týden jsou šance na Last minute větší? Rádi bychom něco v Evropě, stačí nám polopenze, nemusí to být All inclusive. Chtěla jsem jako všichni ušetřit den dovolené, ale netrvám na tom.

sonisek
2. dub 2019

@cajomilka byli jsme na Zakynthosu na 12 dní za 16990 all in...původní cena byla kolem 26tis

sonisek
2. dub 2019

@cajomilka ale my byli teda jen 2 dospělý

sonisek
2. dub 2019

@cajomilka jo a těch 16990 pro jednoho

martaskaaa
Autor odpověď smazal
Zobraz