Dovolena 2024. Doporučíte?

adinka19
29. čer 2024

Dobry den,

Doporucil by nam nekdo dovcu u more, kde jste byli vy a deticky spokojeni? Idealne Spanelsko, Recko, Turecko prip.Chorvatsko ci Italie, All inclusive. Idealne, kdybychom se vesli 2dospeli + 1dite (5let) do 45 000Kc.

Potrebujeme hlavne vyziti pro dcerku, je hodne aktivni.

Dekuji 🙂

lauriak
29. čer 2024

Podla mna nerealne zohnat pre 3 ludi v europe all inclusive do 45k cez leto. To mozno tak egypt alebo tunisko. Alebo ist az v zari. Chorvatsko a Italie nemaju all inclusive skoro vobec v ponuke.

arkapo
29. čer 2024

@adinka19 Kréta Dessole Dolphin Bay Resort. Jaká je teď cena, nevím, podle mě za tuhle cenu něco slušného o prázdninách budete těžko shánět, ale třeba budete mít štěstí a dítě zdarma… Blízko letiště, dlouhá písečná pláž (takže hrady, jezera a podobně), při pozvolnému vstupu do moře pruh oblázků, takže se dá hrát i s nima. Hřiště a bazén se skluzavkou pro děti. Hotel nebo bungalovy (lepší) v krásné zahradě, vybavení starší, ale je to na přespání, čisto. Najedl se i náš nejedlík.

adinka19
autor
29. čer 2024

@arkapo Skvele, podivam se...dekuji za odpoved...

adinka19
autor
29. čer 2024

@lauriak Jsem si vedoma toho, ze rozpocet neni velky. Zkusime nejaky Last minute, pripradne mame v zaloze Madarsko 🙂, dekuji Vam.

darenn
29. čer 2024

@adinka19 koukněte na ckvt na hotel Medena, akorát je to cca 150 schodů k moři, tam se all inclusive dá a kousek od hotelu jezdí lodní taxi do Trogiru

lv
29. čer 2024

Turecko, nějaký Last minute

me_druhe_ja
29. čer 2024

Past minute pokud je to reálné skrz práci: někdy je odlet na druhý den a za hubičku.
A pak si hodně lidí chválí Albánii, já tam teda nebyla, ale všude čtu, že je to pecka a super ceny.

adinka19
autor
29. čer 2024

@me_druhe_ja Super, dekuji

adinka19
autor
29. čer 2024

@lv Na Turecko koukame, dekuji

fifinka2020
29. čer 2024

@arkapo vypadá krásně, ale cenové tedy docela dost

j.a.n.i
29. čer 2024

@lauriak Pokud to bude fakt last, tak jo, předevčírem jsem koukala na jeden za 37000,- odlet včera.

sorboni30
29. čer 2024

@adinka19 pro mě bylo vždy nej Turecko.. byla jsem tam 6x. Se synama jednou. Úžasné vyžití pro děti když jsou u hotelu bazény s tobogány,skluzavkami, zahradou..Příští rok bychom chtěli jet, ale nevím jak to zvládne dcera. Je ještě malá..tak uvidíme. Ale jinou destinaci hledat nebudu. Ve Španělsku studené more, v Řecku rvaly v noci cikády 🤣🤣 V Egyptě zas horko jak v pekle.. To chce zkusit..

arkapo
30. čer 2024

@fifinka2020 Byli jsme před dvěma lety v září, takže teď ty ceny budou jinde.
Teď jsem asi měsíc hledala a hlídala ceny a šlo to dolů minimálně (třeba tisíc korun). Nemůžeme naplánovat first moment ani čekat pár dní do odletu. Ono na poslední chvíli je risk, jestli bude letadlo, když letí třeba čtyři lidi.

adinka19
autor
30. čer 2024

@sorboni30 Super, dekuji 🙂

heidi91
16. črc 2024

hlavně nejděte jen čistě po ceně, ale myslete i na komfort a bezpečí. Podle země kam pojedete si zjistěte i zdravotní péči a připojistěte se. S malým dítkem se toto fakt nevyplatí, je to rychlovka, znám to.. Já většinou využiju svého poradce nebo když zrovna nemůže a je to lastminute, jdu na web a využiju třeba usetreno.cz, je tam kalkulacka. Já bych se ráda vypravila do TUrecka a i do toho Egypta, ale bojím se Faraona :D

ladyhacek
16. črc 2024

@adinka19 koukněte na Invia last minute do 45.000,- určitě seženete!
Levně vychází Bulharsko a koukněte i na Řecko 😉