Co s sebou k moři s ročním dítkem? Co je zbytečné brát?

dinushka00
29. bře 2017

Jedeme autem, do itálie koncem června. Je to naše první dovolená u moře a tak nějak tápu co mám brát a využiji to a co naopak ne 🙂 děkuji

sirka1
29. bře 2017

Záleží jestli to máte s jídlem nebo bez, jste v apartmánu nebo v hotelu? My jezdíme do Chorvatska, takže beru věci denní potřeby (plus ručníky a osušky a to i na pláž). Zase záleží, jaké tam jsou pláže, my bereme i karimatky, kvůli ležení na kamínkách. Jinak opalováky, péči po opalování, základní lékárničku - imodium, tea tree oil, něco na odřeniny a spáleniny a tak podobně, prací prášek, jestli máš v plánu něco přeprat. Možná i boty do vody, zase záleží na pláži (písek, kamínky).

pav_la
29. bře 2017

Určitě doporučuji kybliky, lopaticky apod. Děti si s tím na pláži a v moři vyhrály.

dinushka00
autor
29. bře 2017

@sirka1 Budeme v apartmánu, a budeme mít pláž a máme to bez jídla. Budeme mít veškerou vybavenost( lednička, pračka,sporák) Malý je dost živý, botičky nějaké určitě, asi nějaké sandálky a takové ty gumové do vody..

dinushka00
autor
29. bře 2017

@pav_la píšu si 🙂 taky mně to napadlo, snad to využijeme 🙂 😀

dinushka00
autor
29. bře 2017

Bereme s sebou zatím tohle Lékarnička( co do ní? co se vám sovědčilo ?)
cestovní postýlka( spíš ohrádka 😀)
budeme kupovat plaveckou vestu od 1-3 let
kočárek a nosítko
tedy kyblík a babovičky 🙂
může běhat v Italii nahatý, tedy jako vím že kvůli písku je to na prd, nebo mu mám dát ty plavecké plenečky?

iriu
29. bře 2017

Nedávno jsme jeli na dovolenou a do lékárničky jsme brali Fenistil (kapky i mastičku), Betadinku, Gastrophyt, Nurofen, Calgel, Libenar, teploměr, náplasti a obvazy, možná ještě něco dalšího...

Jinak jsme brali takové ty klasické věci jako opalovací krém, klobouček s UV filtrem, plenkové plavky, zbytečně velkou hromadu oblečení, ručník, termosku s uzávěrem, ve kterém je možné ohřát příkrmy, jídlo (jen pro začátek s tím, že další dokoupíme), trošičku Jindrova prášku na praní.... Bábovičky, kyblíčky jsem nebrala a nechyběly nám... 🙂