Cesta do Chorvatska. Jaká je lepší trasa se 3 dětmi?

9. črc 2024

Milé ženy,

kudy je lepší jet do Chorvatska prosím? Máme 3 malé děti, takže budeme častěji zastavovat.

Rakousko - Slovinsko - Chorvatsko ?

Slovensko - Maďarsko - Chorvatsko ?

Nemáme zkušenosti, nevíme ani jak s poplatkama, máme auto nad 190cm, tak jsme koukali, že spadáme již do jiné skupiny.
Děkuji

kaml24
9. črc 2024

Záleží kam do Chorvatska.

autor
9. črc 2024

@kaml24 Omiš🙏🏾🙂

patypresdevaty
9. črc 2024

A taky odkud 😅

autor
9. črc 2024

@patypresdevaty Olomouc🙏🏾🙈

heidi91
16. črc 2024

trasu neporadím ale mě spíše zajímá zkušenost s cestovním pojištěním? Jak jste řešili? a když jedete autem, řešíte i na auto nějaké pojištění navíc? Já se taky chystám, tak řeším co a jak. Zatím jsem narazila na portál top-pojištění a nějaké další, kde si můžu sama nastavit ale zajímá mě vlastní zkušenost...

l_
16. črc 2024

@heidi91 resim.vse s fin poradkyni.. reknu co chci, ona se dopta, doporuci a posle nabidku..

Urco i auto.resit - odtah, pojistku do zahranici (ja ji treba nemam).. a pojisteni osob - tam zalezi na typu pobytu atd..

skororozvedena
16. črc 2024

@heidi91 já mám roční pojištění na auto, které je úmyslně udělane tak, aby pokrylo celou Evropu. Pak dokupuju pouze standardní cestovní pojištění pro me a, děti.

xxxmarket
16. črc 2024

My jsme se v sobotu vrátili z Istrie. Jeli jsme Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko.Tahlo nás to takto přes celé Slovinsko protože jsme byli ubytováni opravdu až na severu Istrie. Co jsem si tak pročítala diskuze,tak ale hodně lidí jezdí přes Slovensko a Maďarsko,když jedou v Chorvatsku víc jizneji- Váš případ. Hodně lidí nedá dopustit na trasu přes Maďarsko...osobní zkušenost ale s touto cestou nemám. Ještě se tu řešilo auto...k cestovnímu pojištění jsme si pripojistili i auto na cestu do zahraničí - pro případ odtahu do nejbližšího servisu nebo až do Česka. Taky jsme měli pokryté případné přespání nekde po cestě,kdyby se nám auto porouchalo. Naštěstí to nebylo potřeba...

xxxmarket
16. črc 2024

Ještě dodám,že jsme jeli z Krnova 🙂 zkuste mrknout i na skupinu na fb.Tam jsem se toho dočetla hodně - Chorvatsko dovolená a ubytování - pronájem -prodej-bydleni.

dixi86
16. črc 2024

Jedeme poprve do Chorvatska a jedeme pres Rakousko, Slovinsko,.. A jedeme dost doku,,,ale na noc mame zaplaceno jeste Slovinsko, abychom se normalne vyspali a manzel nebyl KO celou dobu..