Pomoc nemocné Aleně po smrti manžela

blackblue
16. zář 2023

Hezky den vsem, chtela jsem poprosit, zda by bylo mozne sdilet dobrocinnou sbirku, kterou jsme s kamaradkou zalozily? Jedna se o nasledujici: https://www.donio.cz/pribeh/13843

Alena trpi farmakorezistentni epilepsii, od listopadu 2021 vyrazne zhorseni stavu a jeste k tomu se ji rozvinula neurokognitivni porucha.. podezrivali minimrtvicky nebo encefalitidu. Aja je od te doby zatim prace neschopna, osm mesicu stravila ve trech ruznych nemocnicich...
Letos v breznu ji navic umrel manzel, ktery se o ni staral, a v cervnu ji potkal vazny uraz nohy - lodni sroub ji utrhl sval, osklive polamal ctyri kosti, tri dalsi slachy svalu presekl.. Alena ma za sebou tri operace, a zatim neni jiste, zda bude moci v budoucnu chodit.

Moc dekujeme, pokud byste nam mohli nejakym zpusobem pomoci. Treba jen sirenim sbirky dal na ostatnich socialnich sitich, nebo prispenim pouhe 50tikoruny. 🙂

leila7
16. zář 2023

Encefalitida je od klistete

barmil
17. zář 2023

@blackblue celý ten pribeh je nějaký divny. Jak ji lodni sroub polamal nohu? 8mesicu je v nemocnici, sama se o sebe nepostara a pak jde plavat někam, kde jezdí Cluny???

zelenaesmolda
17. zář 2023

@barmil
Taky mi to prijde divne.Neni schopna prace ale plavat nekde mezi lodema ano?

drep
17. zář 2023

@leila7 jistě, třeba taková limbická encefalitida je rozhodně od klíštěte🙈🤷🏻‍♀️
@barmil hele, četlas to? Já jo a zas až tak nemoźný a neuvěřitelný mi to nepřijde, prostě holka se spoustou smůly. Leží nám na áru teď holka, na kterou se nalepilo tolik smůly, že kdybych tu její příběh vyprávěla, tak mi taky nebudete věřit…

zelenaesmolda
17. zář 2023

@drep
Vypravej 🙂

drep
17. zář 2023

@zelenaesmolda to by bylo dost neprofesionální.

somalicats
17. zář 2023

@barmil precti si ten pribeh, nejaky znamy ji vzal na pprojizdku a ona tam spadla.

zelenaesmolda
17. zář 2023

@drep
to je pravda

barmil
17. zář 2023

@drep četla, ale fakt je to jak od Rosamundy

barmil
17. zář 2023

@somalicats četla jsem to, ale právě mi to nesedi k tomu popisu jejiho stavu

somalicats
17. zář 2023

@barmil A co na tom nesedí? I vozíčkář se dostane na loď, na tom nic není. A pokud dojde k nehodě a spadne, tak je na průser zaděláno.