Kde mohu pomoct dětem v nouzi a darovat nošené oblečení?

jana31990
3. pro 2018

Dobrý den chtěla bych se zeptat nevíte někdo kde se nejlépe ve středočeském kraji nachází nějaký azylovy dům pro matky s dětmi? Nebo nějaké místo kam bych mohla darovat dětské oblečení aby se to opravdu využilo převážně pro děti a jistak jejich maminky které na tom finančně nejsou dobře. Mám doma hromadu dětského oblečení od narození do cca 1 roku. A nechce se mi to dávat do kontejnerů na oblečení kord když člověk pořádně ani neví kam to přijde. Mockrát jistak děkuji za nápady a informace

makronka222
3. pro 2018

A ty nemas google a telefon abys to nasla a zavolala pro info sama?

mikiva
3. pro 2018

Charita v Kralupech nad Vltavou. Neco davaji do jejich azylaku, neco se proda v jejich second-handu. Jsou moc vdecni za cokoli - treba v Praze byl velky problem nekde udat hluboky kocar, vanicku... tady jasali.

helulela
3. pro 2018

Našla jsem Charitní šatník v Kutné Hoře https://kh.charita.cz/vyhledavani-v-adresari/?s...

jana31990
autor
3. pro 2018

Děkuji moc za info a nápady zítra to zkusím obvolat. A nevíte třeba i o nějakém kojeneckem ústavu? Na netu jsem skoro nic nenašla

helulela
3. pro 2018

@jana31990 ten je v Kolíně

nikoulinka
3. pro 2018

Ahoj, zkus z Prahy nejsen, ale zkus kontaktovat Armadu spasy. U nas vyuzivam hodne 🙂 nebo pak doporucuji na facebooku skupinku - Konej dobro 🙂 tam se to urcite dostane do dobrych rukou 🙂

dominika1986
4. pro 2018

V Mělníku je azylový dům pro matky s dětmi,.nosím tam oblečení pro děti.

nupta
4. pro 2018

@jana31990 Kojeňáky mají spoustu věcí od sponzorů, že je sami nevyužijí a rozdávají. Dala bych to do mateřského centra v místě bydliště či do nějakého "pěstounského centra" v okolí.

lucie_j
5. pro 2018

@jana31990 v Kladně