Zlomený polystyren u vajíčka - reklamovat?

annaluciapetrzel
24. črc 2015

ahojte. U vajicka Cybex se mi zlomil polystyren ve spodni casti autosedacky. Stalo se tak pote, co jsem sundala potah k vyprani. Uz se mi nepodarilo nikdy dat potah poradne zpet, ale potah tak nejak drzel, tak jsem to neresila. Nicmene za par tydnu jsem zjistila, ze je dole zlomeny polystyren, vubec nevim, jak se to stalo. Ma nekdo podobnou zkusenost? Jsem pekne nastvana, chtela bych to reklamovat.

minsar
29. říj 2015

Dobrý den, mám stejný problém jako Vy, jak jste to vyřešila? Díky za odpověď. Šárka

annaluciapetrzel
autor
29. říj 2015

@minsar reklamace, ale bohuzel neuznali. vymenili mi polystyren a chteli za to zaplatit. nakonec to zaplatil obchod, kde jsem vajicko kupovala. ale urco zkuste reklamovat

luj_89
29. říj 2015

Tak ono se to asi bude jen těžko posuzovat, jestli je to vada materiálu nebo došlo k autonehodě.. Ale obchod se zachoval férově ;)

elu
29. říj 2015

kolik to stojí ten polystyren, ja to mam taky zlomený, tak bych si to koupila

annaluciapetrzel
autor
29. říj 2015

@elu ja presne nevim, par stovek

elu
29. říj 2015

ok, díky za tip, ja už myslela, že to budu muset vyhodit

minsar
29. říj 2015

@elu Snažím se zjistit částku na kolik by polystyren vyšel. Kdyžtak dám vedět, nebo kdyby jste vy byla rychlejší tak se ozvětě. Díky za spolupráci 😉

minsar
9. lis 2015

@elu tak cena polysterenu je 190,- takže hurá 😀

elu
9. lis 2015

@minsar ja jsem si to spletla...me se nerozbila cybecka ale romerka ta vetsi a tam jsem zjistila, ze polyš stojí 360...ale i to jde

annaluciapetrzel
autor
10. lis 2015

ja myslim, ze se to stale vyplati!

certiskoo
17. zář 2019

A kde jste prosim objednavaly nahradni polystyren na cybex? Mam cybex aton 2