Clona do auta. Jakou máte na boční okénka?

aniea
30. kvě 2021

Jaký máte clony do auta/stínítka na boční okénka, nejlépe rolovací? My jsme nějaké pořídili a nějak s tím nejsme spokojeni, občas to nedrží, ty přísavky.

ekou
30. kvě 2021

Po zjištění, že stínítko nefunguje a stále přes to svítilo... zůstali jsme u klasiky aneb látková plena do okýnka :D

pe_tu_ss_ka
30. kvě 2021

@aniea my tedy se clonami nebyly spokojeni. V obou autech máme fólie s nejnižší možnou propustností, tuším kolem 95%.

jolana24
3. čer 2021

Žádný clony nezakryjou celý okýnko a vždycky někudy sluníčko svítí. Nechali jsme si zatmavit skla fólií. Nikudy nesvítí a jako bonus není v létě v autě takový vedro

blondynka400
3. čer 2021

@aniea za mne určitě nechat zatmavit okna. Ale nesmí se to přehnat s propustností, protože pak je většině dětem blbě. Plus k tomu já měla kdysi takové ty co se přisály na sklo a za mne byly super. Nepadalo to, bylo to skoro přes celé okénko a plnilo to svůj účel.
Teď mám sluneční rolety už z výroby a ty můžu říct, že si holky hodně pochvalují a
@jolana24 zakryjí celé okno. K zatmavení oken je to hodně dobrý pomocník.

jolana24
3. čer 2021

@blondynka400 Cokoliv jsme zkoušeli, tak nesplňovalo to, co jsme chtěli. I kvůli trochu nižší teplotě v autě jsme zvolili ty fólie. A spokojenost

blondynka400
3. čer 2021

@jolana24 jak jsem napsala, já jsem pro obě varianty. Osobně mi ale jenom zatmavení přijde málo 🙂 Souhlas ale v tom, že málokterá clona byla dobrá a teď co mám je přímo z výroby, což je též úplně něco jiného, než ty, co se dodává poté.