Autosedačka od 9 kg. Máte tip?

mamora
9. čer 2023

Prosím o radu jakou autosedačku koupit synovi 1r. Dá se sehnat kvalitní do 5 tisíc? Nejlépe s isofixem, raději protisměru jízdy. Na internetu je jich tolik a já vůbec nevím podle čeho vybírat.
Vajíčko máme z trojkombinace Kinder Kraft, tak bych radši koupila něco jiného. Četla jsem, že to není moc kvalitní značka.

zelenaesmolda
9. čer 2023

@mamora
Neni to vubec kvalitni znacka.
Fb skupina Autosedacky-bezpeci pro deti.Zeptej se tam.

mamora
autor
9. čer 2023

@zelenaesmolda Tak to si asi budu muset založit účet na Facebooku, protože ho nemám ☺️

zelenaesmolda
9. čer 2023

@mamora
Kdyz mi to zitra pripomenes tak se tam zeptam 🙂

jana_zofie
9. čer 2023

My mame Joie. Ale to tenkrat byly jeste hodne levne. Sly pry ted nahoru, ale do 5 se snad vlezou. Mame bez Isofixu, ale co vim, delaji i Isofixove.

terisek2222
9. čer 2023

My mame u obou dětí Britax römer Evolva 123, bez isofixu a jsme spokojeni, recenze i testy vše v pořádku

lizzie02
9. čer 2023

Zkus napsat klidně sem na MK do poradny, odpovídá skvělý pán z centra autosedaček 🙂 akorát bych v dotazu doplnila typ auta a míry děťátka 🙂 jinak pak také mohu doporučit na fb skupiny Centrum autosedaček - bezpečné cestování a autosedačky - bezpečí pro děti 🙂 obě si zakládají na protisměru co nejdéle 🙂

ellyem
10. čer 2023

My mame Joie Stages a jsme spokojeni jak my, tak syn.

andelka
10. čer 2023

Taky máme Joie Stages, cca od roka, teď je synovi skoro 4,5. Tehdy byla za velmi dobrou cenu. Chtěli jsme bez Isofixu, presunujeme ji mezi auty.

jolana24
10. čer 2023

Záleží na mírách dítěte a typu auta. Nejlevnější jsou třeba Joie Steadi nebo otočná Graco Turn2me