Adaptéry na autosedačku. Poradíte, prosím?

marunkaa
25. čer 2024

Řeším teď autosedačku a prosím o radu, kdo tomu rozumí.
Švagrová mi dala kočárek - hlubokou korbu. Chci si koupit vajíčko, ale od té značky jsem nenašla , takže to bude jiná značka. A teď nevím.... adaptéry potřebuji značky toho kočárku nebo k tomu vajíčku?

jirovapa
25. čer 2024

@marunkaa nejjednodušší je zeptat se na prodejně, kde budete kupovat vajíčko. Jestli mají třeba k vajíčku Cybex, Maxi-Cosi, Nuna apod. (nevím jaké si vyberete) adaptéry ke kočárku X. Většinou mají k dispozici nebo je umí objednat. 🙂

tulipdona
25. čer 2024

@jirovapa přesně tak 💪

rayasisu
25. čer 2024

Já jsem měla vajíčko Cybex a kočárek roan Emma. Na internetu jsem hledala pod heslem adaptéry Cybex a našla jsem si na svůj kočárek. U tebe bych si nejspíš vyhlídla autosedačku a zkusila ještě před objednáním pohledat adaptéry na ten konkrétní kočárek, jestli vůbec jsou.

malytlustyhroch
25. čer 2024

@marunkaa potrebujes aby to sedlo na obou koncich, takze zalezi na modelech a znackach obojiho. Ale nektere znacky "parazituji" na jinych, vetsinou to uvadeji. My mame treba myslim (!) adaptery Valco-MaxiCosi, ale sedacku Joilie. Ale zas treba Valco ma tech svych koncovek vic podle rady kocarku...

marunkaa
autor
25. čer 2024

@jirovapa chtěla jsem koupit vajíčko na bazárku právě 😏

rayasisu
25. čer 2024

@marunkaa a víš značku kočárku? Pak stačí do vyhledávače dát adaptéry k kočárku XY a v popisu už si přečteš na jakou značku vajíčka pasují

marunkaa
autor
26. čer 2024

@rayasisu jj to vím. Děkuji 🙂