VYHRAJTE 400 Kč – Podělíte se s námi o vtipnou příhodu z nakupování s dětmi?

andrea_itesco
27. kvě 2016

Když vám doma nečekaně zmizí zásoby, nezbývá nic jiného než vyrazit na nákup. Jaké jsou vaše zkušenosti s nakupováním s dětmi. Čekají vaše děti trpělivě u vozíku nebo pobíhají po obchodě a ukazují vám všechny dobroty, které by chtěly přihodit do košíku?

Zapojte se do naší diskuze a podělte se s námi o nějakou zajímavou nebo vtipnou příhodu z nakupování s dětmi. Diskutovat můžete až do dnešních 17:00, nejzajímavější příběh odměníme e-kupónem v hodnotě 400 Kč na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz. Na další tři z vás navíc čeká odměna v podobě praktického 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby.

germaine
27. kvě 2016

Nakupování s dětmi - jednou jsme byli u nás v krámku pro pár kousků s menším synem, tehdy mu nebyli ještě ani tři, procházeli jsme kolem regálu s masem, když syn se přitočil k paní, která se nad masem shýbala a prohlásil: " nečo tu smedí" já zkoprněla, lidi okolo taky, někdo se pochechtával, někdo koukal, jak se k tomu postavím já, napadlo mě jediné - odpovídám mu, že tam asi maj zkažené maso, tak to je cítit - bohužel se s touhle odpovědí nespokojil a odvětil - "paní smedí" no, čapla jsem ho a odtáhla ke kase...není nad dětskou úpřímnost...

tajemna30
27. kvě 2016

Dobrý den, mám 2 děti, a obě jsou hooodně živé. Skoro 5 letá dcerka, už ted zvládá nákupy bez toho, aniž by doslova "vymetla" každé zákoutí obchodního domu, ale o co "přicházíme" u dcerky, velkou měrou vynahrazuje syn, který tento "um" dotáhl k dokonalosti a než nakoupíme, tak desítky věcí vracíme zpátky do regálu, dlažba pod ním je důkladně vyleštěná, oblečení rovnou možné vhodit do pračky. A co vtipného zažíváme? Natálka nám sice už nevymetá země, a nepřerovnává obchodníkům zboží, ale za to se jako malá tanečnice a baletka stará o postavy zákazníků obchodních center.
Nejednou (samozřejmě dle ní potichu,dle nás to musela slyšet nejen dotčená zákaznice) nás upozornila že paní před námi je tlustá, a uzeniny které si zrovna koupila nejsou pro ni vhodné, a že v košíku nemá žádné ovoce a zeleninu - hold malý výživový poradce, který zdarma poskytne informace co doplnit do nákupního košíku 😀 😀 😀

tompe14
27. kvě 2016

Teď si vzpomínám, co se nám stalo minuly týden. Malýmu jsou dva roky, mela jsem ho v nákupním košíku a přijela jsem k pokladně, vykládal a jsem věci na pas a najednou koukám, že malej drží fidorku v ruce a snaží už se ji rozbalit. Říkala jsem si kde ji vzal a pak mi došlo, že ji vzal z pasu paní a pánovi, co vyndavali zboží před námi. Na to si toho všimli i oni a smáli jsme se tam všichni.

andrea_itesco
autor
27. kvě 2016

@tajemna Musíte zažívat pěknou srandu! 🙂

@tompe14 Je moc fajn, že se nikdo nezlobil a nakonec jste se všichni zasmáli! 🙂

verkaunka
27. kvě 2016

Přihodím také příhodu, která se mi stala asi půl roku zpět....šla jsem s dcerou nakupovat, a dala jí do košíku, měla jsem docela velký seznam... řekla jsem jí, ať drží seznam, že vezmu zmrzlinu z mražáku - docela dlouho jsme vybírala. a když jsem si chtěla vzít seznam zpět, držela v ruce housku... tak jsem se zastavila a říkám... kde máš ten seznam.a co ta houska....... a před námi vidím holčičku, jak drží můj obrovský seznam v ruce a šla spokojeně se svou maminkou dál, ta si samozřejmě ničeho nevšímla...musela jsem jít k ní a poprosit jí, zda by mi seznam vrátila... no jo, někdo si vyměňuje telefonní číslo a naše holčička dá seznam za housku 😀

markysek2
27. kvě 2016

nakupování s dětmi je zábava..dcera naštěstí zatím tahá v mé nepozornosti zboží z regálů, ale tam stačí pootočit kočár a je po akci ...se synem je to horší ..paní v obchodě si ho naučila na to, že mu vždycky dala salámek (kolečko), takže ta scéna, když tam nebyla a nic nebylo byla neskutečná, ale u nakupování se chová jako typický chlap krám s oblečením jen prolítne, běda, když prohlížím něco déle než 2 vteřiny, už je to "Mamíí jdem".....zrovna včera jsem se s ním po školce stavovala v zahradnictví a chtěla vybrat asi 4 sazenice kytiček do zahrádky ...tak mu ukazuju barvy a říkám mu, že 2 může vybrat on a 2 vyberu já (samozřejmě jsem se ho ptala jestli se mu líbí , ale vše jen protoabych ho zabavila)..došli jsme k pokladně před námi asi 2 starší paní...a už to začlo" tu ztvrdneme jak červený sasanky" , a vrcholem docela hlasitého projevu bylo, když prohlásil " dělej, ujede nám autobus" ...nechci vědět kde na to chodí

tomikkubik
27. kvě 2016

Tak my nakupujeme ve třech. Nejmladšího syna poradím na vozík starší mi naskočí před vozík nebo za vozík a jedeme. Potom jen starší syn diktuje co všechno potřebuje bráška, pejsek, tatínek. Taky máme pár veselých příhod, když byl syn mladší a předevsema mi začal vyhovovat nohavice od kalhot a nahlas prohlásil, mami máš chlupavy nohy (neuměl ještě pořádně mluvit). Samozřejmě pro něj jsou chlupavy nohy když se máma den neboli. Nebo mi začne v obchodě vyhrnovat triko a říká, že mi potřebuje hladit bříško. Nedávno se začal hrozně smát a nahlas zakřičel, mamí já prdím, haha, za chvíli opet-mamí já prdím. Takže celý obchod má ozabavu postaráno a já se propadam hanbou pod zem.

tomikkubik
27. kvě 2016

@tomikkubik ach jo opět mobil rádi.takze opravují místo vyhovovat nohavice -vyhrnovat nohavice. A ne když se máma den neboli ale samozřejmě neholi.

kuliseks
27. kvě 2016

Mně zatím synáček z kočáru utéct nemůže, ale vtipné mi přišlo, když se mě prodavačka v masně zeptala, jestli si budu přát něco dalšího a kluk v kočárku zrovna spustil brek se slovem nééé😄 Tak jsme šli😊

mina_
27. kvě 2016

Tak asi můj nejvtipnější zážitek se synem je z nákupního centra.... To si jdeme po pěší zone a sháníme pro něj botky, akorát nám začalo skvělé období vzdoru... Tomík se rozhodl, že už prostě nechce nic a nikam a začal se vztekat přímo mezi pípacíma bránama u vchodu do obuvi... nejdřív ve stoje, když jsem nereagovala, tak sebou plácnul na zem a řval jakoby mu někdo trhal nohy... tak jsem ho tam nechala ať si řve, podivala se na první regály na botky pro sebe... Pohledy personálu a přítomných nakupujících nic moc... ale koukali by ještě hůř, kdybych mu tam sáthla gatě a vyplatila ho...
Řev neustával, tak jsem ho chytla za ruku, zvedla ze země a dovláčela ho na nejbližší lavičku, kde řev pokračoval do té doby, než přišel manžel a oznámil, že jdeme do auta a dom... Se slovem auto, přestal řvát a pak v lídku došel do auta....
ale musím se přiznat, že ruka mě brněla pěkně, jak jsem mu chtěla nasekat...

andrea_itesco
autor
27. kvě 2016

Děkuji všem za účast v diskuzi a za vaše vtipné příhody z nakupování s dětmi. E-kupón v hodnotě 400 Kč od nás získává @tompe14 a praktické 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby poputuje za @verkaunka @kuliseks a @mina_ .
Výherkyním gratuluji a těším se na vás opět v zítřejších diskuzích!