VYHRAJTE 400 Kč – Nakupujete produkty značky Tesco Loves Baby?

andrea_itesco
26. kvě 2016

V pondělním blogu jsme vám představili naši privátní řadu dětských produktů Tesco Loves Baby (https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/search?...). Nakupujete pro vaše děti i vy produkty Tesco Loves Baby? A věděly jste, že jsou naše výrobky kvalitou srovnatelné s dražšími značkami? Podělte se s námi o vaše zkušenosti s nimi a vyhrajte! 🙂

Příspěvky do soutěže nám můžete zasílat až do dnešní páté hodiny odpoledne. Nejzajímavější komentář odměníme e-kupónem v hodnotě 400 Kč na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line na http://nakup.itesco.cz. Dalším třem z vás zašleme praktické 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby.

petra_pf
26. kvě 2016

Rychle, rychle ať jsem první, protože nás bude víc, jsou to přece sovičkové plínky!!!!

kami1984
26. kvě 2016

Měla jsem možnost vyzkoušet vlhčené ubrousky a sovičkové plínky. Teda ne přímo já, ale můj chlapeček. Plenky mu vyhovovaly, neoprudil se, ráno byl suchý on, postel i oblečení, po otevření balení mi nesmrděly chemii a byly na omak jemné. Pokud na ně natrefíme v akci, občas je taky vezmeme. Větší využití mají ubrousky, které používá celá rodina. Nechápu, jak jsem předtím bez ubrousků mohla žít🙂 Jsou dobré na zadeček, na ručičky, nepostradatelný pomocník na výlet, do auta i autobusu a mají zastoupení i při úklidu v domácnosti. Nedávno jsem si všimla, že máte i řadu šamponu a pěn o koupele. Jak dobereme současné, ráda vyzkouším. Už jsem je oňufala a moc příjemně voní, dětsky a nenásilně🙂

tomikkubik
26. kvě 2016

Sovickove plínky jsou tak úžasné, že si je syn vzdy osedla a zaskace na nich. A teď vážně - používám je už u druhého dítěte a u třetího budu pokračovat. S dalšími výrobky zatím zkušenosti nemám, ale věřím že jsou stejné dokonale.

sedmiteckas
26. kvě 2016

Ano ano, je nás víc, jak píše maminka v prvním příspěvku, také milujeme Tesco sovičkové pleny. A máte pravdu, že kvalitou jsou srovnatelné s dražšími produkty.

verkaunka
26. kvě 2016

Zdravím...my jako většina maminek plinky, vlhcene ubrousky a z drogerie mám rada vůni pěny do koupele, jinak z dětského sortimentu chci vyzkoušet ještě nějakou drogerii..tak třeba při dalším nákupu 🙂

ammmi
26. kvě 2016

Jednou jsme zkusili plenky, ale neseděly.
A kosmetiku používáme přírodní, takže ne 🙂

andrea_itesco
autor
26. kvě 2016

@tomikkubik Je skvělé, že vám takto vyhovují sovičkové plenky. Určitě doporučím vyzkoušet i další produkty z řady Tesco Loves Baby (https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/search?...) Třeba si i další oblíbíte jako tyto 🙂

tomikkubik
26. kvě 2016

@andrea_itesco skvělé, děkujeme. Určitě vyzkoušíme. Ani jsem nevedela, že v sortimentu máte i aviváže a další přípravky na dětské přání. To je super🙂

beruzska
26. kvě 2016

Děti už jsou větší (7a13let), takže plenky a miinčí kosmetika už jsou pasé 😉 , ale minule jsme koupili tesco vatové tampónky-dcera je NUTNĚ potřebovala na tvoření 😀 Takže máme vystavený obrázek ovečky s "opravdovými" chlupy 😉

sarka49
26. kvě 2016

dcerce kupuji plenky. Jsem s nimi absolutně spokojená, dále vatové tyčinky a vatové čtverečky. Zatím jsme nezkoušeli ani prací prostředky, ani vlhčené ubrousky..

andrea_itesco
autor
26. kvě 2016

@tomikkubik Ano, určitě to stojí za vyzkoušení. 🙂

@beruzska Jsme moc rádi, když naše produkty využíváte na kreativní a hezké tvoření! 🙂 Škoda že nemáte fotku. 🙂

tajemna30
26. kvě 2016

Dobrý den, kupujeme vlhčené ubrousky, jsou za dobrou cenu, a používáme je naprosto na vše - od rukou, až po utírání bot, když nás na chodníku něco nemile překvapí 😀

soda365
26. kvě 2016

pro mě jsou také jedničkou Vaše sovičkové plenky, já svého syna převážně látkuji, ale na cesty jsme dlouho hledali spolehlivé plenky, které nejsou přespříliš naparfémované, neprotékají nám a hodně toho pojmou.. Tohle všechno Vaše sovičkové plenky splňují a já je vždycky ráda koupím do zásoby 🙂 ovšem je tu ještě jeden produkt, který mě opravdu hodně oslovil a to jsou Vaše šťourátka do uší - nedrolí se z nich vata, jsou hezky tvarované a přitom za slušnou cenu

andrea_itesco
autor
26. kvě 2016

Děkuji všem za účast v diskuzi a za vaše názory na nákupy produktů značky Tesco Loves Baby. E-kupón v hodnotě 400 Kč od nás získává @kami1984 a praktické 4-balení vlhčených ubrousků značky Tesco Loves Baby poputuje za @petra_pf @sedmiteckas a @sarka49 .
Výherkyním gratuluji a těším se na vás opět v zítřejších diskuzích!

petra_pf
26. kvě 2016

To je milé, děkuji moc 🙂

sarka49
26. kvě 2016

@andrea_itesco děkuji moc.

sedmiteckas
26. kvě 2016

@andrea_itesco Děkujeme moc, výhra nás potěšila.

kami1984
26. kvě 2016

@andrea_itesco moc děkuji,zrovna dneska jsem potřebovala dobrou zprávu a že bude taková;) Velmi děkuji a rádi u mamky využijeme, tak už dovážíte;)