Máte rozšířené póry? A jak proti nim bojujete?

denisa_medaprex
11. pro 2016

Rozšířené póry jsou častý kosmetický problém. Máte nějakou zaručenou radu? Já občas používám tuhle jílovou masku 🙂 http://bit.ly/2god4eY

weweruschka
11. pro 2016

Já mám super zkušenost s microdermální abrazí od Mary Kay.

maii
11. pro 2016

Odkaz je na jiny produkt.

Ja pouzivam zeleny jil, perling od le petit olivier a mechanicke cisteni.

Slozeni teto masky:
Water (Aqua), Glycerin, Bentonite, Kaolin, Glyceryl Ricinoleate, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearic Acid, Alcohol, Cetyl Alcohol, Titanium Dioxide, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Juice, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Passiflora Incarnata (Passionflower) Flower Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Tocopheryl Acetate (D-alpha), Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Dimethicone, Allantoin, Caprylyl Glycol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Xanthan Gum, Carbomer, Sodium Hydroxide, Phytic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Phenethyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Limonene, Benzyl Benzoate

Celkem ok slozeni, ale je tam spousta nadbytecnych veci. Ucinne latky a extrakty v minimnozstvi. Pak taky ucpavaci silikon, hodne alergenu, hlavni slozeni voda s glycerinem. Nevim, od masky za tuto cenu bych cekala vetsi bombu.

jani76
11. pro 2016

Taky mikrodermálka od Mary Kay, a dřív jsem dlouho užívala gel na stahování pórů od Bioderma.