SOUTĚŽ o stavebnici LEGO DUPLO Školka! 🙂

bara_lego
Moderátor
16. říj 2017

Chodí vaši nejmenší do školky? A co na ní mají nejraději? Podělte se s námi o vaše zkušenosti a získejte srdíčka. Řekněte nám, jaká zábavná příhoda, se vašim dětem ve školce přihodila. Popište nám příběh do komentáře a vyhrajte. Deset z vás získá krásnou stavebnici LEGO DUPLO Školka. 🙂

petronellarikov
16. říj 2017

Do školky ještě nechodí, ale brzy bude. Stavebnice by se nam hodila, aby si Eminka mohla udělat obrázek o tom co se ve školce bude dít a jak to tam bude vypadat. Jinak mezi deti chodi moc rada. V herne se ji nejvic libi trampolina, houpacky a kulicky s klouzackou.

anetka1701
16. říj 2017

Do školky chodily obě dcerky dlouho spolu. Byl to každodenní ranní boj - obléknout, učesat dlouhé copy, vyčistit zuby a rychle běžet do školky. Jednou jsem takhle jela ráno obvyklým tempem. Docela jsem se i radovala, že mám dobrý čas a vše krásně stíháme. Dorazily jsme do školky, ale tam všude tma a nikde nikdo... Začala jsem se děsit toho, co se stalo, až po chvilce zkoumání mi to došlo - ten den byla školka zavřená kvůli státnímu svátku!!! Připadala jsem si jak blázen 🙂 Nakonec to byla docela dobrá zpráva, protože volno měly nejen děti, ale i já a tak jsme si spolu den docela dobře užily. Jen to pak holky vykecaly učitelkám a já poslouchala ještě měsíc, jací jsme nadšenci že by jsme do školky nejraději chodily i o prázdninách 🙂

luckamb
16. říj 2017

Náš syn začal chodit do školky už loni, kdy mu ještě nebyli tři. Do toho se mu narodily dvě další ségry a nakonec jsme školku ukončili a začal chodit až letos. Letos sice ještě rano pláče, ale jen než zavřu dveře. Pak letí za ostatními. Naposledy přišel s tím, že robili houbičku a že on ji má teda divnou, protože ji namaloval i ruce a nohy a dvě briska. Po shlédnutí nástěnky bmu musím dát za pravdu...s houbou to má společnou tak maximálně hnědou barvu na kloboučku 😂 Ale pro nás je nejkrásnější. Takže krom rán , kdy se loucime , má ve školce rád vlastně všechno.

Stejně mi ale zítra ráno zase řekne, že tam nejde. 😂

petracig
16. říj 2017

s chozením do školky samozřejmě také přicházejí první lásky a syn se musí se svojí láskou náležitě pochlubit a hrdě se při focení tvářit 🙂

klican
16. říj 2017

Nas 20m syn Duplo zboznuje. Prvni stavebnici dostal "Muj 1.narozeninovy dort" jak symbolicke. Od te doby stavime domy, jezdime vlackem.. a jeste se tim rozviji. Dalsi do sbirky by se urcite hodilo 😉

veru908
16. říj 2017

Nas Viki jeste do skolky nechodi, ale jezdime si hrat do materskeho centra do herny. Tezko rict, co ho tam nejvic bavi, neboť tam lítá od jednoho k druhému 😀 chvilku vlacky, chvilku bazen s kulickami, houpacka, ponk s naradim, ale nikdy si nezapomene vytáhnout plastovou drahu pro auticka. Pri tom hrani nema cas myslet na wc, tak doufam, ze se mu to pak nebude stavat i ve skolce :-P 😀

kajjina
16. říj 2017

muj malej jiříček chodí do školičky od září...teď v neděli bude slavit třetí narozeniny. Líbí se mu tam, i když ráno občas slzička ukápne a pobavil mě zrovna dneska....když přišel domů, tak potřeboval na nočník a najednou jsme si všimli, že má obráceně boxerky (předek vzadu)...a on na to říká..."Mamko, ten Péťa (kamarád), to je teda popleta...on mi pomáhal a dal mi je obráceně...no a to mi žíká, že jsem prcek...zejtra mu žeknu, že já jsem prcek a on popleta, to bude sranda 😀" a podobnou perlou přijde skoro denně 🙂

babunka1
16. říj 2017

Naše dcera ještě do školky nechodí. Jsou jí čerstvě 2 roky. Ale absolutně nemám strach, že by do školky nechtěla. Miluje děti a společnost. Kamkoliv do kolektivu přijdeme, tak se hned zapojí. A když nejsou poblíž děti, tak laškuje i s dospělákama. Někdy chodíme do dětských herniček či rodinných center a tam se "vyblbne" dosyta. Při poslední návštěvě herničky si oblíbila dětská sluchátka a pokladní kasu, kde vydržela půl odpoledne. Sluchátka ve mně evokovaly Otíka z Vesničko má středisková a v kombinaci s pokladnou to je DJ Otík jak vyšitý 😀 (P.S. - navíc s čerstvou modřinou na oku po nárazu do stolu ☹ )

verkaver
16. říj 2017

Naše děti chodily do církevní školky a ta nejmladší tam taky půjde. Sestřičky nosí své hábity a děti hrozně zajímalo,co mají pod nimi. Tak se jednou v nestřeženém okamžiku podívaly...od té doby nosí sestřičky pod sukněma elasťáky. Taky jim soused kdysi poradil,aby jim říkali tučňáci. No nevím tak docela,jestli věřily,že je tak doma opravdu neoslovujeme my. Jinak se sestřičkamama je fakt sranda,vůbec nejsou divné nebo upjaté,naopak,jsou velmi moderní a akční a děti je ve školce milují ☺ Kostičky lega tam taky samozřejmě mají a super,vlastně školková zkušenost s legem byl u nás podnět k tomu,abychom je taky pořídili.

bkattie
16. říj 2017

Naše Adelka zacla chodit do skolky teprve letos a moc se ji tam libi.. Moc ráda maluje,vyrabi a zpiva..venku na zahrade sbírá orisky a domu si vždy nosi plne kapsy. Jelikož chodí zatim kratce,žádnou veselou příhodu jeste nemame,ale leží dopo mame moc tadi. První stavebnici dostala dcerka od ježíška kdyz ji byl necely rok a pul a od té doby je to jedna z nejoblíbenějších hracek 😊

panihk
16. říj 2017

Naše starší začala chodit do školky letos. Pár dní bylo bez problému, pak pár dní krizových a teď většinou vytlačí při loučení pár slziček, abychom si připadali hrozně, že ji tam necháváme, a běží si hrát. A veselá historka? Možná hned z prvního dne, kdy měli k obědu palačinky a K. při vyzvedávání hlásila, že žádnému z dětí neujídala a pěkně si přidala u paní kuchařky. 🙂

sfinga12
16. říj 2017

My sa do školky so staršou dcérou chystáme za rok a s mladšou za dva roky. Myslím, že sa im tam bude páčiť 🙂, majú radi deti a zábavu. Duplo kocky ešte nemáme, máme iba také obrázkové drevené, ale už sme sa po nejakých pozerali. Určite by sa nám hodili a využili by sme ich maximálne 🙂

caboonek
16. říj 2017

Ano, to je přesně náš případ🤓
Do školky chodí a od ledna bude i mladší bráška, určitě by věděli co s tím. Je to parádní👍

vendik84
16. říj 2017

Náš Vojtíšek už chodí do školky druhým rokem. První rok byli na výletě u hasičů, kde si zkoušely helmy, běhaly s hadicemi, měly spoustu dotazů (hlavně náš Vojta)... No a našeho Vojtíška nemohly paní učitelky dostat zpět do školky, protože se mu tam jednak líbilo a jednak prohlásil, že bude hasič a bude jim vypomáhát (to měli páni hasiči velikou radost ☺).
A druhý zážitek a nebo spíše smůla byl den, kdy měl narozeniny, připravil si pro děti ovoce a s úsměvem ho sebou vzal a těšil se na dortík od učitelek... Přišli jsme do školky, Vojtík se pozdravil s paní učitelkou a najednou jé, copak to máš na krku a ony to neštovice... Tak jsme ovoce nechali dětem a šupajdili jsme domů do postele. ☺

caboonek
16. říj 2017
kalka19
16. říj 2017

Můj syn Adámek chodí do školky již druhým rokem a moc rád. Každé ráno máme stejné, přestrojit, ustlat,najíst, vyčistit zuby a padime. Ve školce mají též vše naplánované a jedou podle osnov. Ale teď nám nové zavedli každý čtvrtek po obídku logohratky. A jak je tak Adámek zvyklý po obědě do pyžama a spinkat, stal se mu trapas. Nastal čtvrtek a Adámek po obědě už v pyžamu u postýlky.....jenže ouha jde se na logohratky,tak všechny děti čekaly až se Adámek zase přestrojí,aby mohly jít ☺
Lego by se nám moc líbilo, teď na něm "frcime" 😋

klami
16. říj 2017

Jelikoz synator chodi do skolky od zari, na vesele historky “z nataceni” jeste nebyl moc prostor. Zvyka si, sem tam jeste porad place. Jednou ho mel vyzvedavat deda...rano jsem mu to vysvetlila a pak jsem premyslela jak poucim dedecka, co vsechno a komu ma rict, aby mu vnoucka vydali.... nakonec nic nebylo treba.... Deda zazvonil, vesel do satny, rozletly se dvere, dite bezi s pani ucitelkou v patach dedu obejmout za nepretrziteho vypraveni pani ucitelky o tom, jak se deda jmenuje, kde bydli, kolik ma jakych zvirat a jak se vsechny jmenujou a ze prijel trochu pozdeji protoze to ma daleko a snad i jakou ma barvu spodaru.. Zrejme byla temito informacemi nasim ditkem masirovana od boziho rana az do obeda. Tak jsem si vzpomnela na upozorneni v jedne MS: neverte svym detem vsechno, co rikaji o nas, my zas nebudem verit vsemu, co vypraveji o vas... Kazdopadne timto dnem se synacek rozpovidal a zkamaradil s pani ucitelkou a odchody do skolky uz nejsou takova katastrofa 🙂

pomoztekacence
16. říj 2017

Moje Karolinka jeste do skolky nechodi,nechávam si ji dokud mužů doma.V lednu už ale bude muset do školky.
Školku máme hned vedle baraku,jen ji musime obejít jelikož branku máme na druhé straně. Přítel si dělá sice legraci ze Kaju budeme házet pres plot,ale to by nám asi neproslo.😉
Myslím ze tam bude ale chodit rada,jelikož je hodně společenská a ma rada deti.
Už ale chodí do detskeho koutku,když jdeme kolem,uz me tam sama nasměruje.
Jedna paní nás už dokonale zná,ale někteří se ještě ptají jestli jsme tam opravdu už byli a zda se jmenuje vážně Karolinka Polachova.Nějak jim vynechává systém,tak ji nemůžou obcas najít.
Minulé si tam dokonce vzala na hraní i mého 20.letého brasku.Jednoduše mu řekla ,,sundat boty''a ,,pojď'' a bylo to.Ja si zatím nakoupila a pak si za nimi šla hrát s kostickami a na obchod.Kačenka nás tam i nakrmila,něco ukuchtila a podávala nám to rovnou z hrnce(samozdrejmne jako.😉).
Potom jsme se tomu všichni tři smali.
Hodnekrat se ji ale od děti nechce odcházet.
Zazila jsem s moji Karolinkou už hodně perlicek,je to takové moje koření života.😇📏💖☺😉

mivik_mivik
16. říj 2017

Eliška (2r) chodí zatím jen do miniškolky. A je z ní nadšená, už druhý den mi suše oznámila: "Neci pusu, pa!" a zmizela v herně. No, mamka trapka ještě mávala do okna, když odcházela, tak mi taky laskavě odmávla, abych se tam náhodou nerozbečela. Jen doufám, že jí to nadšení vydrží i do velké školky za rok. 🙏

bimmka
16. říj 2017

Mladší ještě nechodí, starší začal po třech letech ve školce plakat, což je trochu teď problém. A zážitek? Jezdíme kolem statku, kde mají oslíka Kristýnku a koně (jméno neznáme). Vítek si je pojmenoval osel Kristýna a kůň Blanka, a pak se šel pochlubit svým učitelkám, asi se dovtípíte, jak se jmenují. Naštěstí to vzaly s humorem.

tulikiss
16. říj 2017

Obe deti chodi do skolky. Eliska se tam nejvic asi tesi na jidlo 😀, vzdy chce vedet co budou mit a kucharky uz ji znaji tak dostava rovnou vic, protoze by si stejne pridala. Obe moje deti milujou skolku tak moc, ze kdyz pro ne prijdu, tak utikaji pryc schovavaji se a breci ze nechteji domu. Ucitelkam chvilku trvalo nez si zvykly, ale kdyz maji zaskok tak se na me ucitelka vzdy divne diva. Jenom cekam, kdy na me nekdo zavola socialku, protoze moje deti nechteji domu. 😀 Jinak uz je to drzi treti rok(dceru druhy) a breci temer kazdy den a je jedno v jakou dobu pro ne prijdu.

kiki83
16. říj 2017

maly zatim chodi jen obcas do jeslicek. Pripravovala jsem
ho,ze tam bude vzdycky chvilku sam,maminka uvari,nakoupi a udela praci a prijde pro neho. A nedavno rikal rano "mami doma maso" (ze mam doma udelat na obed maso),chytl pani ucitelku za ruku a rekl"zavri dvere"... proste nejaka maminka ho nerozhaze,ja to malem
obrecela,ale ted uz mi prijde vtipne,ze chape,ze maminka neco dela,on si pohraje a pak pujdeme spolu domu 😉 a pokazde mi hlasi,jestli delal "bobo" a ze je jak "pase"(prase) 😀
A Duplo milujeme,hlavne zviratka,ted vede slepice,kterou nosime vsude sebou.

michaltrinev
16. říj 2017

Pamatuji si kdy šla ma dcera ze zacatku do školky, chtělo se mi brecet když jsem ji tam vedla a zároveň jsem se bala ze se ji tam nebude chtít zůstat.Jen jsme do školky vlezli už křičela ''ahoj,....jdi,....jdi domu...papa",ještě jsem si stačila říct o pusu a už mi zmizela mezi ostatni děti.
To nadseni ji zustalo do ted.Ve školce to miluje,hlavně děti a prulizky.Samozdrejmne i hračky co tam maji.

verkaunka
16. říj 2017

Když se zeptam co je na školce nej tak prostě všechno.Někdy řekne dcerka ze umývárny, ale to asi proto ze se tam pri mytí rukou cakaji navzájem vodou..učitelky jsou moc hodně a asi i zvyklé 😀

mabi
16. říj 2017

Nejpeknejsi prihoda ze skolky🙂))asi kdyz Viktorka ve svych peti letech se vecer chichotala v perinach pri cteni pohadky a vyklada mi:mami my jsme ve skolce trenovali na hody ,ja jsem byla starka a Damianek starek;) a ja na ni:a Damianek se ti libi? Jo mami,ja ho uplne miluju,ale Klarka ho chce taky🙂😇👍

mabi
16. říj 2017

Skolkovi starci🙂

zmrzlinkaa
16. říj 2017

Do školky sice ještě nechodíme, ale na hřiště a do herniček mezi děti ano, a moc rádi, máme moc rádi dětský kolektiv, momentálně mezi naše oblíbené atrakce patří trampolina, klouzacka, houpačky a také si rádi hrajeme s balónkama a samozřejmě doma máme i nějaké lego duplo, s kterého skládáme různé komíny a také domečky pro zvířátka.

garalela
16. říj 2017

Miminko teprve čekám, ale už okukuji zdejší soutěže o hračky pro své miminko.
Tady je to ještě daleko, ale Lego miluji a tak si dovolím si vzpomínku na moje chvíle ve školce: Měla jsem tam milovaného Zbyněčka a dávali jsme si pusinky pod širokým parapetem u radiátoru. Maminka plakala, protože jsem jí hlásila, že se máme se Zbyněčkem rádi a budeme jí se Zbyněčkem chodit na hrobeček.

verca38
16. říj 2017

Nase zabicka,zatim chodi do skolky jen pro sveho bratrance,ale i tak si to tam velice zamilovala..miluje snad vsechny hracky,ale ted u nas nejvic frci miminka a krmeni mlickem😀..prvni duplo dostala k prvnim narozeninam,nebylo to lehke vybirani,ale nakonec zvitezila cesta kolem sveta👍postavit toho zatim moc neumi,ale zviratka a panacci sou top..o tom jak me stve,kdyz rozbiji co postavim ja,se radej nebudu rozepisovat😂