Společně v tom???

katka_kosikcz
12. pro 2017

Krásné úterý dámy!😘
Venku je stále trošičku ❄ ☃, tak se pojďme maličko rozehřát! 🌞
Ráno jsem přemýšlela, o čem si budeme dneska povídat. A říkala jsem si - co nejzásadnějšího vlastně řešíme? Opakovaně? No a pak mi to došlo! Tou zásadní otázkou je:
Jsme v tom??
Jasně že ano, a všechny! A pořádně! To bychom nebyly tady! 🙊
Ale jsme v tom opravdu společně???
Tedy, tady na Koníku se úžasně doplňujete, doplňujeme, ale co mimo koník? 🙈
Co Košík? Mám maličko obavu, že k dokonalému partnerství nám ještě chybí minimálně pár důležitých detailů. A protože v tom chceme být společně, pojďme i cestu najít společně ❤💃💃❤
Rádi bychom s Vámi vymysleli něco opravdu unikátního. Košíkový klub jen pro vás, který vám dá vše, co potřebujete?
Druhou otázkou dne tedy je: jak by měl vypadat Košíkový Mami klub?? A nezapomeňte, jsme v tom společně! 😘🍹

katka_kosikcz
autor
12. pro 2017

Abych vás nevyděsila příliš neprozkoumanými vodami, nahodím vás nějaké nápady.. Například možnost testovat produkty, dostávat informace o oblíbených produktech ve slevě jako první, speciální slevy, speciální produkty? 🙂

frantisek_kosikcz
12. pro 2017

A já se zasadím o to, aby se Košík zaměřil i na tatínky 😀. Co se týče toho testování, nezkusíme tady na Koníkovi dát dohromady už první iniciativní skupinu?

dc2015
12. pro 2017

Nápad se mi líbí. Kdysi existovaly stránky Na doma. Něco v tomto duchu by se mi líbilo. Jinak třeba to máme doma jinak, ale cílila bych spíš na tatínky :D Sice s manželem nakupujeme spolu, ale třeba nákupy na Košíku "šéfuju" výhradně já.

Super by byl nějaký věrnostní program pro maminky. 🙂

hani1234
12. pro 2017

Testování novych produktu by bylo fajn , pak taky tipy na zdravé vaření dětem .. víc si pod tím neumím představit 🤷🏼‍♀️

dc2015
12. pro 2017

A taky třeba čím nahradit určité blivajzy, co lidi do dětí cpou. i moje dítě občas dostane onen "blivajz", ale snažím se ho krmit rozumně. Mnoho maminek ale moc nepřemýšlí... A třeba jen nějaký tip může pomoci... v tomto případě spíš dítku 🙂 Koneckonců proč třeba ne nějaký dětský den, kde bude Košík jako spoluorganizátor a dodavatelé kvalitních produktů udělají ochutnávku? Ale třeba můžete zařadit i malé dodavatele hraček. Je jich v ČR spousta. To je hlavně tip na příští Vánoce... 🙂

Líbí se mi, že máte hračky v nabídce, před svátkama super, ale místo "plastových krámů" by se mi líbily i třeba šité hračky nebo dřevěné... Zkrátka jít cestou kvality i v tomto ohledu.

katka_kosikcz
autor
12. pro 2017

Děkujeme za tipy.. teoreticky bychom mohli sdružit menší dodavatele a připravit pravidelně setkání s vámi i malými výrobci, zajímalo by vás to? 🚂

Co se týká výhod klubu, můžeme pro vás zároveň vyčlenit speciální produkty, které jinde nekoupíte. 🛒

Jak moc se zajímáte o jiný obsah kromě nákupu zboží? Zajímají vás hlubší tipy na váživu, vaření, recepty? co byste ocenily? pravidelný nahodilý obsah, nebo poradny?🥗🥑🍒

frantisek_kosikcz
12. pro 2017

Mě by třeba zajímalo zjistit, jaký je vůbec příběh za menšími dodavateli. Za to jsem pak ochotný si připlatit - klidně radši koupím dřevěnou stavebnici, jak píše @dc2015 nebo pečivo z menší pekárny...

👍

buresinka
12. pro 2017

Já bych se moc ráda přidala, ale k nám bohužel Košík nezaváží.☹ Bydlím na malé vesničce a pro nás jsou tyto služby neocenitelné, ale bohužel se většinou všichni malým vesničkám vyhýbají. ☹ Klidně by stačil jeden rozvozový den v týdnu a myslím, že by to byla velká úleva. 🙂

petra_pf
12. pro 2017

Testování vždy potěší, a také slevy a výhody pro maminky jak má Vaše konkurence Rohlík.

katka_kosikcz
autor
13. pro 2017

@petra_pf Děkujeme Péťo, jak byste si prosím slev představovala, aby vám byly na míru? Tedy - vybírat si na dané období, na daný produkt, nebo dostávat je nahodile podle nás? 🙂

petra_pf
13. pro 2017

@katka_kosikcz Pravdou je, že mi spíše vyhovuje nahodilost a tedy slevy dostávat podle obchodníka tj. vás 🙂

katka_kosikcz
autor
13. pro 2017

@buresinka
Ani nevíte, jak rádi bychom rozváželi do úúúúplně celé republiky 🙏 Vzhledem k obrovským nákladům na logistiku jsme ale tento plán museli revidovat.
Chystáme dábelské plány, jak to ale umožnit ❤🛒
Mezitím budu velmi ráda, když nám pomůžete snít a plánovat. Vlastně si stavíte svou budoucí službu a to je paráda 😍🎂

eva1987
13. pro 2017

Mně by se líbily klubové ceny na děti, třeba pokud člověk bude objednávat nákup alespoň 2x za měsíc, bude mít nárok na zvýhodněné ceny na ovocné příkrmy Hami, Hello, Bebivita (tyto tři preferuji nejvíce) a další, dále na dětské kaše Sunárek , Hami (tyto preferuji nejvíce) atd. a také bych si přála rozšířit sortiment o plenky DADA a lídl, ty kupuji žádné jiné a na ně akce 🙂 a také na dětské sušenky, piškoty, kukuřičné křupky atd.

katka_kosikcz
autor
13. pro 2017

Pokud byste měly dostávat slevy, preferujete email nebo je najít v účtu? Nebo zprávičky do Facebooku?

Co se týká testování, jak byste se tvářily na možnost stát se testerkou výměnou za rezence produktů? 🙂🙂

eva1987
13. pro 2017

Stačilo by mi, že to najdu na účtě. Facebook nemám, tohle není nic pro mě. Testování by mě určitě bavilo 🙂

olga_
14. pro 2017

@katka_kosikcz Testování za recenze by bylo super, slevové kupony asi nejlépe do mailu (ale třeba jen jednou měsíčně) plus mít je u sebe na účtu (FB také nemám, ale třeba by ostatní ocenili, jen bych to nebrala jako výhradní variantu). U složení kuponů by se mi líbila nahodilost (váš výběr, který může rozšířit obzory a pomoci prosadit nějaký konkrétní produkt) v kombinaci s personalizovanou nabídkou (víte, co člověk kupuje nejčastěji, takže nějaké cílené kupony třeba na zboží, které se objevuje v každém nákupu - u nás jsou to třeba tvarůžky, které syn miluje 😂).

dc2015
14. pro 2017

@katka_kosikcz Popravdě testování za recenze je super nápad. Líbí se mi i dárečky u některých nákupů. Mnohdy něco neznám, ochutnám, zkusím a příště objednám. Možná by bylo fajn potom na profilu zažádat o recenzi právě onoho dárečku. Přiznám se, že nákup občas hodnotím, ale každý ne... To bych psala většinou to samé 🙂

jajinka25
14. pro 2017

koho by testováni nebavilo 🙂 no ja jsem osobně sice na facbooku ale chodim tam jen málo a to jen kouknout na kamarádky co bydlí hooodně daleko na rodinu a tak... nejsem pro facboook život, tady na koniku jsem často hodně tu lidi pomůžou poradí je to tu jiny a ano jsem někdy i závislá ... pro mě košík.cz nezaváží tak smůla pro mě máte tam krásný vyběr ♥