Kdybyste si měla na pustý ostrov vzít jeden jediný produkt Klorane Bébé, který by to byl?

zdenka_kloranebebe
9. zář 2014

Tak jsem si dnes říkala, že už naší značku trošku znáte(doufejme 🙂 ), tak by nás zajímalo kdybyste si měla na pustý ostrov vzít jeden jediný produkt Klorane Bébé, který by to asi byl?

zdenka_kloranebebe
autor
9. zář 2014

Pokud mám mluvit za sebe, asi by to teď, kdy je Danielovi 2,5, byly vlhčené ubrousky 😀 😀 😀

alisek
9. zář 2014

No to je ale blbá otázka, že mi to nedalo na to nereagovat.

hancazivocich
9. zář 2014

toaleťák, ale ten asi nemáte, co? 🙂

tamarila
9. zář 2014

😀 😀 😀 Jsem zvědavá jestli na takovou otázku někdo opravdu vážně odpoví... Marketing je jistě dobrá a potřebná věc, ale někdy se holt šlápne vedle 😅

dasenka888
9. zář 2014

KLORANE BEBE Spray solaire SPF 50+ 🙂 ten se neztratí 🙂)

alisek
9. zář 2014

@zdenka_kloranebebe
@hancazivocich
@tamarila
Mám dojem, že Zdenka nechápe, že pustý ostrov je místo, kde jde civilizovanému člověku o holý život. Pustý je proto, že tam jste, dámy, samy. Takže žádného přítele, psa, kočku a děti s sebou. Jediní živáčkové jsou divá zvěř a domorodci, zhusta kanibalové, takže bych doporučovala ty vlhčené ubrousky přehodnotit 😀 😎 . Já bych si vzala zbraň, asi nůž a další opravdu důležité věci..z kosmetiky možná tak mýdlo 😉 .

zdenka_kloranebebe
autor
9. zář 2014

@tamarila, @hancazivocich, @alisek
😀 Děkuji za upřímné komentáře, připravila jsem si pro Vás jako pro 3 první komentáře (a nejspíš poslední 😉 malou pozornost, která vás třeba bude inspirovat při cestě na pustý ostrov 🙂 .
Díky za zaslání adresy do soukr. zprávy, ať vím, kam Vám mohu dáreček poslat.
Zdeňka

zdenka_kloranebebe
autor
9. zář 2014

@alisek Mrzí mě, že Vás tato otázka tak podráždila🙂. Šlo o to, jaký produkt je pro Vás nepostradatelný, výraz pustý ostrov jsem použila jen tak pro oživení, ale bohužel se nepovedlo, tak snad se nic tak hrozného nestalo 🙂

ivda
9. zář 2014

Asi sprej po přebalování, protože by mohl pomoci i na různá zranění. 🙂

zdenka_kloranebebe
autor
9. zář 2014

Pro dnešek se s Vámi loučím, užijte si příjemné odpoledne a snad i nějakou chvilku klidu jen pro sebe a zítra nashle 🙂

alisek
9. zář 2014

@zdenka_kloranebebe mě nepodráždila. prostě na blbou otázku blbá odpověď..asi tak 😉

millyh
9. zář 2014

Zcela mimo páč je už po tak já sama pro sebe bych si vzala šampón páč s neumytými vlasy se cítím vždycky pod psa 🙂

chris_n
9. zář 2014

žádný 😀 na pustý ostrov nepotřebuju kosmetiku 🙂

ev13inka
9. zář 2014

já bych taky brala ty vlhčený ubrousky, se hoděj na všechno, neumytý vlasy mi žily nervou, ale nemít si čim utřít zadek, tak mě asi šlehne 😀

millyh
9. zář 2014

@ev13inka na ostrově bývá voda 😀 a vzhledem k množství vyhlídek na jídlo tak krom čůrání by velká hrozila max jednou za týden 🙂

alisek
9. zář 2014

holky moc se díváte na film Modrá laguna, ono to není tak romantické a poetické ztroskotat na pustým ostrově, ledaže se dají nějaké pronajmout a je tam komfortní zázemí 😉

gepe
9. zář 2014

Sypky pudr, vlk se chytne hned a zasyp dobrej nejen na nej.

25ka
9. zář 2014

bud ty ubrousky alebo krem