Máte plnější tvary?

klara_kik
Moderátor
25. říj 2018

Zdravím dámy,

asi každá žena si ráda oblékne něco hezkého na sebe. Správně zvolené oblečení by mělo zakrýt nedostatky, a naopak vyzdvihnout přednosti vaší postavy. Avšak určitě mi dáte za pravdu, že dámy s plnějšími tvary obtížněji shání oblečení, které by těmto požadavkům vyhovovalo. A kdybyste náhodou chtěly, aby se vám daný kousek i líbil – to už je téměř nadlidský úkol. Nemám pravdu?

KiK má pravidelné kolekce módy pro plnoštíhlé, které by tyto požadavky mohlo splnit. Musím říct, že jsem po některých kouscích také pokukovala, a tak doufám, že by se líbily i vám.

Už jste si někdy v KiKu koupili oblečení v XXL velikostech? A jak jste byly spokojeny? 😊

Zdraví

Klára

mishka87
25. říj 2018

Kupovala jsem si loni pouze džíny a byla jsem naprosto spokojená. Naštěstí se mi povedlo zhubnout a mohu si kupovat kalhoty v Kiku mezi normální velimostí.
Nicméně v Kiku mají plno hezkých kousků mezi většími velikostmi a po zhlédnutí posledního letáku jsem si stěžovala chlapovi, že nemají tyhle krásné kousky i v menší velikosti

nijij
25. říj 2018

Většinou nakupuji tam, je to jeden z mála obchodu kde jsou opravdu xxxl velikosti. Jediná nevýhoda je, že ne každý obchod je vybaven velkýma velikostma. Což je škoda, nebaví mě jezdit po okolních městech a shánět větší nebo menší velikost

tercasv
25. říj 2018

Vždy si tam koupím kalhoty, v minulosti i vestu a plavky. A manželovi jsme tak koupili tepláky a trička, nemá rád potisky a vždy jsme tam sehnali 🙂

terezet
25. říj 2018

Větší oblečení v KIKu kupuji už spoustu let, ještě v době, kdy jinde nebylo nebo bylo za nehorázné sumy. Nedám dopustit na např. domácí kalhoty, tepláky, mikiny, ale taky obyčejná bavlněná tílka, která se v KIKu v době slev dají koupit opravdu za hubičku, takže spokojená určitě jsem 😉

pomoztekacence
25. říj 2018

Já osobně ne,mám oblečení L,ale moje maminka tam občas nakupuje a musím říct že ji obleceni moc sluší,i když ji to sluší vždycky.

newmom17
25. říj 2018

Mám plnější tvary, ale XXL velikosti už jsou pro mě velké 😀ale mamka tam kupuje a spokojená je 👏😊

romaz
25. říj 2018

Moje mamka tam taky nakupuje a je velmi spokojená a vždycky jí to moc sluší

cechradka
26. říj 2018

Nakupují vždy v těchto velikostech,a vše dobře sedí hlavně spodní prádlo je super 😍👏👍

baru2015
26. říj 2018

Po porodu nemám váhu jako předtím, mám plnější tvary, ale XXL a XL je pro mne velké :🤐

vikca214
26. říj 2018

Já mám bohužel plně tvary jen v některých částech těla, prsa a boky mám obrovský a pas uzunky a to je teprve výkon něco vybrat aby to sedělo

uglyduckling
27. říj 2018

Nakupuju v Kiku často a jsem maximálně spokojená. Díky za obchod, který má i pro nás baculky, tak velký výběr.

makynaeliska
27. říj 2018

Ja treba pro kalhoty chodim skoro jenom tam,protoze je to jeden z mala obchodu kde sezenu i vetsi velikost nez 38-40😉

petty0704
27. říj 2018

loni jsem si koupila úžasnou košili a džíny, povedlo se mi trochu shodit takže budu muset vyrazit znovu na nákupy 😁

ladyhacek
27. říj 2018

Vel. xxl v kiku kupují částo a jsem moc spokojená, jisimz často

krtcice
28. říj 2018

Já zkušenost nemám jelikož mívám okolo 50 kg teda kromě těhotenství 😉 ale kousky z Kiku se mi líbí!