Dny s KiKem se blíží ke svému konci

klara_kik
Moderátor
28. říj 2018

Milé dámy, ženy a maminky,

týden je u konce a s ním končí i Dny s KiKem. Bylo mi ctí je strávit právě s vámi a musím říct, že jsem si to tady moc užila.
Také vám chci poděkovat za účast v našich soutěžích, které jsem pro vás připravovala s velkou radostí a nadšením. Velké gratulace pak míří k výherkyním a doufám, že si v KiKu za poukázky vyberete něco pěkného a že mi pak pošlete fotky!
Výherkyně velké podzimní soutěže vyhlásíme zítra a ještě dnes do půlnoci se můžete zapojit zde: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-kikem-3/podzimni-soutez-se-znackou-kik/ .

Ještě jednou děkuji za příjemný týden a buďte stále tak skvělé ženy a maminky, jakými jste doposud.

Budu ráda, když mi budete psát a obracet se na mně i nadále 😉

Vaše Klára

luckamb
28. říj 2018

@klara_kik Kláro,bylo to super jako každý rok. Moc děkuji a přeji hezké vánoce.

pmikesova
28. říj 2018

Super, děkujeme za skvěly týden, za super debaty a soutěže

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@luckamb Také přeji hezké Vánoce, ale i celý ten čas před a po! ❤

zanri
28. říj 2018

Taky děkuji za super týden, ráda jsem si vše přečetla. Přeji hezký podzim, svátky. Děkuji.

markytka_1
28. říj 2018

Moc děkuji za pěkný týden a přeji plno krásných dní

eliskan
28. říj 2018

Děkuju za super tipy na nákupy 😀. Hezký podzim.

romaz
28. říj 2018

Celý týden byl super, velmi inspirativní

krtcice
28. říj 2018

Dny s Kikem mě zatím bavily ze všech takových dní nejvíce. Děkuji za super tipy, Kik mám moc ráda.

petuliee
28. říj 2018

byli super děkujeme, krásný podtzim

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

Dámy, děkuji za milé ohlasy! ❤

vercula7
29. říj 2018

Děkujeme za příjemný čas psaní a spousty inspirace 🙂 jako každý rok vydařené dny s kikem 🙂

m.artina
29. říj 2018

Také moc děkuji, bylo to fajn 🙂

pomoztekacence
29. říj 2018

Děkujeme Vám za krásný týden,i nám bylo cti. Přejeme Vám brzy krásné vánoční svátky a šťastný Nový rok.