DIY

klara_kik
Moderátor
26. říj 2018

Zdravím milé ženy a maminky,

slyšeli jste o tak zvaném DIY? Anglický název „do-it-yourself“ neboli udělej si sám znamená v podstatě jakoukoliv kreativní činnost – ať už je to pletení, vaření, vystřihování, šití, malování nebo jiné vyrábění něčeho pěkného.
Já jsem naposledy s dětmi tvořila figurky z kaštanů. Sama ráda vzpomínám, jak jsme s mamkou vymýšleli, které zvířátko uděláme tentokrát.

A jaký DIY projekt máte s dětmi vy?

Vaše

Klára

romaz
26. říj 2018

Chystáme se večer na narozeninovou oslavu, takže jsem udělala narozeninový dárek tzv. SALÁMISTKA

lobella
26. říj 2018

Ja se v diy vyblbla na nasi svatbe, jednak abychom usetrili, jednak aby to bylo podle nas, takze jsem vyrabela oznameni, kosicky na zvaci kolacky, girlandu, svicny, vazy, vyvazky, raminka na saty pro nas i rodice atd...jinak pravdilne vyrabim podzimni a zimni dekorace, ozdoby na vanocni stromecek, jelikoz mame v prirodnim stylu, ted naposledy jsem sila povleceni do postylky pro nase mrne, co se co nevidet narodi, jeste se chystam sit nahrivaci pytlicky na brisko a kojici polstar/hnizdecko...rada hledam inspiraci predevsim na youtube jak u ceskych tak zahranicnich blogeru🙂

petkasadelkou
26. říj 2018

Momentálně, když je hodně listí, tak lepíme listy na papír (udělaly jsme ježka), včera jsme barvily a obtiskávali listy. Hodně malujeme a chodíme na kroužek tvoření, kde má paní moc pěkné nápady. Mám ráda tento strávený čas s dcerou. ❤

klara_kik
autorModerátor
26. říj 2018

@lobella To je super s tou svatbou! Také jsem tak jednou pomáhala na svatbě kamaráda a byla to tedy opravdu fuška - vymyslet "hodně muziky za málo peněz" a ještě navíc aby to bylo i hezké 🙂 Neukážeš nám nějaké foto pro inspiraci?

badcici
26. říj 2018

Já dnes na procházce s naší 2,5 měsíční holčičkou nasbírala listí a když si malá doma hrála pod hrazdičkou, udělala jsem nám podzimní veneček na dveře 🙂 Jinak ještě háčkuju, hlavně hračky, ale teď mám rozdělanou sukýnku pro malou na vítání občánků 🙂

klara_kik
autorModerátor
26. říj 2018

@badcici Wau, ten je opravdu nádherný!😍

crashboombang
26. říj 2018

Ve čtyřech měsísích s nám tvořil i ten nejmladší Kristiánek🙂 Takže už má se sourozenci vlastní obraz. A máma má památku, aby nezapomněla, jak malinkatí všichni byli. ♥♥♥

badcici
26. říj 2018

@klara_kik Dekuji, v realu jsou ty barvicky jeste vyraznejsi 🙂

sona1212
26. říj 2018

My jsme naposledy vyráběli včera Vánoční stromeček 🎄
Ja polepila kužel a Maruška zdobila😍

sitemaka
26. říj 2018

Tvořím,tvoříš,tvoříme u nás doma se pořád něco tvoří a ted na podzim je opravdu z čeho vybírat...dělali jsme zvířátka z kaštanu,panáčky z listí,já si udělala z listí podyimní kytici a chzstám se na věnec na dveře...

luckamb
26. říj 2018

Právě jsme dodělali dýně

pomoztekacence
26. říj 2018
pomoztekacence
26. říj 2018

DNEŠNÍ TVORBA DYNI, SICE DCERA CHTELA VETSI TYHLE MAJI PRUMER TAK AKORAD DO DVOU DLANÍ, ALE MAMINKA SI VYHRALA.Jsou z domácích dyni hokaido

pomoztekacence
26. říj 2018
pomoztekacence
26. říj 2018

Ještě máme někde vytvořeny polštář i s pomalováním motiv zvířátka co jsme dělali s pomoci fyxu na textil a bílého polstare

kamste
26. říj 2018

Stále něco tvoříme: "skřítky dýňáčky", suchou vazbu, věnec na dveře, dýňovou lucerničku, zvířátka z šišek, nahřívací rýžový polštářek - draka

klara_kik
autorModerátor
26. říj 2018

@pomoztekacence jsou moc hezké! 🙂

markytka_1
26. říj 2018

My obtiskavame listy, tvoříme z kaštanů nebo děláme dráhy pro auta

vikca214
26. říj 2018

Jo kaštany a potom i rulicky od toaletaku u nás teď jedou 🙂

pomoztekacence
26. říj 2018

@klara_kik dekuji

uglyduckling
27. říj 2018

Vyráběli jsme se synem do školky....

kspp1
27. říj 2018

Dcera je nemocná, takže čas na to, vzít všechny sluníčka a mateřídoušky a poskládat všechny skládačky a vystříhat vystřihovánky. Jinak za plného zdraví vyrábíme jednorožce a koníky ze všeho možného, od ruliček z toaleťáku po ponožky.

klara_kik
autorModerátor
27. říj 2018

@vikca214 Někdy stačí opravdu málo a můžou vzniknout krásné věci 😅

vikca214
27. říj 2018

@klara_kik to rozhodně 😊

vercula7
28. říj 2018

My tvoříme rádi a velmi často ,na podzim jsou to vyřezávané dýně ,pomalované sklínky barvou přes listopadu aby to zanechalo listové okýnka pak to mě jako svícny ,tvoření zvířátek z kaštanů ,tvoříme a různé dekorace domů ,na dušičky pak s dcerou tvoříme dokorace na hroby prababickam a pradědečkům o vánocích zase adventní kalendáře ,věnce ,výzdoba ,přáníčka je toho spousty pořád něco vymyslime a necháváme se inspirovat a zkoušíme 🙂 teď nedávno jsme si vymysleli vlastní dětskou dřevěnou kuchyňku s ledničkou ,myčkou ,mikrovlnkou atd.....dcera velice pomáhala a vznikla z toho krásná kuchyňka a to jsme se nechali z dcerou inspirovat také na internetu 🙂 vyšlo nás to odost levněji než kupovaná dřevěná 🙂až je kuchyňka omrzí tak to poupravíme a uděláme z toho úložný prostor na hračky

klara_kik
autorModerátor
28. říj 2018

@vercula7 Úžasná kuchyňka! 😍👍

radkon
28. říj 2018

Naše poslední výrobky 😊

krtcice
28. říj 2018

Naposledy jsme vyřezávali halloweenskou dýni 🙂 jonak pořád něco tvoříme, malujeme atd.