Středeční SOUTĚŽ: Nejhezčí zasněžený obrázek

klara_kik
23. lis 2016

Přeji krásný den, a jelikož počasí naší předvánoční náladě moc nepřeje, tak bychom si ji mohly zpříjemnit dnešní soutěží o nejhezčí zasněžený obrázek. Můžete kreslit sněhuláky, malovat zasněženou krajinu, sdílet fotky, jak s dětmi dovádíte na sněhu, anebo třeba vystřihovat vločky. Tvořit můžete vy, vaše děti i celá rodina, prostě kdokoli, kdo má u vás sníh rád a přál by si letos bílé Vánoce tak jako já 🙂

Své příspěvky nám můžete posílat až do čtvrtka 9:00 a moc se na ně těším! 🙂 Na konci týdne odměním ten nejhezčí zasněžený obrázek či výtvor poukazem na nákup v KiKu v hodnotě 250 Kč a vánočním dárečkem.

bobulinka
23. lis 2016

ze bych byla prvni odvazna? tri kralove od Adamka,pristi mesic sest let.

markysek2
23. lis 2016

tak já to zkusím s dováděním ve sněhu, protože ho bývá v poslední době opravdu málo tak si užíváme každé vločky ...fotky sice ze zimy minulé...ale obě děti si ho užili...mladší to byl první sníh tak ho musela řádně prozkoumat, starší už má pár zim za sebou, ale ještě asi málo na to aby pochopil že pekáč se do kopce nenosí, ale táhne za provázek

jirinkabezdekova
23. lis 2016

Moje trileta dcerka uz se nemuze dockat, az si letos postavi sveho snehulaka ze snehu, tak jsem ji udelal sablonu, aby si ho zatim mohla vyrobit alespon doma 🙂

mon_88017
23. lis 2016

Historické sněhy z roku 2010 nedaleko obce Nechyba. Eště bez Zelenej, ale vyválela sem se jak malé děcko i přes počínající bronchitidu 😀

kuliseks
23. lis 2016

taky miluju zasněžené Vánoce.. byl to zvláštní pohled loni, když na Štědrý den svítilo sluníčko a kolem bylo zeleno ☹ Protože můj capartík ještě malovat neumí, je moc malinký, tak sem přidám aspoň fotky, co umí Matka Příroda a jak jsou u nás Vánoce krásné, když je zasněženo... aspoň chytím vánoční náladu 🙂 na tu se moc těším!

jirinkabezdekova
23. lis 2016

A jeste jedna z lonske zimy 🙂

kh
23. lis 2016

Když profíci nechteji.... musel se do toho pustit syn. Lonsky leden.

anetka1701
23. lis 2016

Kéž by sníh byl častěji 🙂 Ale i tak se snažím zahrát si každý rok na popelku :o) Aspoň ten jeden den v roce :o)

verkaunka
23. lis 2016

Říkám dceři, at nakreslí obrázek, kde bude třeba sněhulák a dáme na něj mouku, jako že je tam hooodně sněhu... dcera mi vzala krabici s moukou a udělala toto, prý má být tolik sněhu, aby nebyl vidět ani sněhulák... no, něco v tomto smyslu je na obrázku, to vzadu je prý maminka.... ale dodala, že sníh má být modrý a zelený... 😀

luckamb
23. lis 2016

První letošní snehulak. Doufám, ze ne poslední 😉

simdan
23. lis 2016

Letos zatím takhle a ráno bylo po sněhu 😀

kajjina
23. lis 2016

letos to na sněhuláka ještě nebylo,ale Jiřík svýho prvního sněhuláka postavil loni 🙂...letos, když byl první poprašek a ráno jsme na sníh koukali z okna tak hlásil: maminko, deme ven, potavíme něhuláka 😀,jako kteček 😀 ...takže už aby to bylo 🙂

1992erika
23. lis 2016

Muj malej prdolinek jeste malovat neumi, je to jeste prcek 🙂 tak aspon pridam tuhle fotku, letošní první sníh u nás na chaloupce na Vysočině 🙂 sice dlouho nevydržel ale byl to krásnej pohled 🙂 snad letos budou Vánoce na snehu 🙂

zuzikuzlik
23. lis 2016
lenkaatom
23. lis 2016

Kluci mají strašně rádi sníh, hlavně, když v něm můžou řádit. 🙂 🙂 Vánoce ke sněhu patří tak doufám, že sníh napadne a budeme si užívat pořádné zimy. 🙂

mrskato
23. lis 2016

U nás milujou sníh všichni, hlavně Lojza 😀

makynaeliska
23. lis 2016

Eliska snih miluje,bohuzel tady posledni dva roky zadnej skoro neni 😕Vyhodou je ze mame blizko hory,proto pridavam tuhle fotku tu miluju 😊

drex951
23. lis 2016

V zimě rádi chodíme na dlouhé procházky. Naplníme termosku horkým čajem s medem a citrónem, vezmeme plecháček a vyrazíme. Na nějakém pěkném osamoceném místě se usadíme (spíš ustojíme 🙂), občerstvíme se a pak se těšíme domů do teplíčka 🙂

plamenek
23. lis 2016

Posílám foto zasněženého vánočního stromečku, který můj syn vyráběl ještě ve školce na vánočním tvoření s pomocí mé mamky, od té doby nesmí chybět v poličce u našeho "pidi" betlémku.

hanafaustyna
23. lis 2016

První kontakt se sněhem

cerlada
23. lis 2016

Fotka je sice pár let stará, ale je z České republiky 🙂 Ano...Opravdu. Jsem z Šumavy a občas je tu taková krása k vidění. Jsem ráda, že se s vámi o ní mohu podělit.

maanule
23. lis 2016

Jako velká fanynka biatlonu, letos s těžkým srdcem budu fandit z domu... ale koukejte jaká atmosféra byla v NMNM posledně? A ten sníh... byl aspoň pravý oproti letošku... 🙂

mari90
23. lis 2016

My jsme tu jeste tolik snehu nemely a proto jsme si snehulaka vyrobily

petracig
23. lis 2016

Nezapomenu na synova rozzářená očka, když poprvé viděl sníh 🙂

bzanda
23. lis 2016

Lyžování je zábava pro celou rodinu 😀

terezet
23. lis 2016

Posílám svoje vánoční vločky do okna 😉 Jako učitelka výtvarky jsem se jich s dětmi něco nastříhala a navěšela, v listopadu (škola musela být vyzdobená do začátku adventu) bych si právem zasloužila příplatek za práci ve výškách 😀 Několik let potom mi vločky nesměly do bytu, abych se necítila jako v práci 😀 Ale na mateřské je najednou vše jinak, čas plyne jinak a tak i letos zasněží naše okna papírové vločky 🙂

sarka49
23. lis 2016

Takhle blbnout dospělí když vezmou dětem hracku 💗

tichackova
23. lis 2016

Rano cestou ze skolky 🙂

beruska022
23. lis 2016

Když dcera objevila SNÍÍÍŽEK 🙂

alenulkaaa
23. lis 2016

Fotka stará osm let, od té doby mi už taková zima nebyla. Třeba letošní zima bude stát za to se vším, co k zimě patří 🙂