Když miminko pláče

gabrisova_vivaxcz
23. led 2017

Máte zkušenosti s dětskou kolikou? Jak jste jí řešili? Co Vašemu děťátku pomohlo? Máte zkušenosti s doplňkem stravy ColiPrev? Napište mi Vaše zkušenosti.

lusynkova
23. led 2017

Ano, ColiPrev jsme užívali. Nepřišlo nám, že by nějak pomohl. Pomohl nám až kmínový a koprový olej (užívala jsem já vnitřně, dítě přes MM).

gabrisova_vivaxcz
autor
23. led 2017

@lusynkova Velmi si vážím Vašeho názoru, děkuju 🙂 Určitě je to velmi individuální. Máme ovšem hodně kladných zkušeností od maminek, co ColiPrev vyzkoušeli, takže si myslím, že stojí za to vyzkoušet 🙂

lusynkova
23. led 2017

@gabrisova_vivaxcz Samozřejmě nezpochybňuji... 🙂

lucinka58
23. led 2017

u nás zabíralo nahřát v mikrovlnce obyčejnou látkovou plínku a teplou ji položit na bříško. To mělo asi největší úspěch. Jinak my používali snad taky všechny kapičky, ale ColiPrev neee. Prostě to chce vydržet - u nás mávnutím kouzelného proutku v 3 měsících přestaly 🙂

jarmy_
23. led 2017

Já do sebe lila litry fenyklového čaje, masírovala bříško a hodně moc nechávala holou prdelku, téměř vždy se z toho děti "vykopaly". Jo a hlavně - vysadila jsem VIGANTOL a místo něj používám Swanson kapky (oproti vigantolu jsou na přírodní bázi a ne chemický koktejl, mnoho maminek na diskuzích to taky radí).

kami1984
23. led 2017

U obou synů pomohlo vysazení Vigantolu a kapky BioGaia, O ColiPrev jsem do dneška neslyšela.

gabrisova_vivaxcz
autor
24. led 2017

Každá určitě vyzkouší, co se dá a hlavně aby to miminku pomohlo 🙂 Kapky ColiPrev jsou čistě na přírodní bázi a výhodou je, že není potřeba je uchovávat v ledničce, takže se s nimi dá pohodlně kamkoli cestovat.

tomikkubik
24. led 2017

Kapičky Coliprev vůbec neznám. Mám třetí dítě a tak jako na bříško trpí on nikdy první dva kluci netrpeli. Nechci do něj cpát chemii, vyhýbám se nadýmavim potravinám, cvicime s nožičkami což trochu pomáhá, ale stejně má stále s bříškem problémy. A děkuji za inspiraci s nahratou plenou, zkusíme jestli to bude fungovat i na našem miminku 🙂

gabrisova_vivaxcz
autor
24. led 2017

Je to o tom, že střevní mikroflóra některých miminek ještě není úplně vyvinutá a neumí si poradit se zpracováním laktózy a proto pak děťátko trpí křečemi a má ztvrdlé bříško. Kapky ColiPrev nahrazují laktázu ve střevě, která laktózu pomůže zpracovat a miminku se tak uleví 🙂