DALŠÍ SOUTĚŽ o kosmetiku HiPP

lidka_hipp
14. říj 2015

Moc mile mě překvapil váš obrovský zájem o naši soutěž o kosmetický balíček HiPP. Proto jsme se kolegy a kolegyněmi domluvili, že pro vás připravíme další kosmetickou soutěž 🙂 Tentokrát se můžete těšit na balíček, který bude obsahovat naši novinku šampón Vlasy & Tělo v podobě hravého tuleně, mycí kachničku plnou jemné pěny a ještě přípravek do koupele. Vše velmi jemné a vhodné i pro citlivou dětskou pokožku.

Stačí, když mi napíšete, jak u vás probíhá koupání. Koupe u vás tatínek? Máte doma hračky do vody? Nemůžete svého vodníčka dostat z vany? Všechno mě zajímá 🙂

P.S.: Koupání s HiPP tuleněm je velká zábava pro malé i velké 🙂

baseema
14. říj 2015

Koupeme společně s manželem, do nedávna chtěl syn do vany pořád a z vany nechtěl. Teď se nechce koupat ale jen sprchovat a mydlit samozřejmě sám bez naší pomoci jako velkej kluk 🙂

ladie
14. říj 2015

Jo, my doma nemáme děti, ale vodníky! Navíc MUSÍ do vany každý večer před spaním, jinak je zle 🙂

mishell56
14. říj 2015

My jednou koupeme ve vaničce, už musíme mimo dosah zdi, protože malý (4 měsíce) strašně kope nožkama a líbí se mu když na něj tu vodu cákáme, koupu ve vaničce já, přítel si ho někdy bere s sebou do sprchy a sprchuje ho. Hračky do vody máme, ale moc ho nezajímají a většinou tam vydrží kolem 15 minut a cachtá se 🙂

mkrelo
14. říj 2015

U nás koupání probíhá za přítomnosti obou rodičů. Když byl Matěj novorozené miminko, bál se ho tatínek držet,aby mu nevyklouzl z ruky. Tatinek proto vždy připravoval osušku,pyžamko, olejíček a další věci. Koupali jsme ho ve vaničce s lehátkem, po čase jsme lehátko dali stranou, když už seděl a poté i vaničku. Nyní koupeme ve sprchovém koutě s látkovou plínou, na které sedí. Jeho nejoblíbenější je kachnička na měření teploty,knížka do vany s obrázky, a objevil sprchovou hadici,kterou by se sprchoval nejraději sám. Má vodu velice rád a je těžké ukončit koupání. 🙂

bledulka84
14. říj 2015

Malá už od novorozeňátka miluje velkou vanu a spoustu vody, takže dětskou vaničku jsme hodně brzo odložili téměř nevyužitou, zhruba od sedmi měsíců pak je naše koupání krom namydlení spíš dohlížení nad tím, aby se malá neutopila, sama si ve vaně hraje. Je to náš malý vodníček 🙂

lenuli3622
14. říj 2015

Koupeme společně s manželem ale tak že manžel drží malého za ručičku a tiská mu ji (malý) a je při tom klidný...ale jakmile ji manžel pustí třeba jen na chvilku tak je křik :D Jako kdyby se bál vody nebo mě že mu něco udělám :D

a_nnysek
14. říj 2015

U nás koupe od narození taťka, já jsem pouze záskok..Nejdřív ve vaničce, a teď už ve vaně..Zvířátek a hraček do vody máme přespříliš, takže o zábavu je vždycky postaráno...Na mytí máme nejraději kachničku od Hippu, ach ta vůůně 😉 Z vody ho nemůžeme dostat, je to odmalinka vodomil 🙂 🙂 🙂

petracig
14. říj 2015

Hračky při koupání ve vaně musí být a čím více, tím lépe. Malej je vodomil a vodu miluje, takže bývá problém, dostat ho z vany 😀

jetynka
14. říj 2015

U nás koupu většinou já, starší dcera se synem se sprchují sami a pomáhám jen z vlasy a dbám aby se umyli pořádně 😀 někdy se jim hold nechce a tak musí rychle rychle. Mívají i často dohromady napuštěnou vanu plnou pěny a to je z ní jen tak nedostanu ani po hodině a pak bývá kravál a slzičky. To je ale teď když jsou větší, konkrétně holky od miminka vodu nenáviděly a strašně řvaly při koupání a o vlasech ani nemluvě to bylo peklo je umýt, syn se koupal rád až na ty vlasy, ale vzhledem k tomu, že má odjakživa kraťounké vlasy tak to nebyla taková hrůza umýt.

markytka_1
14. říj 2015

S manželem se střídáme, jednou on, jednou já, ať si to každý užije se vším všudy. Klárka vodu miluje, čabrá se a hlavně miluje kopání, zvlášť když zjistila, že díky tomu cáká voda všude kolem 😀 Vypadá to pak u nás jak u vodníků 🙂

mazlik1
14. říj 2015

Od doby co jsme zjistili, že maličká má ráda více vody, je koupání příjemnější. Maličkou mám ve vaničce sama, manžel pomáhá chystat vše kolem. Už se těším, až si maličká bude chtít ve vaničce hrát 🙂 chci ji koupit plavací kachničky.

alyssa.anna
14. říj 2015

No jéje! My máme doma asi malého vodníka. Přesto, že jí bude 2,5 roku, koupeme stále ve velké plastové vaničce s obrázky. Koupe většinou manžel a tento "rychlý" proces u nás trvá tak půl hodiny. Elinka si naporoučí všechny svoje hračky do vody (kelímky, kachničku, plavací hračky s korálky a malé plastové miminko), takže je celá hladina pokrytá hračkami, že se tam sotva vejde. Nadšeně přelévá vody do kelímků - a pochopitelně i z vaničky ven, takže to u nás po koupání je v okolí vaničky na kajak. Umyje všechny hračky, obrázky na vaničce a často i tatínka, který je pak stejně mokrý jako ona. Voda mezi tím vystydne, ale naše malá vodnice odmítá opustit svoje vodní království a když jí chce manžel vyndat, "zanořuje se". Jediný fígl, jak jí dostaneme z vaničky je, že může při vyndavání naprosto zamokřit i mě - dám si jí mokrou na sebe než jí osuším a ona s obrovskou radostí vykřikuje "máma mokáááá´".
No a po koupání já suším, mažu, čistím ouška.... a manžel běhá s mopem a hadrem a utírá povodeň 😀

luonnatar
14. říj 2015

Když je manžel doma, tak koupe. Bohužel to často nezvládá a tak jsem na to s prckem sama. Ale to nám nevadí, pustíme si muziku, zpívám u toho a malému se to líbí 🙂 vodu má raději teplejší a jelikož je mu tepre měsíc začíná si to koupání užívat. Zatím měl ve vaničce podložu jen 2x, ale nejraději má, když ho držím a může kopat nožičkama :o) Postě správné bááájo ;)

apacheee
AMBASADORKA
14. říj 2015

U nás koupe vždycky tatínek🙂 Je to jeho "práce" už od příchodu z porodnice, já se bála, aby mi malý nevyklouzl a manželovi to už zůstalo. Eliášek se dlouho koupal v kyblíku a nyní už koupeme ve vaně. Hračky máme, ale Eli o ně moc nestojí, stačí mu voda🙂

ninusch
14. říj 2015

U nás si koupání užíváme celá rodina. S mrňouskem jsme léto strávili u vody, chodíme od dvou měsíců na plavání, takže teď v sedmi měsících už se krásně potápí a vodu díky tomu zbožňuje 🙂 S prckem chodím od ukončeného šestinedělí do vany, takže se koupu s ním a tatínek vždy sedí u nás, podává žínku, sprcháč a mrňouska pomáhá mýt. V poslední době se do koupání nadšeně zapojila i jeho pětiletá sestřička a trvá si na tom, že se bude koupat s ním 🙂 Nakoupili jsme hračky do vody, tak si děcka spokojeně hrají spolu, pak mladá mrňouse vydrbe a jdou oba chrnět 🙂

kutr26
14. říj 2015

Když byla Zdenička miminko tak jsem koupala společně s tatínkem ale teď už je větší tak koupu většinou já.A není to žádný boj Zdenička vodu miluje a koupe se velice ráda takže je to spíš zábava 🙂 A hračky do vody používáme většinou různé kačenky lachtany atd. 🙂

nicky_2
14. říj 2015

po příchodu z porodnice jsem musela koupat jenom já, tatínek se bál, jak malá rostla, tak dostal odvahu 🙂 a s koupáním mi pomáhá, když je doma, tak koupe on, ale chodí na noční, tak to ho pak zastupuji já 🙂 Malá koupání miluje, koupeme zatím v malé vaničce, takže naše malá rochňa si umí pořádně zacákat, nejvíc teda když koupe táta, to je půlka vody na zemi 🙂 Takže pak nastupuji s hadrem a vytírám tu potopu.
No a hračky do vaničky máme, ale poslední dobou si malá vystačí s teploměrem, tak snad ji to brzy přejde a vrátí se ke svému zelenému pískacímu hrošíkovi 🙂

bodlinka7
14. říj 2015

Na predporodnim kurzu nam PA rikala, ze by se koupani melo nechat na tatinkovi, aby meli neco jenom spolu. Takze koupe vyhradne tatinek (pokud neni nemocny). Teda koupe... sprchuje, Kajik totiz miluje sprchovani a v napustene vode byt nechce 😀 Hracky si dela ze samponu na vane, vodni hracky ho bavi mimo vanu 🙂 Nekdy z vany utika, nekdy tam chce byt dele, nejak jsme nevypozorovali, co na to ma vliv.

eemilka
14. říj 2015

Naše dcerka se už koupe víceméně sama. Jenom k mytí vlásku ji vždy musíme trošku donutit, to opravdu nemá ráda. Přidávám jednu vzpomínku na mytí, když ji bylo pět měsíců - úplně nejlíp se nám osvědčilo umyvadlo 🙂

veverice27
14. říj 2015

u nás koupe tatínek.. Maminka totiž neumí takové vlny jako taťka a přecijen- semnou je celý den.. Tak večer mají s tatkou chvilku pro sebe 🙂
hračky do vody máme pěnové zvířátka, gumovou rybku a jiné.. ted momentálně ale vede špunt od vany :D a cokoliv to není dovoleno a je to v dosahu :D

smallinka
14. říj 2015

První společné koupání se nám moc líbilo a příště chceme zas 🙂 Akorát ségra mi pořád brala kačenky....tak by se mi také jedna hodila 😉

cervenejablko
14. říj 2015

U nás koupe tatínek. Spolu si hrají s hračkami - máme samozřejmě kačenku, pak nějaké vodolepky a nafukovacího šneka. Mě zavolají teprve, až když je voda studená, já pak suším, mažu a oblékám, to už tatínek nechce dělat, protože je to "pruda". 😀

jitamala
14. říj 2015

Koupeme společně s tatínkem, já většinou mladšího a tatínek staršího syna a nejlepší je nedělní koupání všech tří chlapů společně 🙂, to je potom potopa 🙂. Oba synové vodu milují, na vaně je košík s hračkami, který vždy skončí i s obsahem ve vodě a rodiče potom uklízí. k vodním radovánkám patří i stříkačky, které starší syn dostal dárkem v porodnici při propouštění maminky a brášky domů 🙂.

lleni
14. říj 2015

U nás taršího koupe tatínek, dost se u toho vyblbnou a z vody se mu obvykle nechce 🙂 Hračky ve vaně samozřejmě máme, ale nejvíc ho baví blblnout s tátou 🙂 Mladšího koupu zatím já ve vaničce, ale koupání se mu taky moc líbí. Já pak oba kluky postupně osuším, namažu a obleču do pyžámek. Nedávno chtěl po mně tatínek pěnu do koupele, aby bylo víc zábavy, tak jsem mu půjčila tu, co používám na miminko, ale kachnička Hipp by jim určitě udělala radost 🙂

jitka_cv
14. říj 2015

U nás koupe tatínek a Kačka to miluje. Když jí chci vykoupat já, tak ve vaně vydrží maximálně 5 minut.Kačka má ráda ve vaně kachničku, želvičku a nejradši háže na zeď přísavky a hrozně se tomu směje. 😀

cinda82
14. říj 2015

U nás koupe převážně tatínek, maminka prý je moc vážná a málo cáká a dělá blbiny 🙂

jjustyna
14. říj 2015

U nás koupe maminka mimi a tatinek velkého kluka. Občas se to prohodí a občas dostane syn za odměnu, že s ním jde máma nebo táta do vany a dějí se věci...dokud nekape voda ze stropu, tak se z koupelny neodchází.
Občas má syn dobrou chvilku a chce pomáhat koupat mimi - ségru. To je pak školení 🙂. Blíží se chvíle, kdy je dám do vany společně, už se těším 🙂

juliemichal
14. říj 2015

u nás od narození kluků převážně koupe tatínek 🙂 maminka jen málokdy 🙂 tatínek si to s kluky při koupání hodně užívá a je moc ráda,že mi může s něčím pomoci 🙂

mchlebco
14. říj 2015

Syna koupu většinou sama ve velké vaně, dávám ho na protiskluzový kobereček na břicho a hraje si. Čím víc hraček tím líp! O víkendu se koupe společně ve vaně s tatínkem, mají pánskou jízdu a ženám je vstup do koupelny zakázán 🙂

petit_grisu
14. říj 2015

Když je tatínek doma, je koupání jeho oblíbená činnost s Lukáškem a do koupelny mě kluci nepustí.. 🙂 Lukášek miluje vodu a oblíbenou hračkou je poslední dobou konvička na zalévání a klasická gumová kachnička. 😀

Vodu miluje do takové míry, že včera dokonce nevydržel než se voda napustí... Dle Lukáška to trvalo dlouho a rozhodl se dále nečekat. Oblečení neoblečení, přes koš s prádlem se vyšplhal nahoru a hurá do vody. 😀 Z koupelny zaznělo jen nejisté manželovo volání: "Ehm... Mamko?" 😀