HOUSENKA CODE-A-PILLAR - znáte ji?

misa_fisherprice
Moderátor
10. lis 2017

Tak a je tady naše velká favoritka, pěkná slečna, chytrá studentka a velká pomocnice - HOUSENKA CODE-A-PILLAR od Fisher Price.

Jelikož se na ní často ptáte, máte doma zvídavé děti a blíží se Ježíšek, představuji zde tuto slečnu💃.

Housenka podněcuje mladé studentíky, aby se stali velkými mysliteli😉. Povzbuzuje předškoláky ke skládání (a přeskupování) snadno spojitelných článků, které nabízejí nekonečné množství kombinací.
Děti můžou s touto výukovou hračkou podporovat realistické uvažování, rozvíjet důležité dovednosti a stále skládat a přeskupovat jednotlivé dílky housenky a sledovat, jakým směrem se housenka vydá tentokrát!💃

Housenka je moc vtipná a velmi chytrá, vyzkoušíte ji také? Vhodná pro děti od 3 let.

Bude se líbit vašim dětem?

ivca1986
10. lis 2017

Nooo,uvidíme co na to Ježíšek... 😍👍

dzogobela
10. lis 2017

Mne se libi moc 🙂 A Stepance by se urcite libila taky, ale litala by vzduhem, jako ted vsechno, takze chapu tu vhodnost az od 3 let 😀

qintus
10. lis 2017

Na tu pokukuju už delší dobu a nevím jestli počkat až budou dcerce 3roky (což neni za dlouho), tak třeba ke třetím narozeninám 🎁

misssunday
10. lis 2017

Známe, mě se moc líbí moderní design této hračky. Už od pohledu je jasné, že je to hračka pro starší děti. 😉

luca16
10. lis 2017

Uvažovala jsem o ní, ale jelikož mám doma roční dceru, která by ji rozcupovala, tak musím s jejím nákupem ještě počkat. Jinak to vypadá na senzační hračku!

minonnka
10. lis 2017

Já se do ní zamilovala hned když jsem ji poprvé viděla v reklamě a všimla jsem si, že zaujala i děti 😍 Tom se zastavil v polovině kroku a sledoval celou reklamu a Naty šla blíž k televizi a také hleděla 🙂 Věkově i typově by úplně pasovala dětem. Úplně je vidím, jak s manželem u toho sedí a vše štelují a dělají s ní pokusy 🙂

dzannett
10. lis 2017

Jee tak ja neznam ale je paradni!! Dobry napad k darecku k vanocum.

nikki2304
10. lis 2017

No, nám se líbí moc ale malý má teprve rok, takže nejdřív musí trochu povyrůst 🙂. Pak ji ale určitě podřídíme a třeba budeme mít doma díky housence malého vědátora 😅 😍

anitia
10. lis 2017

Nám se líbí taky moc, koukala jsem na ni už při minulém týdnu s FP. Stavění a ovlivňování směru by holky dost bavilo. Bohužel, cenově je pro nás nedostupná. Ale třeba se s ní někde setkají (školce, škole).

matty.
10. lis 2017

Moje 4leta dcerka o ni porad basni vypada to ze si o ni napise jeziskoj . Musim se na ni taky poradne kouknout protoze popravde vubec nevim co dela a jestly by ji bavila , ale vypada roztomile

hrosatko87
10. lis 2017

Vypadá velmi zajímavě a syna, i když má teprve dva a půl roku, by určitě potěšila 🙂 No, uvidíme, co na to ,,Ježíšek,, 🙂

lagerthaa
11. lis 2017

To je bomba!!!!

igiana
11. lis 2017

Ja jsem si precetla recenzi tady na MK, a moc se mi libi, super napad! Normalne jsem dostala chut se s ni hrat 😂

septums
11. lis 2017

Zname, doma ji nemáme ale přijde mi, že patří mezi top hračky od FP 😍

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

krásné ráno, malé video k housence

https://www.youtube.com/watch?v=jYCvh2llTb0
igiana
11. lis 2017

@misa_fisherprice ukazala jsem ji pred chvili manzelovi a on ze- jeee, ja ji znam, byli sme s Rencou v hrackarstvi a predavacky ji tam pousteli po podlaze a ja si ji pri pokladni nevsiml a rozkopl jsem ji, moc jsem se omlouval.... 😂😂😂

verdos
11. lis 2017

@misa_fisherprice To video je s nějakou starší verzí, ne? Že se tam píše "až 8 článků", v návodu té, kterou testuji je až 15 dílků....?
Kdyby chtěl někdo vědět či vidět více, tak pár našich osobních videí (i když v horší kvalitě) zde:
https://www.modrykonik.cz/blog/verdos/message/n...
a recenze (v nefinální podobě) zde:
https://www.modrykonik.cz/blog/verdos/article/housenka-code-a-pillar-kratsi-recenze-eq8eeq/

misa_fisherprice
autorModerátor
11. lis 2017

@verdos články se dají různě dokupovat, odnímat, skládat....ano, můžete mít článků mnohem víc. Každé balení článku, které se dá dokoupit obsahuje tři snadno připojitelné články a každý z nich má unikátní vlasnosti. Moc děkujeme za váš link na osobní testování. Hezký den, Míša🐭

janulik2008
11. lis 2017

mala ma len 2 ale hracku ma a ja jej ich spajam a ona vybera. a da sa ich tam pripojit 15 Mikulas donesie tieto 👇 a este jednu sadu tu kde husenica spi.
a je to palka ale viem ze tie hracky vydrzia 🙂