A co takhle USÍNÁČCI?

misa_fisherprice
Moderátor
10. lis 2017

Vzpomínám si, že moje dcera nikdy nebyla veliký spáč. Vždycky jsme jí před spaním zpívali, když byla větší tak četli pohádky a ona vždy ještě více ožila😉.

Nooo, když se teď tady dívám na PLYŠOVÉHO HROŠÍKA PROJEKTOR NA ZEĎ - nemusím si ho ani pustit, aby mi zpíval uklidňující ukolébavky, či vydával zvuky přírody nebo jemné šumění, já bych totiž spala hned😇
A to vůbec nemluvím o tom, že hrošík umí spustit ze svého hřbetu jemnou záři plnou hvězd, která vám doma vykouzlí hvězdné nebe.
Můžete si hrošíka pustit a on vám hraje 30 minut uklidňující hudby.

Já ho pouštím a 30 minut se vrhám do říše snů😍.
A co u vás?
Máte doma USÍNÁČKY?

verunkanatalka
10. lis 2017

Nemáme....ale je nádherný....🙂

simusa91
10. lis 2017

Zdravíme Váš, tak u nás už čtvrtým rokem frčí Pejsek usinacek. Nejdříve sním spinkal Honzík a teď ho podědil Lukášek🙂. A oba ho mají moc rádi😍

marcetta_k
10. lis 2017

u nás jako usínáček funguje akorát prso 😀

absintka19
10. lis 2017

Jelikož usne kdekoliv tak cokoliv 🙂

minizirafa
10. lis 2017

Náš usínáček je obyčejná látková plena 🙂 malý to tak má od miminka, brzy už mu budou tři roky a doteď potřebuje k usnutí a ke klidnému spánku žmoulat v rukou plínečku 🙂 jsem zvědavá kdy se to zbavíme, nabízíme různé plyšáky jako alternativu, ale plínky stále vyhrávají 🙂

absintka19
10. lis 2017

@minizirafa myslis takto? 🙂 jojo plina je bozi

minizirafa
10. lis 2017

@absintka19 tak to je přesný! jako u nás, jen z toho našeho miminka už je velký kluk 🙂 někdy posbírá i tři plínky najednou a chodí s nimi po bytě, jako by to byl ten nejcennější majetek co má :D

makynaeliska
10. lis 2017

Nefunguje jako usinacek ale jako kamarad urcite🙂

skyvik
10. lis 2017

Jooo, dudlík a usínáček u nás jel rok a třičtvrtě, další rok už jede jen usínáček :D

misa_fisherprice
autorModerátor
10. lis 2017

@skyvik posílám moc pozdravů 😍. Děkuji. Míša

misa_fisherprice
autorModerátor
10. lis 2017

@makynaeliska to přeci vůbec nevadí, s kamarádem pejskem se musí krásně usínat🙂. Děkuji. Míša🐭

handulkak
10. lis 2017

U nás vede moje - teď už její chlupatá deka, stačí dvě minuty tahání a spinka🙂

kuliseks
10. lis 2017

U nás už měsíce pomáhá zajíček muchláček a k tomu ještě prsty v puse 🙂 dudlík bohužel nikdy nefungoval. Uspávací melodie ani zvuky taky ne 🙂 světlo už vůbec. Ale třeba se to změní

beruszka82
10. lis 2017

Nejlepší usínáček,vozili jsme ho všude, zapli a uplakaný Radeček spinkal za chvilinku 😍 Fisher Price je prostě pomocník maminek a kamarád miminek 👍

bylinka36
10. lis 2017

U nas vede maminka, nedokazala bych ji jen tak polozit do postele, zavrit dvere a odejit. Kazdy vecer se mazlime tak dlouho nez usne a doufam, ze ji to jeste dlouho vydrzi...

vanule
10. lis 2017

Vámi zadané téma, bylo u nás včera večer pěkně aktuální a hlavně lítostivé....
Dcera ač už je předškolák, tak jako malinké miminečko (a to doopravdy byla, narodila se předčasně) dostala Usínáčka = HAJÁNKA (jak tomu říkáme) a spí sním každou noc, bez něj ani ránu (bereme ho všude, kde jsme přes noc). No a včera ho moc chtěla ukázat paní učitelce a dětem ve školce a bohužel jsme ho tam odpoledne zapomněly 😲 Usínání bylo se slzičkami, ale ráno jsme honem běžely do školky, zjistit jak se hajánkovi spinkalo ve školce, vše dobře dopadlo a dnes už zase budou "noční" sehaná dvojka 🙂

drzticka81
10. lis 2017

pro deti jsem usinacek ja-vzdyycky jsem je uspavala ja a prso,kdyz jsou dva starsi velci-tak je uspavam stale ja, mala dcera se uspava u prsa 🙂))) zadne nahrazky nepotrebujeme 🙂)))

soleilll
10. lis 2017

U nás stačí obyčejná látková plína - přitulí se a spí.

hrosatko87
10. lis 2017

U nás funguje pouze měkká chlupatá dečka 🙂 Bez ní se spinkat nejde.

misa_fisherprice
autorModerátor
10. lis 2017

@vanule jééé, tak hlavně, že vše dobře dopadlo. Pozdravujeme. Míša

nikinelinaty
10. lis 2017

Tak toto vypadá úžasně už chápu, že mám doma 3 noční sovy :(
Který se ještě narodili ve 20 30 a pak 23 30 a 2345 jsou schopny i nespat!!!

Ale dnes po akční práci na zahradě usnou v 20???😂
Jsem hlavně zvědavá kdy padne ta menší 🙂)

misssunday
10. lis 2017

Toto je náš usínáček 😀 - Hajánek. Dvouletý mops Yankee. Jeho hlasité chrápání má uklidňující účinek, který umí naše dcera ocenit 😅 A my ještě víc. Bez něj ani ránu. Opravdu už ted jsou s naší Verunkou nerozlučná dvojka ❤ 🐶

ivca1986
10. lis 2017

Mladší dcera bez svých usínáčků spinkat nechce. 😴😘

ojo
10. lis 2017

Moje děti mají za usínáčka bavlněnou bílou plenku... nejsem to já (moje prso) nebo jiný plyšáček, který když zapomeneme doma, tak je scéna 😀 ale obyč plenka, která je vždy po ruce, je součástí přebalovací tašky, máme jich spoustu a každý rodič ji má doma, pokud náhodou zapomenu 🙂

bianca_86
10. lis 2017

Zkoušela jsem všechny možné usínáčky, ale u té naší dračice nic nefunguje...jediná možnost je totálně ji vyšťavit nějakou aktivitou, pak pouštím spíš pro formu kometu nad postýlkou a závidím, že má někoho kdo po ní uklidí a ona může jít v klidu spinkat 😝

mina_
10. lis 2017

My pro děcka nikdy usínáčka neměli, museli jsme pořizovat praktičtější věci pro ně.

ale ten projektor je moc povedený, to bych si do ložnice pořídila klidně pro sebe.... a čučela s dětma na hvězdnou oblohu

verunkanatalka
10. lis 2017

@misssunday Jé, mi máme Taky Verunku a podobného pejska -
buldočka Kailu. 🙂

misa_fisherprice
autorModerátor
10. lis 2017

Všem děkuji za komentáře, fotečky a postřehy. P.S. Myslíte si, že si může i Míša pustit Usínačka s hvězdnou oblohou?
odpověď : může a těším se na to.😅

Krásný večer a zase zítra.
Míša

joannah13
10. lis 2017

Mladší syn usinaval u hvězdného nebe s ukolebavkami. Teď už mu jsou tři a já bych tak ráda povídala pohádky a on mi na to prdi, chce zhasnout a jen se prituli, coz je také moc krásné 🙂 mladší zatím usíná jediné u prsa 🙂

luca16
10. lis 2017

Máme doma usínáčky, každá z holek má dva medvídky, bez kterých nejdou uspat. Musíme chodit po bytě do doby než je najdem. Někdy je to sranda. Už jsem našla brumíka v koši na prádlo, v digestoři od dětské kuchyňky, pod umyvadlem v koupelně ve skříňce, pod gaučem, v botníku apod. Řeknu Vám, kdyby ten usínáček měl nějaké zvukové zařízení, kterým by šel najít, dala bych za něj i majlant.