A co dopis pro Ježíška, už ho s dětmi chystáte?

misa_fisherprice
Moderátor
6. lis 2017

Moje dobrá kamarádka má již dárky pod stromeček od září nakoupené. Hm, tak to já tedy nikdy nestíhám.😨

A jak je to u Vás?
Co Vaše děti? Chystáte již dopis pro Ježíška?

Jsou nějaké hračky od Fisher Price, které si budou děti přát pod stromeček? Napište a podělte se o vaše nápady.
Můžu vám i poradit, pokud chcete - tak napište❄

minonnka
6. lis 2017

Nějaké dárky již mám (ale děti mají kolem Vánoc i narozeniny, tak ještě nemám rozdělené k čemu co bude). Dopis budeme teprve "psát". Teď jsme již třetí týden doma, postupně nemocní, ale o víkendu mám v plánu nákup a při té příležitosti posbírám nějaké katalogy v hračkářství ať mají děti z čeho vybírat a vystřihovat. To potom nalepí na papír a něco namalují pro Ježíška a šup do obálky 🙂

makynaeliska
6. lis 2017

My uz mame davno napsano a odevzdano “jeziskovi” Eliska si prala skoro same hry a ten globus od vas,kdyz tu byly ty dny nedavno tak se z nej mohla zvencnout👍

misa_fisherprice
autorModerátor
6. lis 2017
kkaatte
6. lis 2017

Dárky už mám nakoupené nebo alespoň vymyšlené. Při posledních dnech FP mě zaujaly pastelky, takže se pod stromečkem určitě objeví. Ježíškovi zatím nepíšeme, ale povídáme si o něm ☃

lucka2092
6. lis 2017

Já už dárky mám nějaké nakoupené, nakupuji už do září. Dopis už má poslaný asi dva týdny, nemohla se dočkat 😀 Pro mladšího budu kupovat globus

hani1234
6. lis 2017

Naší Evelínce se moc líbí umyvadlo http://www.fisher-price-hracky.cz/home/3156-pej.... Nedávno jsme se procházeli v Tescu, ona ho zahlídla a hned utíkala na cák cák 😀😀 Tak asi Ježíšek napíše na seznam 🙂))

lansi83
6. lis 2017

@misa_fisherprice , dobrý den, můžu se zeptat, co byste doporučila pro cca 2,5 letého chlapce, který je hyperaktivní a u žádné hračky dlouho nevydrží? Není moc motoricky zručný a zajímají ho hračky s cudliky a něco co se dá montovat? Kostky, stavebnice ne a nic co má malé části, pořád strka vše do pusy. 🙂. Děkuji za typy. Pa 🙂

misa_fisherprice
autorModerátor
6. lis 2017

@lansi83 dobry den a myslíte si, že by ho BeatBo nenadchnul? Může ho mačkat, přepínat, mluvit s ním a BeatBo má hodně trpělivosti🙂.....
Mrkněte na video🙂

https://www.youtube.com/watch?v=YJ7bKvKK4hI


A pak jako druhá varianta je i třeba FP chytrý telefon🙂

makynaeliska
6. lis 2017

@misa_fisherprice aaaano tedy ty mas pamatovaaaak😍

drzticka81
6. lis 2017

Ja mam darky nakoupene taky uz brzy,deti dopis uz psaly,ale s podivem obsahuje uplne jine veci,nez ktere si prvotne praly🙂)) hahaha budou mit smulu 🙂)) hracky odFP nekupuji-jsou zbytecne drahe,vzdycky si najdu nejakou levnejsi nahradu,ktera splni tutez funkci-navic-u tretiho uz do domu nechci zadnou hraci,mluvici silenost.....zlate drevene hracky 🙂))

janablizka
6. lis 2017

My už máme také něco málo nakoupené ,dnes mi dorazil pro malou hrací kobereček a jinak děti už ježíškovi napsaly,ale potřebovala bych asi ještě další dva platy.

marcela8
6. lis 2017

U nás doma už máme nějaké dárky nakoupené a o některých ještě uvažujeme. Dcerka Ježíškovi bude psát (malovat) i za brášku, tak to jsem na to zvědavá. Synek dostane Podpůrnou podložku pod bříško od Fisher Price.

pexinka81
6. lis 2017

Máme tři děti....sedmiletého kluka a čtyřleté dvojčata, páreček....dvojky na ježíška věří....ale starší už je na pochybách....zrovna dneska jsme se při malování dostali k tématu "dopis ježíškovi" 🙂...a starší mě hned v úvodu odzbrojil, že ví, že ježíšek stejně neexistuje....že si pamatuje, jak minulý rok říkala teta (bezdětná) babičce, jééé, to mám od tebe?! ...Děkuju....ač to vypadalo, že je syn vůbec neposlouchal....opak byl pravdou....je to trochu lumpík, co se snaží teď neexistujícího ježíška vnutit i dvojkám....vysvětlování, že ježíšek nosí hlavně dárečky dětem, protože by to všechno nestíhal už jaksi nepomáhalo....a hlavně...minulej rok (protože synek trochu zlobil) nedostal vše co chtěl....a tím i na něj zanevřel...letošní ježíšek má ještě v paměti, co to minulý rok bylo, má to již koupeno, tak doufá, že to s ročním zpožděním syn přijme a zase trochu přeci jen začne věřit 😀 ....jen se tedy trochu bojím dcerky, která chce tablet a mobil 😀DD ...tam nevím, asi budeme mít zase problém, když jí to ježuch nedonese 😀

lansi83
6. lis 2017

@misa_fisherprice , děkuji za typ. 🙂

magdalenax
6. lis 2017

My jsme syna, co se víry v Ježíška udržely snad do sedmi let s přehledem, možná i do osmi. Dneska to všechno kazí reklamy v rádiích a v televizi, kdyby byli alespoň chytří a nějakým způsobem to obešli, aby neříkali - Ježíšek. Normálně to všechno kazí. Kouzlo Vánoc se ztrácí již vyzdobenými obchody atd. ..., myslím, že to není nutné

apacheee
AMBASADORKA
6. lis 2017

Na Ježíška se u nás letos už moc těšíme, ale dopis budeme psát až na začátku adventu. S mužem ale už začínáme dárky promýšlet. Letošní Vánoce budou poprvé v kompletní rodinné sestavě, takže se na ně těšíme neskutečně moc🙂

ilona34
6. lis 2017

Já jsem vždy kupovala dárky na poslední chvíli,letos je to jinak.Mám ročního syna,takže pokukuji po chodítku FP a líbí se mi i tablet.K narozeninám dostal mluvícího pejska a je nadšený.

ninive211
6. lis 2017

Letos poprvé bych chtěla zkusit s dcerou( 3 roky)"psát" Ježíškovi...něco jsem z nuž vytáhla, něco mám už ale nakoupeno do zásoby, tak se jí povědomě snažím "nakukat", zda nechce to a nebo třeba tohle? U všeho samozřejmě tvrdí, že joo 😀 Tak uvidíme...ani kreslit ještě neumí, tak jak to provedeme s tím dopisem...

qintus
6. lis 2017

U nás to letos budou jistě ty nejkrásnější Vánoce. Jsme kompletní rodina. Dcerka bude téměř tříletá, syn 8mi měsíční. Ale tápu ještě nad dárkem. Byla jsem rozhodnutá pro pejskův stoleček pro malého, ale teď uvažuju nad společným dárkem. Co byste mi doporučila Vy? Děkuju za tipy

pipinka
6. lis 2017

máme už v podstatě vše, seznam od manželových dětí sice nemáme, ale víme co chtějí. letos budou trošku skromnější vánoce, jelikož podstupujeme právě IVF ale věříme že manželovi děti budou mít radost i z toho co dostanou. sice to nebudou dárky jako iphone a x box co si přejí nejvíce,ale snad je potěšíme tím co máme

tervi
6. lis 2017

My už s dárky pro malou (9m) finišujeme. Má mimo jiné pořízený od FP hrací stoleček a Pejskovu sestřičku. Možná ještě pořídíme Pejskovo piáno. Pokukovala jsem i po BeatBovi, ale usoudila jsem, že to bude lepší příští rok.

misa_fisherprice
autorModerátor
7. lis 2017

@pexinka81 dobré ráno, mám dobrý nápad pro Vašeho synka😉. Sežeňte mu film - POLÁRNÍ EXPRES, naprosto dokonalé pro děti, které jsou v rozpacích a nevědí, zda věřit či ne🙂. Máme to vyzkoušené. Míša
Jinak pro dcerku u FISHER PRICE najdete i telefon i tablet🙂. Mrkněte se na stránky FP, pošlu vám i odkaz.
Míša

chocomorocco
7. lis 2017

Loni jsem s Terezkou "psala" dopis poprvé, ale moc ji to nebralo. Snad to letos bude lepší. Jen se trochu bojím, co tam napíšeme. Já totiž kupuji dárky průběžně už od ledna 😂 Snad se aspoň něčím trefím. Martínka letos čekají jeho první Vánoce, tak ještě neví o Ježíškovi ani dárcích. Ale moc se těším. Věřím, že mu dárečky vykouzlí úsměv na tvářičce 😍

joannah13
7. lis 2017

Budeme se teprve dotpho poster, letos poprvé a sama jsem zvědavá, co si syn bude přát. Ale určitě to bude něco s vlackama nebo auta, jak jinak 😀

misa_fisherprice
autorModerátor
7. lis 2017

@qintus dobré ráno, tak to myslím zase dokáže vyřešit BeatBo🙂. Malé děti ho milují, protože jim zpívá, mluví a ten větší BeatBo tancuje do rytmu a starší děti s ním práve strašně dobře tancují a nahrávají s ním krátké fráze, které on pak opakuje😉...Promyslete si. Hezký den, Míša

dzogobela
7. lis 2017

Vicemene darky mam taky. Stepanka je jeste mala, takze tech darku zase tolik nebude. A dopis Jeziskovi az pristi rok 🙂

sitemaka
7. lis 2017

Dopis Ježíškovi kluci ještě nepsali,píšeme až na začátku Adventu,ale rozmyšleno mají,takže já už mohla pomalinku začít nakupovat.Nějaká ta hračka Fisher Price,se pod stromečkem určitě objeví,je jich tolik krásných,že je pořád z čeho vybírat 🙂

blahova_andrea
7. lis 2017

syn už to nevydržel a minulý týden ježíškovi namaloval, co by si přál. ufff...to už má ježíšek sehnáno 😀 ještě asi pomůžeme malovat sestřičce. já tedy nakupuji tak průběžně, když mi něco padne do oka, aby toho pak bylo méně k placení. syn má před vánoci i narozeniny, tak je to trošku náročnější. děti mám už letos vyřešené, poslední balíčky jsou na cestě. tak mě čekají už jen nějaké maličkosti pro ostatní členy rodiny 🙂

uglyduckling
7. lis 2017

My jsme si domů dovezli z hračkářství katalog s hračkami s tím, že se jeho prostřednictvím od toho našeho nemluvy dozvíme, co by se mu asi tak líbilo. Můžete hádat, jak to dopadlo. No jistě, chce všechno 😀 V pondělí vedou stavebnice, v úterý plyšáci, ve středu autíčka a bagry, ve čtvrtek panenky a kočárky, v pátek hudební nástroje, v sobotu roboti a další podobné příšerky a v neděli ten zbytek 😀
A loni jsme hodně bodovali s Fisher-Price pexesem. Dostal ho "od Ježíška" a pořád je v kurzu. Kromě přikládání kostiček na správné políčko se učí také jména zvířátek, poznává barvy, staví z kostiček různé komíny a domečky pro plastová zvířátka ... opravu super hračka, která díte rozvíjí. S klidným svědomím všem maminkám doporučuji ;)

mandyn
7. lis 2017

Jako každý rok, i letos to budu honit na poslední chvíli 😀 Staršímu už se snažíme pořizovat praktické věci, třeba helmu na kolo nebo lední brusle, ale vždycky se tam najde i nějaká hračka. Menší vše dědí po starším, takže má hraček poměrně dost, ale doba jde vpřed, takže i my musíme držet krok. Ježíškovi budeme psát teď o víkendu, tak jsem zvědavá, co si bude starší přát , mladší musí spoléhat na nás, když ještě neumí kreslit ani mluvit, tak snad to trefíme😉 BeatBo nás tedy všechny nadchnul😍