Zánět ouška. Máte zkušenost?

florida2001
12. kvě 2022

ahoj, mala ( zitra 12 mesicu) byla v patek (pred 5 dny ) u doktora a diagnostikovali ji zanet stredniho ucha. Strasne plakala a kricela bolesti. Dostala antibiotika. dneska je streda, uz neplace, nekrici, ale je takova spava a ted jsem na ni sahla a ma zvysenou teplotu. Ma s tim nekdo zkusenost? prijde mi to ze by se to melo rapidne lepsit , . muze to s tim ouskem souviset nebo se rozjizdi neco jineho. Jeste porad je na antibiotikach. Kontrolu u doktorky mela v pondeli ( pred dvema dny) a porad ousko bylo zarudle. dela mi to starosti.

marcicek84
12. kvě 2022

@florida2001 to se leci byl,klidne i 3 tydny

emillyhk
12. kvě 2022

@florida2001 Já bych asi zavolala na ORL, že se ti to nezdá, jestli je lepší přijet a znovu ouška zkontrolovat. Jinak kromě ATB řešíš nějak i rýmu? Předpokládám, že to má od toho...

mandala
12. kvě 2022

Tak pokud ji to ucho nepichli, tak je možné, že ATB nezabrala a bude muset na propíchnutí. Určitě bych nejdříve řešila s ORL...

ptule
12. kvě 2022

Určitě zkus zavolat na ORL, buď ti poradí ale spíš řeknou ať přijdeš. Já to tet řeším u sebe, jsem v 8 měsíci těhotenství a za tento týden jsem byla na pohotovosti a dvakrát na ORL a myslím že zítra půjdu zas 🤦🏻‍♀️( mám chycené obě uši) hele radši stokrát je budu otravovat než abych se trápila. A u dětí kór oni přece jenom ty nemoci prožívají trochu jinak a neřeknou že je ouško zalehle nebo že v něm hučí, piska atd.

florida2001
autor
12. kvě 2022

@emillyhk rymi prave vubec nema