Viburcol čípky. Máte s nimi zkušenosti při bolesti zubů?

sister05
8. pro 2019

Ahoj,
Bylo mi doporučeno koupit miminu (4m) Viburcol čípky. Rostou ji zuby a má u toho poměrně delší dobu teploty. Neřeším zdravotní stav své dcery. Tak ho taky neřešte, prosím.
Zajímají mne vaše zkušenosti s těmito homeopatickymi čípky. Jak to na vaše děti fungovalo? Prosím trochu rozvlacnejsi odpověď než dobře nebo špatně. U Týny to zafungovalo tak,že teplota klesla,vytuhla na vic jak 12h s buzením na mlíko ( jednou) a probrala se do své pohodové nálady s teplotou 37, což je konečně něco,co nemusím řešit 👍
Ještě b mne zajímalo v jaké frekvenci při obtíží ji to mohu dávat. Na návodu je pro mimina 2x denně max, ale s jakým časovým odstupem,to už nikde není. Jakože ráno a večer? Jak dlouhý je účinek? Homeopatii obecně nevěřím a tudíž jsem mile překvapena,že něco zabralo.
Děkuji za vaše zkušenosti ❤

gingerbread
8. pro 2019

@sister05 Ahoj, já mám zhruba stejnou zkušenost jako ty,výborné ji zklidní a hezky po nich spinká takže dávám převážně na noc a pokud zoubky bolí i přes den dám ráno nebo třeba odpo myslím,že tím že to není normální lék nemusíš tak řešit kolik hodin uplynulo od posledního jen prostě nedat třeba 2 hodiny po sobě🙂 Dávám i když má třeba rymu a není ji dobre prostě za mě super a nemusím často používat nurofen atd

sister05
autor
8. pro 2019

@gingerbread a cenově to vychází nejlíp v jaké lékárně? Těch 180 v Dr Max je děs. Je to někde lepší?

gingerbread
8. pro 2019

@sister05 myslím že jsem kupovala za 150 v benu

krista25
8. pro 2019

@sister05 ahoj za mě to je super na snížení zvýšené teploty, růst zoubků i na celkové zklidnění. Dávám ráno a večer. 😊 Hlavně to jsou jenom bylinky, na homeo jsem taky moc nevěřila a tohle mě překvapilo. 😊

areh
8. pro 2019

Na syna teda vůbec nezabíraly 🤔 musela jsem sáhnout po Paralenu

nykita
11. pro 2019

Virburcol čípky na neklid (bolesti zoubků), nespavost, snížení zvyšené teploty - za nás na jedničku. Zabírá skvěle.

bonavoxa
11. pro 2019

Žádný pozitivní efekt, ba naopak, efekt úplně opačný. Navíc je to homeopatikum a to mi už nesmí přes práh. Nikdy.