Velké pupínky na zádech

verunna
6. led 2019

Zdravím,přítel má zádech takové dost velké pupínky zde dávám i foto jak to vypadá ..Už se mu to udělalo i z boků u žeber,tak jsi jdu pro radu jestli některá z vás nevíte co by to mohlo být..? Děkuji

bucifalek_just
6. led 2019

@verunna Takovéhle boláky se mi dělají při alergické reakci.

moly001
6. led 2019

@verunna a neboli ho to? Kdyby se to nějak víc rozlezlo a bolelo ho to, když píšeš i kolem žeber...napadl mě pásový opar...ale jen opravdu tip. ..

verunna
autor
6. led 2019

Bolet ho to nebolí ale svědí ho to..Zítra jde ke své lékařce ať se na to podiva,snad to nebude mít strašného.. Děkuji za odpověď

moly001
Autor odpověď smazal
Zobraz
pataja
6. led 2019

Myslím, že je to pásový opar 😉 nemáte někoho poblíž, kdo teď prodělal neštovice?

leniczka23
6. led 2019

@verunna myslis ze to bude pasovy opar..tak bacha na to..

ivf5
6. led 2019

@pataja
@verunna myslim take pasovy opar, virove onemocneni..

moly001
8. led 2019

@verunna Jak to dopadlo? Co to nakonec je? 🙂

verunna
autor
9. led 2019

Zdravím,tak nakonec paní doktorka řekla příteli že to jsou asi pláne neštovice..Ale moje paní doktorka řekla že to je ten pásový opar,dostal na to léky tak doufám že to zabere..Má to i na těch žebrech a strašně ho to bolí i ty žebra..

vendelinka08
9. led 2019

@verunna chtela jsem napsat ze je to pasovy opar. Ta lokace vyskytu....syn mel take....v lete...na lopatce..nic mu to nedelalo...pak spise trochu palilo. Bral leky...antivirotika.

moly001
9. led 2019

@verunna tak naše tipy byly správné🙂. Říká se, že ten pásový opar je velmi bolestivý. Tak ať je brzy lépe....

verunna
autor
10. led 2019

@moly001 Děkujem,no doufáme že to bude co nejrychleji příč