Uštípnutý kontík nebo tumor? Snad plaším zbytečně

misellll
23. kvě 2015

Dobrý den,potřebuji trošku uklidnit popřípadě vědět,že má někdo podobnou zkušenost.Dcera pět let v ut. dorazila s kulháním a bolestí kontníku z tanečků.Měla tam otok a hematom.Na pohotovosti udelali rtg snímek.Doktorka vyslovila diagnozu uštípnutého kotníku,ale říkala to s pochybami.Dcera tvrdí,že se jí to stalo ránno ve školce,nějaký klučina jí podkopl nohu.To by znamenalo,že s tím celý den chodila,byla na plavání se školkou a ještě na tanečkách.Dokázala se na to i postavit.Včera jsme už byly na kontrole u nas na chir. ambulanci.Vyslovila jsem své pochyby a žádala kontrol. utz.Doktor mi to rozmluvil,prý slouží noční v nemocnici kde dělali dceři rtg a podívá se na něj a pak se ozve v pátek.Večer jsem měla na tel tři zmeškaný hovory od lékaře.Hned jsem mu vyděšeně volala.Na snímek koukal,ale prý by ruku do ohně za to nedal,že je to uštěpek.Ale něco tam prý je.Když mi řekl,že tam něco je ani nevím jak napadl mě tumor,hned jsem se zaptala.Řekl mi,že za tohle by zase ruku do ohně dal,že ne.Že se nemáme děsit.Že to bude bud ulomek kotníku a nebo nějaká kůstka na víxc.Jinak rentgenolog popsal snímek stejně jako první lékařka.Domluvila jsem se s doktoren na kontrole v ut s tím,že poprosí rentgenologa o nadstandartní snímky(nevím co myslel tím nadstandartním) a uvidíme a podle toho se dál rozhodne.Nyní mi dcera nohu v sádrové dlaze .Mám strach aby opravdu neměla u kotníku ten tumor.Myslíte si,že je možné kdyby měl lékař pochyby aby mi tvrdil,že by dal ruku do ihně za to že se o tumor nejedná.Ale proč ty nadstandartní snímky,byli by jste vyděšené a nebo plaším zbytečně.moooc děkuji

shine2015
23. kvě 2015

@misellll uklidni se,mela úraz, proč by to mel byt hned tumor???? Mela úraz,kulhala.....nadstandartni - to slovo použil aby te uklidnil. Navíc o snímky navíc nebo o ultraz. jsi zadala....prostě blbe spadla,to se stává. V úterý tam zajdi, udělají další snímky i z jiných úhlu a bude to dobre,neboj.