Tváře. Nevíte, co s tím?

blondys24
10. únor 2021

Prosím nevíte,co s tím?dcerka to má už týden,takže těmi nej mrazy to asi nebude.na ven mazu niveou🙏

mamikry
10. únor 2021

@blondys24 Ma Nivea ve slozeni vodu? Jestli ano, tak proti mrazu moc nepomuze. Zkuste mazat idealne necim prirodnim bez obsahu vody. Delaji se kremy primo do chladu. My mame Weledu. Pak uvidite, zda to je zimou.

amazonkajanik
11. únor 2021

@blondys24 to jsou popraskane žilky,z mrazu by byla spíš jiná reakce. Raději bych s tím zašla k mudr,ať lépe koukne ...

jjasmina
11. únor 2021

@amazonkajanik taky, třeba naše dr dunguje i na mailu a poradí, když je něco 🙂

amazonkajanik
11. únor 2021

@jjasmina já třeba mažu kluka mastí od království bylin,je tam totiž vazelina a ta je do mrazu nej. Ale tohle se mi právě nezdá,no. Jinak náš mudr bývá po telefonu neuroticky, páč má raději osobní návštěvu,už je to taky starej dědek 😁 a email nevede. Takže se po telefonu poradím,zda přijet,nebo v akutním případě,mimo ordinacni hodiny,mám infolinku na zdravotníky (něco jako 155,ale bez zatěžování tísňové linky). Nedávno jsme řešili tuhé hovinko(bál se,páč si 2dny před už trhnul zadecek 😟)a řekli mi,že jestli se do 17h nevyprazdni,mám jet na dětskou pohotovost a oni mu pomohou

blondys24
autor
11. únor 2021

Tak ja zkusim radeji cinknout dr.nechci,aby se ji to prave nejak zhorsilo a mela pak flek na obliceji.a mazani taky koupim lepsi