Syn se začal pokakávat. Máte radu?

7. srp 2024

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda s tím někdo nemá třeba zkušenost. Synovi budou za chvíli 4 roky. A posledních cca 14 dní se začal posrávat. Ale přijede mi jako by o tom vůbec nevěděl. Třeba se kouká na pohádku,hraje si jak venku nebo doma, a nebo se nám tohle stalo i v noci . Že se najednou pokadil ale ani o tom neví. Pokaždé to zjistíme až podle odéru co se kolem něj line. Nikdy s tímhle neměl problém odplenkovany je úplně od svých cca 2,5 roku. Nemáte prosím někdo s tímhle zkušenosti? Nebo nějakou radu? Už opravdu z toho začínáme být nešťastný jelikož to je třeba 10x za den sprchování a praní trenek atd ...

1pomnenka
7. srp 2024

Vzala bych ho na výtěr, zda nemá salmonelu nebo campylobacterii. Nemusí k tomu být jiné potíže.

autor
7. srp 2024

@1pomnenka právě že ani jiné obtíže nemá no. Hraje si blbne se sourozenci prostě jako jindy. A ani nikdo ze sourozenců tyto problémy taky nemá. Ale děkuji zkusím se tedy domluvit s pediatrem aby udělal ten výtěr

barmil
7. srp 2024

@1pomnenka ty jo campilo jsem si privezla z Číny a byla jsem na WC 18krat denně a brečela, že už nechci. To bych dítěti nepřála

palja
7. srp 2024

Může mít jen roupy

darenn
7. srp 2024

Může to být alergie, intolerance - mléko, laktóza, atd..

autor
7. srp 2024

@barmil právě že on ani nebrečí že by ho třeba něco bolelo nebo tak

autor
7. srp 2024

@darenn že by ale zase takhle ze dne na den?

nina004
12. srp 2024

Nejaké zmeny u vás doma? Náš trojročný,tak reagoval po sťahovaní na zmeny prostredia. Trebárs keď sme šli na noc k babičke ,alebo niekam mimo byt. Trvalo nám to cca tri mesiace ,kým sa to zrovnalo.

autor
14. srp 2024

@nina004 žádné změny u nás právě neproběhly. Ale nakonec jak to u něj z ničeho nic začlo tak to i stejně ze dne na den skončilo 🤷