Svrab. Je to?

26. bře 2024

Dobrý den jedna se o svrab? Přidávám i foto jak to začalo ..

klokanka31
26. bře 2024

Tys s tím nebyla u doktora? 😳

pavca1982
26. bře 2024

Panebože za co🤯

zlataberta
26. bře 2024

Bože můj🙄 běžte k doktorovi, musí hrozně trpět🙉

lujhu
26. bře 2024

Já jsem normálně lekla , na fotce to vypada hrozně co pak na živo , chudák mazejte k doktorovi jak si tohle mužete v klidu fotit 🙉😮‍💨

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pavca1982
26. bře 2024

A kde by tak malé dítě vzalo svrab?

autor
26. bře 2024

Opravdu jsem nečekala takové odpovědi je samozřejmé že jsme u dr byli včera sám mi říkal ze to muže byt svrab ale sám nevěděl malému totiž vůbec nic neni spi celou noc, směje se a hraje si i na doktora se tam pořád smál nepřijde mi vůbec nějak protivny napsal mi recept na mastičku infectostab a říkal ze i kdyby to nebylo ono že mu to nijak neublizi zítra jedeme znovu co jsem si hledala o svrabu mel by byl právě nevrlý kvůli tomu svědění a navíc je to i prý velmi nakažlivé ale s partnerem a ani starsi dcerou nemáme vůbec nic žádné svědění ani pupinky proto jsem se chtěla zeptat tady jestli s tím ma někdo zkušenosti ještě doplním že mu teče z oka a dal nám taky na to kapky

autor
26. bře 2024

@pavca1982 já vůbec nevím nikdy jsem se se svrabem nepotkala dr mi řekl že to muže byt od psa ale ten se odčervuje pravidelně a hlavně si porad říkám ze by jsme to měli snad všichni .. nevím jsem z toho strašně špatná malemu sice opravdu nic není ale proste ty pupinky jsou až děsivý

pampeliska1313
26. bře 2024

Za mě to svrab nebude. Nejsem teda doktor, ale svrab by měl dělat chodbicky, tady vidím jen pupinky. Zkusila bych vyloženě dermatologa nějakýho.

pavca1982
26. bře 2024

To není svrab ale asi bych zašla k jinému lékaři.