Štítná žláza a 26. týden těhotenství. Nemůže se miminku nic stát?

pomoztekacence
21. zář 2022

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat mám sníženou funkci štítné žlázy a jsem těhotná mám hodnotu F4:9,4. Má byt 12-neco. Lékař mi ale dávku léků nenavysil i když jsem teď víc unavená. Ostatní hodnoty mám v pořádku, nemůže se miminku nic stát? U obou těhotenství jsem dostávala větší příjem léků od jiného lékaře, tento mi je nechal pořád stejne. Do teď hodnoty ale byli v pořádku, začínám mít po dnešku o malinkou strach. Poradíte?

misadan11
21. zář 2022

@pomoztekacence tu hodnotu 12 vam tam napsali? Pro druhy/treti trimestr? Jukla jsem a ty hodnoty jsou mnohem niz nez 12...26tt je prelom 2 a 3.trim a tam je ta hodnota fakt v poradku....(soude opravdu jen dle hodnot...zbytek samozrejme nevidim...)

pomoztekacence
autor
21. zář 2022

@misadan11 Aha super tak to jsem ráda, já s ním právě mluvila telefonicky a pak mi to až docvaklo. Nejsem totiž momentálně zdravá.

misadan11
21. zář 2022

@pomoztekacence jak rikam..zjistit svoje normovy hodnoty (nevim,jak to ma ktera laborka..skrz jednotky a tak...nejsem z oboru, ale lecim se s tim, tak vim okrajove) ale ja tam mela napsano ve druhym trim lehce pres 9 a ve tretim neco pres 8...takze tahle hodnota by byla v pohode...

pomoztekacence
autor
21. zář 2022

@misadan11 super dekuji🙂